DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
4.452
1,850
2,40
2,48
-3,23%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Po svemu sudeći, pukla je ljubav između Dalekovoda i RBA zbog “klupskog” druženja…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Ad43R0TcGe4vrVowd8mdCQ==.pdf

Gorjup očito nije dorastao svome radnome mjestu…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


da je račun blokiran burza bih već o tome bila obaviještena pa se sada pitam tko tu gata…

A obavjestio bi je da pretpostavim tko?? Izdavatelj??? A sto s obzirom na transparentnost izdavatelja ako on nije obavijestio burzu??? Sto onda??? Onda bi burza trebala mozda svaki dan slati upite transparentnim izdavateljima tipa:”Jeste li danas mozda blokirani???” Ako niste cujemo se opet sutra.Ciao.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Hanfa će tek uputiti zahtjev za očitovanje ako slučajno napiše jedan novinar na nakom portalu da je račun blokiran.

Dalekovod će se očitovat:

Nisu nam poznate te materijalne činjenice[emo_smijeh][emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

kredit dobive sve podmireno vjest za urnebes za pozitivnu plokadu u naj manju ruku

al igrači izvrću i nedopuštaju rast


kredit dobive sve podmireno vjest za urnebes za pozitivnu plokadu u naj manju ruku

al igrači izvrću i nedopuštaju rast

Dragi cepincepin, kredit je dobiven davnih dana, danas se radi o obvezama koje proizlaze iz dobivenog kredita,,,

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]



kredit dobive sve podmireno vjest za urnebes za pozitivnu plokadu u naj manju ruku

al igrači izvrću i nedopuštaju rast

Dragi cepincepin, kredit je dobiven davnih dana, danas se radi o obvezama koje proizlaze iz dobivenog kredita,,,
[/quote]
Pa to je nivo ulagaca u Rvata. Ne zna procitat ni jedan obican memoradnum.I pored toga kad procita da mu se firma koje je on dionicar/suvlasnik zaduzila(digla kredit) on taj dug slavi ko da se radi o dobitku na lotu. Ko da te pare nece trebat vratit i to sa kamatam. Meni je takav nacin razmisljanja jednostavno neprocjenjiv,a kad vidis takav nivo igracina/dionicara dojde ti da bjezis glavom bez obzira.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Meni je takav nacin razmisljanja jednostavno neprocjenjiv,a kad vidis takav nivo igracina/dionicara dojde ti da bjezis glavom bez obzira.

Jedva se dočekalo prebaciti odgovornost za sve postojeće makinacije velikih na malog igrača koji s vremena na vrijeme brzopleto odreagira. Mada su te reakcije sve rijeđe što vrijeme više odmiče iz jednostavnog razloga što ih sve manje ima.

A ostaje i pitanje kojoj skupini ti pripadaš i zašto već nisi pobjegao glavom bez obzira nego se već neko vrijeme po cijele dane muvaš ovdje ? [emo_namigusa]

Ako je to blokada radi 40 milja od strane RBA sa kojom su nedavno mahali naokolo i ako se PBZ ne pridruži, nije to ništa tako strašno…

Naplatiti će se, dug će se smanjiti, projekti će se malo usporiti i to je to…

U svakom zlu ima neko dobro…

Zabrinjavajuće je što Uprava ne doživljava da bi trebala ulagače pravovremeno obavještavati o takvim stvarima…

Budemo ih zato adekvatno nagradili na idućoj skupštini… [emo_zloban]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]




kredit dobive sve podmireno vjest za urnebes za pozitivnu plokadu u naj manju ruku

al igrači izvrću i nedopuštaju rast

Dragi cepincepin, kredit je dobiven davnih dana, danas se radi o obvezama koje proizlaze iz dobivenog kredita,,,
[/quote]
Pa to je nivo ulagaca u Rvata. Ne zna procitat ni jedan obican memoradnum.I pored toga kad procita da mu se firma koje je on dionicar/suvlasnik zaduzila(digla kredit) on taj dug slavi ko da se radi o dobitku na lotu. Ko da te pare nece trebat vratit i to sa kamatam. Meni je takav nacin razmisljanja jednostavno neprocjenjiv,a kad vidis takav nivo igracina/dionicara dojde ti da bjezis glavom bez obzira.
[/quote]

ako je znanje moć, tada Vaše znanje može donjeti prednost u nadmetanju na burzi s limitiranim igračima.Ne vidim razlog da u tom slučaju bježite glavom bez obzira, nego dapače priliku, da se okušate i poentirate. [emo_novac][emo_dolar]

Tesko je poentirat u padajucem trendu tu vise manje svak pusi.Pored toga volim biti kovac svoje srece,ali nikako na nacin da tudja ledja koristim ko nakovanj. Sve sto sam napisao na ovom threadu je potkrijepljeno cinjenicama i mojim zaključcima koje izvodim iz limitiranih informacija koje imam glede izdavatelja ponekad sarkasticno,ali nadasve iskreno.Koristim prilku da i po 4. put odgovorim kolegi tkachenku da ne pripadam nikakvim lobijima i grupacijama,a da mi moja moralna nacela ne dozvoljavaju da dajem podrsku nikakvoj vrsti kriminala.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Interesira me sto se desava sa poduzecima koja su u vlasnistvu Dalekovod dd ako isti ode u stecaj;
Npr. Sto ce se dogoditi s Dalekovod proizvodnjom doo pa Dalekovod projek doo itd… Dalekovod dd ce otici u stecaj ali da li ce ovi ostati postojati i tko ce biti njihovi novi vlasnici? Zasto je uopce osnovana Dalekovod proizvodnja, Dalekovod dd ako ode u stecaj svejedno ce ostati Dalekovod iz norveske koji ima referencu i iz Ukraine pa ne sumnjam da nece moci i dalje ugovarati ali samo s poduzecem iz druge drzave k


Interesira me sto se desava sa poduzecima koja su u vlasnistvu Dalekovod dd ako isti ode u stecaj;
Npr. Sto ce se dogoditi s Dalekovod proizvodnjom doo pa Dalekovod projek doo itd… Dalekovod dd ce otici u stecaj ali da li ce ovi ostati postojati i tko ce biti njihovi novi vlasnici? Zasto je uopce osnovana Dalekovod proizvodnja, Dalekovod dd ako ode u stecaj svejedno ce ostati Dalekovod iz norveske koji ima referencu i iz Ukraine pa ne sumnjam da nece moci i dalje ugovarati ali samo s poduzecem iz druge drzave k
da,da nema sumnje da možebitni stečaj dalekovoda dd nema nikakvog utjecaja na njegovu stečajnu imovinu. svašta[emo_zacudjen]

Da, u tom slučaju stečajni upravitelj imovinu prodaje kupcima. Što mislite tko bi mogli biti kupci Dalekovod proizvodnje d.o.o., Dalekovod projekt d.o.o. i ostalih poduzeća. Banke će se naplatiti samo na ova 2 poduzeća jer ona ipak vrijede, netko će povoljno dobiti sky office, a vjetroelektrane će se ionako same od sebe naplatiti!

Sad mi više baš ništa nije jasno?

Sad je problem postalo i to što je netko napisao istinu? Dakle, ukoliko netko ne piše lažne hvalospjeve na račun poslovanja, on je urotnik, neprijatelj, zločinac …

Pa koji ste vi jadnici? Drukate već mjesecima, pričate o velikoj dobiti, navodnim velikim poslovima, s pozicije nekoga velikog znanja o firmi, poslovanju, a jedan javno dostupni podatak ne znate provjeriti.

I onda kad netko konačno istinu, a ona Vašem portfelju ne paše, on je druker … Nije više važno da li je istina što je napisano.

Pa dajte, molim Vas prijavite mene? Ja sam prvi napisao navodnu laž. Evo Vam još malo materijala, 9 dana blokade u 6 mjeseci …

Ne vjerujem da ce Dlkv u stecaj, iz jednostavnog razloga jer je napravio turnarund u poslovanju za 2q, pogotovo ako ponove dobre poslovne rezultate za 3q.
Ali nikad ne reci nikad.
U slucaju stecaja pretpostavljam da bi se Proizvodnje docepali Telegra i Milicic. Projektiranje bi ugrabio Skansi i Tipuric, a vjetroelektrane bi pokupio Curkovic, a vjerojatno i Skansi.
Banke bi se namirile nekretninama.
Popusili bi mali dionicari i udjelinicari u Fondovima.

BDW: sta je Skyofficom – to se razvuklo u nedogled.
sta je sa VE Kanensko – Vostane, Curkovici i Curici ne mogu skupiti za svoj dio ucesca i ne mogu dati jamstva, sada kad to sveukupno nemoze Dlkv-od.

New Report

Close