DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 02:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
394.943
163,894
2,48
2,58
7,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne pozivam se ja na nikakvu euforiju. Ja samo komentiram da je krajnje nemoralno i besramno jedan dan (kad imaš dionicu u vlasništvu) pričati kako je ta dionica super, a već sutra promjeniš ploču pošto si istu prodao sa sitnom zaradom.
Iskreno mi jedino nije jasno zbog čega se opet bavim altruizmom i pokušavam ukazati da likove poput tebe. Činjenica je da svatko iole pametan kuži tvoj modus operandi tako da vjeruj mi nitko neće popušiti tvoju spiku. A dokaz tvoje bahatosti je upravo činjenica da pišeš ovdje jer vjeruješ da možeš nekoga navući. Bljakkkk

DLKV izašao iz down trenda, došao do SMA 200, probojem dolazi do fibo otpora na 267 i 280 kn kojega će teže probiti, a u tom slučaju idući otpor je BV. MACD daje kupovni signal koji će se potvrditi probojem SMA 50.

1. Bez ljutnje ali ovo vam je placeni oglas
http://m.vecernji.hr/biznis/mirovinski-fondovi-spasavaju-posrnuli-dalekovod-clanak-292542

2.izdvajam:

Veliko zanimanje

Kako doznajemo, zanimanje za ulaganje u Dalekovod izrazili su i strani investitori ali zbog kratkog roka iznos su upisali samo domaći institucionalni ulagači.

Komentar: Produži se rok.

p.s.

Postignut je dogovor sa MF a isti traže ulazak u Upravu i NO ,radi same kontrole.



Kolega glupo je da se pišu stvari koje ne stoje, nije baš fer da na euforiju dižete ljude i onda im uvaljujete po visokoj cijeni. Pa ova firma je u teškim problemima i radnicima sve teže isplačuje plaće koje su snizili 30 %.
Baš me zanima šta čete pisat kad burza okrene prema dole, koji će vam onda biti argumenti.

Pa ti stvarno nisi normalan. Zar nemaš nimalo srama?
Pred par danas si piskarao ovdje kako je ovo super dionica, a sad nakon rasta od par posto više ništa ne valja? Stvarno sa ponosom nosiš nick.
A kladim se da ti portfelj ne prelazi ni šesteroznamenkastu cifru [angry]
[/quote]

Kolega ja samo ukazujem na neke stvari koje se na kraju pokažu istinitima, a vi igrate na euforiju. Niko ne piše kakvo je sadašnje stanje nego se svi pozivaju na nekakvu daleku budućnost a do onda može proći dosta vremena. 🙁

[/quote]

Pa za boga miloga koliko vas samo ima [shocked]. Zamisli nitko ne komentira sadašnje stanje [shocked].Gdje si bio prije 6 mjeseci ili čak godinu dana? Jer da si bio ti vidio bi da se komentiralo sadašnje stanje.
Po stoti put,lekcija br 1…..na burzi se kupuje budučnost,šest mjeseci pa dalje. Sadašnjost se kupovala prije cca. godinu dana zna se po kojim cijenama. Ali istina je….kad drugome dionica raste puno više boli nego kad tvoja pada. Zato, pripremi neofen forte jer bol će biti svakim danom sve jača [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Kolega glupo je da se pišu stvari koje ne stoje, nije baš fer da na euforiju dižete ljude i onda im uvaljujete po visokoj cijeni. Pa ova firma je u teškim problemima i radnicima sve teže isplačuje plaće koje su snizili 30 %.
Baš me zanima šta čete pisat kad burza okrene prema dole, koji će vam onda biti argumenti.

Kolega zasto bi me ista bolilo kad sam u ovoj dionici. kupio sam je na 240 kn ako as toliko zanima’ prije svega i ja bi zelio da raste ali nakon danasnjeg dana se pokazalo da ima jako puno izlaza sta otvara prostor za pad cega me je pomalo strah’ jer svi smo svijesni da im nisu prosli poslovi vani a nemre se zivjet od kredita to je nerealno.

Pa ti stvarno nisi normalan. Zar nemaš nimalo srama?
Pred par danas si piskarao ovdje kako je ovo super dionica, a sad nakon rasta od par posto više ništa ne valja? Stvarno sa ponosom nosiš nick.
A kladim se da ti portfelj ne prelazi ni šesteroznamenkastu cifru [angry]
[/quote]

Kolega ja samo ukazujem na neke stvari koje se na kraju pokažu istinitima, a vi igrate na euforiju. Niko ne piše kakvo je sadašnje stanje nego se svi pozivaju na nekakvu daleku budućnost a do onda može proći dosta vremena. 🙁

[/quote]

Pa za boga miloga koliko vas samo ima [shocked]. Zamisli nitko ne komentira sadašnje stanje [shocked].Gdje si bio prije 6 mjeseci ili čak godinu dana? Jer da si bio ti vidio bi da se komentiralo sadašnje stanje.
Po stoti put,lekcija br 1…..na burzi se kupuje budučnost,šest mjeseci pa dalje. Sadašnjost se kupovala prije cca. godinu dana zna se po kojim cijenama. Ali istina je….kad drugome dionica raste puno više boli nego kad tvoja pada. Zato, pripremi neofen forte jer bol će biti svakim danom sve jača [cry]
[/quote]

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


1. Bez ljutnje ali ovo vam je placeni oglas
http://m.vecernji.hr/biznis/mirovinski-fondovi-spasavaju-posrnuli-dalekovod-clanak-292542

2.izdvajam:

Veliko zanimanje

Kako doznajemo, zanimanje za ulaganje u Dalekovod izrazili su i strani investitori ali zbog kratkog roka iznos su upisali samo domaći institucionalni ulagači.

Komentar: Produži se rok.

p.s.

Postignut je dogovor sa MF a isti traže ulazak u Upravu i NO ,radi same kontrole.


odličan komentar…za vašu dimenziju..nego, petina ima iskustva sa "plaćenim" oglasima na LKPC pa ipak možda ima istine u tome kaj kaže [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Čestitam kolega sasha

borite se sa velikom količinom zlonamjernih
ogovarača DLKV

Svaka čast ovdje će se desiti isto što i na INGRI ista ekipa
je rušila DLKV i INGRU

i moje čestitke sashi…..
ali mi koji smo unutra vjerujemo DLKV,a ovi što pišu protiv njega zna se zašto pišu.

zapravo, meni je puno lakše kada vidim ovakve kao fotije da pišu protiv DLKV jer onda je i njemu oko zapeko za njega, pa ga htio na 150 kn…..e pa neka čeka…..

pisao je i protiv INGR-e, piše i protiv ULPL, CEBE….vrijeme će pokazati da li će ova "smeća" od dionica gore ili dolje,…….pozz fotije……

ps…..
samo neka završi kao i INGR-a….
[wink]
[/quote]
Valjda ne mislite na o,30 BV kao što je u jednom tremutku bila INFRA tj na 11 kn.
To bi bilo 86 kn.Moguće,ali vjeujem da mirovinci to neće dopustiti,ali možda i hoće jer kada počne šortanje moglo bi ovo u bezdan,a funadamentalno tu mu je i mjesto.
Pa što ne napuštate brod koji tone.Najprije iskuću miševi/burek investitori/a kapetani i ostali visoki časnici broda/većinski dioničari/zadnji.
Koristite priliku i bježite.Ima još puno dionica podcijenjenijih u građevinarstvu
naročito INDG i LVCv
bolji su i HDELi INGRA,za VDKT se bojim radi pušione u LIbiji.

U DLKV neće bitio ni meda ni mlijeka.

Znate onu priču:
Udrila velika zima.Vrabac se smrznuo i pao sa grane na cestu.Prošla krava i pokakala ga.Balega topla,vrabac oživio,zalepršao krilima.Primjetila ga maca .Hop.Pojela ga.
Pouka:Nije ti neprijatelj onaj koji te se.e,a ni prijatelj onaj koji te it gov.. vadi.

Osobno mislim da je ovo dosta nisko s obyirom koliko je otvoreno love na tenderima vani. 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Evo i dobrih vijesti 🙂

Dalekovod je objavio da je danas potpisao ugovor o kreditu za projektno financiranje izgradnje vjetroelektrane kod Zadra u ukupnom iznosu od 53,5 milijuna eura.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

…i kaj nema danas komentara…zar je Fond odustao od uplate,a netko skužio da ovaj Eko,d.o.o. ima samo 50 posto udjela Dalekovod preko njihove sestrinske firme,a ostatak neka mlada privatna firma rođena pred mjesec dana…svaki po 10 tisuća kuna…

…kaj je vjetar prestao puhat…

[rolleyes]

da.svakako je dobra vjest da je rukovodstvo sposobno dobiti kredit.ali je vrlo loša da se taj kredit treba i vratiti u većem iznosu nego je odobren.bez noge u g….cu i bez otpremnina tehnološkom višku nema napretka.


…i kaj nema danas komentara…zar je Fond odustao od uplate,a netko skužio da ovaj Eko,d.o.o. ima samo 50 posto udjela Dalekovod preko njihove sestrinske firme,a ostatak neka mlada privatna firma rođena pred mjesec dana…svaki po 10 tisuća kuna…

…kaj je vjetar prestao puhat…

[rolleyes]

puse, samo u kojem smjeru?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close