DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 18:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
1.526
553
2,76
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sasha, 22.04.2011. u 17:13
odobrenom temeljnom kapitalu Društva,
izmjenama i dopunama Statuta Društva

…i moliću lijepo što bi to sa "odobrenom temeljnom kapitalu Društva" trebalo značiti…? [rolleyes]

[/quote]

http://www.dalekovod.com/EasyEdit/UserFiles/pdf/statut-dalekovod-dd.pdf

stranica 12/33

Odobreni temeljni kapital

Članak 18 c)
(1) Ovlašćuje se Uprava da izdavanjem novih dionica poveća temeljni kapital društva, ali
najviše do polovine iznosa temeljnog kapitala društva kakav je bio u vrijeme davanja ove
ovlasti.
[/u]
(2) Ovlast Upravi iz prethodnog stavka ovoga članka daje se na razdoblje do najviše pet
godine od kada se izmjena statuta kojom se daje ova ovlast upiše u sudski registar.
(3) Nove dionice mogu se izdati zaposlenima.
(4) Do 50% novih dionica od ukupno odobrenog temeljnog kapitala iz stavka 1. ovoga članka
Uprava može izdavati uz isključenje prava prvenstva pri upisu novih dionica za postojeće
dioničare Društva.
[/u]
(5) Uprava Društva na temelju ove ovlasti može izdati redovne dionice i povlaštene dionice
bez prava glasa.
(6) Povlaštene dionice bez prava glasa daju svojim imateljima povlaštena prava prilikom
isplate dividende (kumulativne ili participativne dionice).
(7)Dionice se mogu izdati za uloge u stvarima ili u pravima.

Po meni bi pod stavkom 1 bio dokap na ZSE, a pod stavkom 4 izlazak za WSE. U svakom slučaju ide
nešto od toga.

@sasha

Po meni bi pod stavkom 1 bio dokap na ZSE, a pod stavkom 4 izlazak za WSE. U svakom slučaju ide
nešto od toga.

Vrlo vjerojatno samo da ne bi bilo kao i do sada da im ova NE DOREČENA SLUŽBENA INFORMACIJA ne posluži za nešto drugo.
Primjera imamo u praksi pogotovo zadnja 3-4- mj.



@sasha

Po meni bi pod stavkom 1 bio dokap na ZSE, a pod stavkom 4 izlazak za WSE. U svakom slučaju ide
nešto od toga.

Vrlo vjerojatno samo da ne bi bilo kao i do sada da im ova NE DOREČENA SLUŽBENA INFORMACIJA ne posluži za nešto drugo.
Primjera imamo u praksi pogotovo zadnja 3-4- mj.


U pravu ste, kolega. Trebalo bi upratiti istovaruju li se glavonje, ili utovaruju.
Samo kako, pitanje je sad? [huh] [undecid]

…naravno na najvažnije pitanje a na koji način će se izvršiti povećanje temeljnog kapitala niste odgovorili…

…para nema,obaveza ima…pa se rješenje nameće samo po sebi… [rolleyes]

…trebao bi izaći i 3 mjesečni izvještaj…kakav?…nije teško pretpostaviti… [rolleyes]

…očito da Uprava mora pokazati malo više agilnosti i odgovornosti prema investitorima,pa otud i najava ove sjednice uprave da se vidi što se misli i što se smjera…

…ako ništa,barem su toliko dužni… [tongue]




@sasha

Po meni bi pod stavkom 1 bio dokap na ZSE, a pod stavkom 4 izlazak za WSE. U svakom slučaju ide
nešto od toga.

Vrlo vjerojatno samo da ne bi bilo kao i do sada da im ova NE DOREČENA SLUŽBENA INFORMACIJA ne posluži za nešto drugo.
Primjera imamo u praksi pogotovo zadnja 3-4- mj.


U pravu ste, kolega. Trebalo bi upratiti istovaruju li se glavonje, ili utovaruju.
Samo kako, pitanje je sad? [huh] [undecid]
[/quote]
Postoji mogučnost da se 29.na sjednici izglasa dokap.šta smatram vrlo vjerojatnim scenarijom jer igra je vrlo jednostavna!!!!

1.DOBRA VIJEST( dokap i u dogledno vrijeme izlazak na Varšavsku burzu)

2.LOŠA VIJEST( izlazak 1q.koji bi po mojoj procijeni bio POPRILIČNO LOŠ)

Jednostavno ,žele da sa DOBROM ,POTISNU LOŠU vijest !!!!

p.s.
vidjet čemo,vrlo brzo [undecid] U zadnije vrijeme su poljuljali svoj kredibilitet!!!!

Samo iznosim svoje mišljenje.





@sasha

Po meni bi pod stavkom 1 bio dokap na ZSE, a pod stavkom 4 izlazak za WSE. U svakom slučaju ide
nešto od toga.

Vrlo vjerojatno samo da ne bi bilo kao i do sada da im ova NE DOREČENA SLUŽBENA INFORMACIJA ne posluži za nešto drugo.
Primjera imamo u praksi pogotovo zadnja 3-4- mj.


U pravu ste, kolega. Trebalo bi upratiti istovaruju li se glavonje, ili utovaruju.
Samo kako, pitanje je sad? [huh] [undecid]
[/quote]
Postoji mogučnost da se 29.na sjednici izglasa dokap.šta smatram vrlo vjerojatnim scenarijom jer igra je vrlo jednostavna!!!!

1.DOBRA VIJEST( dokap i u dogledno vrijeme izlazak na Varšavsku burzu)

2.LOŠA VIJEST( izlazak 1q.koji bi po mojoj procijeni bio POPRILIČNO LOŠ)

Jednostavno ,žele da sa DOBROM ,POTISNU LOŠU vijest !!!!

p.s.
vidjet čemo,vrlo brzo [undecid] U zadnije vrijeme su poljuljali svoj kredibilitet!!!!

Samo iznosim svoje mišljenje.

[/quote]
Jel more bre malo da pojasnis, kako bi dokap u njihovoj situasiji bio dobra vest? I po kojoj bi to ceni neko bio spreman da ubaci pare u firmu?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


…para nema,obaveza ima…pa se rješenje nameće samo po sebi… [rolleyes]

…trebao bi izaći i 3 mjesečni izvještaj…kakav?…nije teško pretpostaviti… [rolleyes]


Zanimljivi komentari ovdje na Dalekovodu.Ovaj gornji,ali i svi ostali kontinuirano i to skoro svakodnevno još od Veljače. Dok na Belju [vidi u privitku] kad iskočiš imaš sasvim drugačiji pristup [rolleyes]
Ovdje se dubiozno i s prijekorom piše o svemu a tamo se ležerno kupuje i ispija Laško pivo i priželjkuje odlično izvješće jer se prodalo dosta špekeca [rolleyes]

Želim reći da je meni osobno zanimljivo da na Belju u top10 ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. skrbnički račun izlazi http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=BLJE-R-A
dok na Dalekovodu jedan ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. skrbnički trenutno ulazi,a zapravo gledajući od kraja prošle godine ulaze dva.Jedan je od tog razdoblja pojačan za 10 tisuća drugi trenutno za 5 tisuća.

6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 40.640 1,77 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 25.099 1,09 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

@fotije
More bre,more!!!! [lol]

Dokap???? Po kojoj ceni bre ????

To bre, moraš da pitaš Upravu.Gde si mene bre našao to da pitaš !!! BRE !!

p.s.
Ja iznosim samo pretpostavku!!!!



@fotije

More bre,more!!!! [lol]

Dokap???? Po kojoj ceni bre ????

To bre, moraš da pitaš Upravu.Gde si mene bre našao to da pitaš !!! BRE !!

p.s.
Ja iznosim samo pretpostavku!!!!


Pa bre onda ne lupetaj sta je dobro, a sta nije… jer ocito ne umes ili ne znas da procenis. Ako vec dajes komentare onda barem navedi argumente za toliku "dobrotu". Ova firma nema kapitala odnosno on je premal u odnosu na dug i preko joj je potreban novi da pokrpi rupe…a ne nazalost da ga ulaze u nove profitabilne projekte koji se jos uvek nalaze na papiru ili negde u neizvesnoj buducnosti…. U takvoj varijanti, ne bi gajio neki znacajniji positivan optimisam jer ja za to jos uvek ne vidim nikakva pokrica.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Na Belju u top10 ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. skrbnički račun izlazi, dok na Dalekovodu jedan ERSTE STEIERMARKISCHE BANK D.D. skrbnički trenutno ulazi, a zapravo gledajući od kraja prošle godine ulaze dva.

6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 40.640 1,77 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 25.099 1,09 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA


Može se raditi o tri potpuno nezavisna skrbnička računa trojice potpuno nezavisnih nositelja-korisnika skrbničkih usluga koje pružaju mnoge banke, pa tako i die Erste Bank. Dakle, ti, ja i Marko Marković možemo imati svatko svoj skrbnički račun kod Erste Banke i vršiti transakcije kako nas volja. Potpuno nezavisno.

Dok nemaš čvrsta saznanja tj. dokaze tko stoji iza tih skrbničkih računa, ovo što si gore iznio možeš prikazivati samo kao svoju pretpostavku-nagađanje-hipotezu. Nikako kao činjenice.

Zna li tko što je sa starim natječajem iz Ukrajine!???
Country: Ukraine
Business sector: Energy
Project: ID: 37598
Funding source: EBRD
Type of contract: Supply and Installation
Contract: Lot 1. Design, Construction, Installation, Testing and Commissioning of
353 km of HVL 750 kV Rivne NPP – SS Kievska.
Lot 2. Design, Construction, Installation, Testing and Commissioning of 135 km
diversion of HVL 750 kV Khmelnitsk NPP – Chernobyl NPP to SS 750 kV Kievska.

1. KEC International Ltd. (India)
2. Eltel Networks TE AB (Sweden)
3. Kalpataru Power Transmission Ltd. (India)
4. Joint Venture Dalekovod (Croatia) and Terna (Italy)
5. Hyndai Engineering and Construction Co., Ltd. (Republic of Korea)
6. Inabensa (Spain)
7. Jyoti Structures Ltd. (India)

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

…vjerujem se da gosn Mraović ne radi u policiji,poskoku ili slično…jer bi tamo zasigurno volio raditi…
a mene bi najradije vidio u reštu [shocked]

…meni stvarno nisu jasni vaši iracionalni argumenti…možete citirati koji god hoćete moj komentar vezan za Dalekovod,vidjet ćete da je vrijeme pokazalo da sam u pravu…

…a vjerujte mi,nije mi trebala posebna pamet za to…zašto ne citirate vaše kompanjone koji su „navlačili“ na kupnju svojim komentarima,a onda se netragom izgubili kad ih je vrijeme demantiralo…

…uspoređujući moje komentare na drugoj dionici u ovom slučaju Belje.je apsolutno neprimjereno…

…ali gosn Mraović valjda voli uspoređivat kruške i jabuke…
[tongue]

…ili barem glumit policajca… [smiley] [cool]

New Report

Close