DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 23:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

…i što se ovdje dešava… [rolleyes]…pisala ja ne pisala ovo stalno pada… [yawn]

…ah,a sad pročitah i neke statusne kombinatorike…ljeto je idealno vrijeme za njih… [lol]


…i što se ovdje dešava… [rolleyes]…pisala ja ne pisala ovo stalno pada… [yawn]

…ah,a sad pročitah i neke statusne kombinatorike…ljeto je idealno vrijeme za njih… [lol]

iz ovog posta se lijepo vidi što vam je cilj…,ali zaista pitanje je što se ovdje događa – nekad građ- elekttroen div kojeg su svi tako shvaćali sada je na razinama (možda i niže) nego u vrijeme zone sumraka 2009. Teško da je baš tako loše…, a i mirovinci su kupovali 10-15% skuplje – nije bitno al možda i je

biom75

Novoselečeva ekipa ju je nedavno dragovoljno plaćala 245 u većim količinama i pristajala da je to fer cijena.Ako se tobože to ovako drastično promijenilo u par desetaka dana onda zašto se službe za to zadužene ne bi pozabavila time kako Dinko troši narodni novac ??
[yawn]

dulcolax - vidi mi ruku



…i što se ovdje dešava… [rolleyes]…pisala ja ne pisala ovo stalno pada… [yawn]

…ah,a sad pročitah i neke statusne kombinatorike…ljeto je idealno vrijeme za njih… [lol]

iz ovog posta se lijepo vidi što vam je cilj…,ali zaista pitanje je što se ovdje događa – nekad građ- elekttroen div kojeg su svi tako shvaćali sada je na razinama (možda i niže) nego u vrijeme zone sumraka 2009. Teško da je baš tako loše…, a i mirovinci su kupovali 10-15% skuplje – nije bitno al možda i je
[/quote]
217 kn nije bila od 2004 g., tako sam nedavno pročitao..a danas je 215. Naravno sve je to tiskanje za jeftiniji dokup. Ja kupujem od 315 kn..pa kud puklo da puklo. Vjerujem da će ove godine već biti na 315 kna s time i ja u debelom plusu…u prosjeku naravno. A ovi koji kupuju sad, u još debljem. [thumbsup]

…uvijek ista špreha…kad pada ja dokupljujem jer sigurno će to rasti…kupujte i vi…kako zašto? pa eto tako,sanjao sam takav san… [lol]

…naravno zaradit ću ja,ali vi ćete još i više… [rolleyes]

Dal se nekom da izračunati jel ova jedna dionica Dalekovoda danas kupljena 12 sekundi prije zatvaranja omogućila ovoj bjedi od Crobexa da završi na + 0,08 ili ipak nije ??

dulcolax - vidi mi ruku

ne,"glavni krivac" za plus je adrs-p-a sa čak 31 dionicom,a dlkv sa 1 dionicom je samo "malo podebljao" plusić.

ono smeće od mirovinaca bi trebalo javno linčovati i razapeti na Trgu bana Jelačića. ako su već spržili brdo naše love i uložili u dalekovod, bilo bi bar pristojno od njih da barem brane cijenu koju su platili a ne da puste da padne više od 10 % na malim prometima.


ono smeće od mirovinaca bi trebalo javno linčovati i razapeti na Trgu bana Jelačića. ako su već spržili brdo naše love i uložili u dalekovod, bilo bi bar pristojno od njih da barem brane cijenu koju su platili a ne da puste da padne više od 10 % na malim prometima.

Pustit će oni i – 30 % što je za njih samo – 10 % .



ono smeće od mirovinaca bi trebalo javno linčovati i razapeti na Trgu bana Jelačića. ako su već spržili brdo naše love i uložili u dalekovod, bilo bi bar pristojno od njih da barem brane cijenu koju su platili a ne da puste da padne više od 10 % na malim prometima.

ma yebe se tebi za mirovince,mirovinu i spaljenu lovu u dalekovodu, ti kukaš jer zbrajaš minuse od tog pada pa si bijesan na sve.
a mirovincima je u interesu da pada ako misle da je to dobra firma i ako žele kupiti još ko i svakom pravom investitoru.
[thumbsup]
[/quote]
Da mirovinci i pravi investitori u istoj rečenici ha,ha,ha………
Strašno evo sad sam se ponovo sjetio da moram plaćati drugi stup -FUJ

nisam baš uvjeren da mirovinski fondovi dobro ulažu.još je tu velik utjecaj politike gdje će i koliko uložiti.a dlkv-r-a ima nezaustavljivu silaznu putanju.


nisam baš uvjeren da mirovinski fondovi dobro ulažu.još je tu velik utjecaj politike gdje će i koliko uložiti.a dlkv-r-a ima nezaustavljivu silaznu putanju.

poanta je da će mirovinci tu silaznu putanju pretvoriti u brzorastuću i vratiti DLKV na 245 kn s malo love kad god to požele jer ask je nikakav, prodaju mali u panici

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

New Report

Close