DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
144
52
2,78
2,80
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




al bu neko ostavvio gače na štapu— jedan moj dobar prijatelj iz stranke je otvorio dučan s štapovima za pecanje [cry] [bye]

a šta reći na ovakve i slične postove gore ?

mogu razumjeti da nekome ova dionica ne valja, ali što reći za one koji se drugi naslađivaju i likuju što dionica klizi na dolje…..pa gospodo ako vam DLKV ne valja nemojte ni svraćati na ovu temu, trenutno ima puno boljih dionica, javite se pred kraj godine kad opet bude jasnije kako dlkv posluje….
mislim da je jedini razlog što se nalaze na bidu i čekaju da im ovi što su " ostavili gaće na štapu" prodaju……
čini mi se da dosta brokera i sličnih mutikaša pišu ovako anonimno po forumu……sjetimo se samo čiji je Poslovni i Mojnovac
[/quote]

A ti tu pišeš iz altruističkih podbuda i "zbog mira u svetu"?

No, to je tako… nego ti lepo daj sopstveni doprinos ovde kaku procenu ili sl., a ne da slušamo jadikovke i lelek…povazdan.

[/quote]

ja ne pišem iz altruističkih pobuda, priej bi se reklo da vi tako pišete. kako inače shvatiti nekoga tko je stalno po svim dionicama, pa tako i na DLKV, a za te dionice piše da su i gabuli i da ne valjaju. Ipak mislim da niste toliki altruist, prije druk za pad.

Za dalekovod se ja ne brinem, nije to firma od jučer da neće znati izaći iz problema, ako ne iziđe ove god onda će dogodine sigurno…..

Ps
nemojte se naći uvrijeđeni kolega fotije, ali Vaš stil pisanja smatram uvredljivim za ovaj forum.
Nadam se da Vam nije uzor SV. Fotije Veliki, najveći borac protiv katolicizma….
[bye]





al bu neko ostavvio gače na štapu— jedan moj dobar prijatelj iz stranke je otvorio dučan s štapovima za pecanje [cry] [bye]

a šta reći na ovakve i slične postove gore ?

mogu razumjeti da nekome ova dionica ne valja, ali što reći za one koji se drugi naslađivaju i likuju što dionica klizi na dolje…..pa gospodo ako vam DLKV ne valja nemojte ni svraćati na ovu temu, trenutno ima puno boljih dionica, javite se pred kraj godine kad opet bude jasnije kako dlkv posluje….
mislim da je jedini razlog što se nalaze na bidu i čekaju da im ovi što su " ostavili gaće na štapu" prodaju……
čini mi se da dosta brokera i sličnih mutikaša pišu ovako anonimno po forumu……sjetimo se samo čiji je Poslovni i Mojnovac
[/quote]

A ti tu pišeš iz altruističkih podbuda i "zbog mira u svetu"?

No, to je tako… nego ti lepo daj sopstveni doprinos ovde kaku procenu ili sl., a ne da slušamo jadikovke i lelek…povazdan.

[/quote]

ja ne pišem iz altruističkih pobuda, priej bi se reklo da vi tako pišete. kako inače shvatiti nekoga tko je stalno po svim dionicama, pa tako i na DLKV, a za te dionice piše da su i gabuli i da ne valjaju. Ipak mislim da niste toliki altruist, prije druk za pad.

Za dalekovod se ja ne brinem, nije to firma od jučer da neće znati izaći iz problema, ako ne iziđe ove god onda će dogodine sigurno…..

Ps
nemojte se naći uvrijeđeni kolega fotije, ali Vaš stil pisanja smatram uvredljivim za ovaj forum.
Nadam se da Vam nije uzor SV. Fotije Veliki, najveći borac protiv katolicizma….
[bye]
[/quote]

Pa kad je cela država u gabuli, kako jedna firma koja je donedavno 90 odsto ovislia o državi more biti u boljoj situasiji?

Ma ti more da misliš šta god oćeš… ja vidim da posao u DLKV ne valja i da kompanija ne ide u dobrome smeru (možda će to da se i promeni, al ne ide to brzo, ni lako), a to se vidi iz dosadašnjih resultata i cene akcije… sve ostalo su puste želje.

Samo ću ti reći sledeće, pametan čoek neće čubiti dve godine u akciji u očekivanju nadnaravnog spasenja, već će sopstveni novac oploditi negde drugde gde postoji veći potensijal za zaradu. Ili će ga odneti u banku gde će dobiti kakvu takvu kamatu, a ne gubiti pare iz dana u dan zbog morebitnog kuršlusa u glavi.

Meni je to logično, a očito ovde vlada neka druga logika.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


gdsje je lojtra? neki dan hvalio se jeftinom kupnjom po 280 kn i preporučivao svima da brzo kupe dok još ima [rolleyes]

…mislim da je gospon lojtra uzeo svoje merdevine,ops lojtre i pomaže dioničici da nježnije siđe dolje…

…ipak je on jedan kavalir… [cool]



Šta se ovdje tek radi po skrbničkim računima zato sve ove tvrtke treba prodati nijemcima kao
HT i onda tek dolazi transparentnost.A sve do tada uskok nebi trebao ni izlaziti iz tvrtke.

osim vidljivih skrbničkih u prvih deset ima još oko 250 000 kom na skrbničim pa ti
sam zaključi kolike su tu mogućnosti za kombiniranje otvaraju [rolleyes]

[/quote]
Skrbnički računi su naj veća mućka i to treba zabraniti i tako vam rade svi članovi uprava.To je
blato naše burze i nikoga nije briga za malverzacije.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

hmm pričekat još malo pa kupit malo, ako APOKSIMENU valja – valja i meni 🙂


hmm pričekat još malo pa kupit malo, ako APOKSIMENU valja – valja i meni 🙂

ja ću isto unutra, ali još je prerano. previše se brzopltenih ukrcalo unutra zadnjih 15 dana. treba sačekati da svi oni izađu, pa onda početi kupovati, tamo na 200-220 kn

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

he,he razumno razmišljanje – valjda neće propast kad mi kupimo [pray]


hmm pričekat još malo pa kupit malo, ako APOKSIMENU valja – valja i meni 🙂

Lois je već kupila [smiley]

…eto jedna češka poslovica za gospon lojtru koji nemilice kupuje i ljubi Dalekovod…

……život je kak žebriček dokornikov,kratki,a posrani…

…što bi u prijevodu značilo,život je kao ljestvice u kokošinjcu,kratak,a pos..n… [cool]

Kupio sam 330 kom po 320kn i pušing do jaja

Znao sam al nisam poslušao intuiciju da je ovo dionica kojom jedna skupina bez nazora vlada i pljačka

Čista slika ZSE di je HANFA I SAMODOL samo statisti klimavci u službi tuđina i HDZ-a


Kupio sam 330 kom po 320kn i pušing do jaja

Znao sam al nisam poslušao intuiciju da je ovo dionica kojom jedna skupina bez nazora vlada i pljačka

Čista slika ZSE di je HANFA I SAMODOL samo statisti klimavci u službi tuđina i HDZ-a

Ajoj, nemoj nam tu sad prodavat ove jeftine priče… uvek je neko drugi kriv, a ne ti šta si kupovo na kratkoročnom vrhu. Ako si već tada pogrešio, mogao si imat neki tehnički stop-loss ili onako ugrubo rizikovat 10 odsto, a ne sad kad je palo 25 odsto u 20 dana tu lelekat da ti je kriva vlada, hanfa, EU i na kraju ceo svet. Više je nego očito da postoji samo jedan krivac…. a ti razmisli koji je taj.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Evo mene opet, malo kupio, sad sam opet član sindikata dalekovod 🙂

New Report

Close