DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 23:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

e da mirovinci znaju šta rade, onda nebi bilo problema za mirovine,,

Ne tako davno Erste Plavi je kupovao i na 275kn.

Vaš link

Nevjerujem da mirovinci ne znaju procijeniti pravu vrijednost Dalekovoda. Ne treba zaboraviti da su oni dugoročni ulagači i da ih kratkoročne promjene cijena ne zanimaju.


Ne tako davno Erste Plavi je kupovao i na 275kn.

Vaš link

Nevjerujem da mirovinci ne znaju procijeniti pravu vrijednost Dalekovoda. Ne treba zaboraviti da su oni dugoročni ulagači i da ih kratkoročne promjene cijena ne zanimaju.

i to su kupili jaaako veliku količinu…ma doći će to ubrzo na svoje, sad stišću da iscijede zadnje paničare, a onda će opet krenuti pumpanje [thumbsup]

Kolona postova poput tužnog sprovoda,

a dioničari ucviljena rodbina sve tješe jedan drugoga…


Ne tako davno Erste Plavi je kupovao i na 275kn.

Vaš link

Nevjerujem da mirovinci ne znaju procijeniti pravu vrijednost Dalekovoda. Ne treba zaboraviti da su oni dugoročni ulagači i da ih kratkoročne promjene cijena ne zanimaju.

zašto mislite da mirovinci nisu na godišnjem, a s druge strane mogu razmišljati na način kako im odgovara veći pad pa će imati veći dokup i na kraju sve skupa nižu srednju ulaznu cijenu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

zašto tone ovi brod?


zašto tone ovi brod?

Zato što su mirovinci uložili u njega naše buduće mirovine. lako je tuđim k…….. gloginje mlatiti.

@superhik9 kolega mislite da su samo mirovinci krivi za ovo šta se događa trenutno s cijenom?

Kolona postova poput tužnog sprovoda,

a dioničari ucviljena rodbina sve tješe jedan drugoga…


Sve ste kazli u tek dva redka. Gdjo. Bako, ne bi ni moj komsija Plastisa celu ovu situasiju ‘lepse" opisao.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

kad se šalju polugodišnji izvještaji, nakon 30 ili 45 dana…?

ima li kakvih promjena u top 10 zadnjih dana?

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!


Mislim da će u sezoni godišnjih odmora 150 kuna biti najrealnija cijena dionice .

Dodaj još nešto u tom stilu. Jutros krenulo sa 211,97 a trenutno je 222 kn…..
[pray]

marcello

New Report

Close