DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 10:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
1.526
553
2,76
2,78
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

današnje pucanje potpore na 250 kn daje novi – stari target od 220 kn

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Šta se ovdje tek radi po skrbničkim računima zato sve ove tvrtke treba prodati nijemcima kao
HT i onda tek dolazi transparentnost.A sve do tada uskok nebi trebao ni izlaziti iz tvrtke.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Potpora na 252,08 je jucer probijena na dolje..

Bojim se da bi se uskoro mogle testirati razine 220,00 (mogućnost trostrukog dna)…

Nije ni ovo u redu od strane Poslovnog. Mogli su o ovome pisati davno, kada je ovo bilo aktuelno i kada su objave o otpuštanju stizale na ZSE. Tada je na stranicama Poslovnog svakodnevno bilo o novim dobivenim poslovima DLKV, a ekipa iz uprave otpuštala.

Danas kada se oni spremaju možd aspremaju na kupovinu na 20% nižim razinama Poslovni nam piše ovakve vijesti koje smo davno prožvakali.

rekao bi Biće Mladinić…."pila naopako"……

vidjeti ćemo kako će ovo završiti, tko želi prodati neka prodaje.
Imam DLKV i nisam ga uspio prodati na većim razinama,a sada mislim da je prekasno, jučer dokupio na 253-254……možda i griješim, utjeha mi je da mi ni prosječni ulaz nije visoko.. [undecid]

a što se tiče uprave i njihovog trgovanja po povlaštenim bio bi red da se i nke instituciej već jednom pozabave takvim stvarima….. [angry]

gdsje je lojtra? neki dan hvalio se jeftinom kupnjom po 280 kn i preporučivao svima da brzo kupe dok još ima [rolleyes]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


al bu neko ostavvio gače na štapu— jedan moj dobar prijatelj iz stranke je otvorio dučan s štapovima za pecanje [cry] [bye]

a šta reći na ovakve i slične postove gore ?

mogu razumjeti da nekome ova dionica ne valja, ali što reći za one koji se drugi naslađivaju i likuju što dionica klizi na dolje…..pa gospodo ako vam DLKV ne valja nemojte ni svraćati na ovu temu, trenutno ima puno boljih dionica, javite se pred kraj godine kad opet bude jasnije kako dlkv posluje….
mislim da je jedini razlog što se nalaze na bidu i čekaju da im ovi što su " ostavili gaće na štapu" prodaju……
čini mi se da dosta brokera i sličnih mutikaša pišu ovako anonimno po forumu……sjetimo se samo čiji je Poslovni i Mojnovac

kupio po 253, ja kad kupujem griješim u 10% slučajeva, nadam se da dlkv nije u ovih 10%…

"The mother of all evil is speculation"



al bu neko ostavvio gače na štapu— jedan moj dobar prijatelj iz stranke je otvorio dučan s štapovima za pecanje [cry] [bye]

a šta reći na ovakve i slične postove gore ?

mogu razumjeti da nekome ova dionica ne valja, ali što reći za one koji se drugi naslađivaju i likuju što dionica klizi na dolje…..pa gospodo ako vam DLKV ne valja nemojte ni svraćati na ovu temu, trenutno ima puno boljih dionica, javite se pred kraj godine kad opet bude jasnije kako dlkv posluje….
mislim da je jedini razlog što se nalaze na bidu i čekaju da im ovi što su " ostavili gaće na štapu" prodaju……
čini mi se da dosta brokera i sličnih mutikaša pišu ovako anonimno po forumu……sjetimo se samo čiji je Poslovni i Mojnovac
[/quote]

A ti tu pišeš iz altruističkih podbuda i "zbog mira u svetu"?

Pa svako ima neki ineters ili nema, ne vidim šta je tu toliko nelegitimno… ti kao veran sledbenik ove priče mora da imaš dobre i jake argumente zašta si unutra. I ako si ti uveren da je to dobra priča, onda ćeš to znati iskorisititi. Ne razumem čemu konstantno lelekanje i nezdovoljstvo šta neko misli drukčije. Ovo je forum, ovde se piše pro i contra i svako na to ima pravo. Iako se mogu složiti da se često nadje mnogo više gluposti nego korisnih stvari i suvislih analiza, a nekmoli procena.

No, to je tako… nego ti lepo daj sopstveni doprinos ovde kaku procenu ili sl., a ne da slušamo jadikovke i lelek…povazdan.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

25.02.2010.



ovo su razine s kojih je dalekovod lansiran do nekih 330 kn…
kupuju fondovi, pusti ugovoreni poslovi, Varšavska burza, pisalo se neprekidno na ovoj temi…
kao sad na KSST… ili kad krene IGH…
e onda prodaje uprava, nadzorni odbor, izvješće nije dobro,ide korekcija…
i evo nas na opet možda nekom početku, a sve se dogodilo u samo dva miseca…
ko je bija pametan i strpljiv… [thumbsup], možda doživi i sljedeći krug, a pri tom i nešto malo zaradi…
a firma dalekovod naravno sponzor Hajduka…
jer naravno i kad gube i kad tuku uvijek vjerni svom Hajduku…( Dalekovodu )

e sad kad vidim kako se posli jutrošnje dobre kupnje, lagano slaže dobra prodaja…
triba bit opet pametan i strpljiv…
[/quote]

ne voli niko da vrijednost dionice pada…
ovo baš i ne smatram nekim padom da bi triba bižat…
raspoloživih sredstava ima, samo da ponovim triba bit opet pametan i strpljiv…
tuku njihovi ali ima i naših… [thumbsup]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


kupio po 253, ja kad kupujem griješim u 10% slučajeva, nadam se da dlkv nije u ovih 10%…

izgleda da je ipak frulica..



al bu neko ostavvio gače na štapu— jedan moj dobar prijatelj iz stranke je otvorio dučan s štapovima za pecanje [cry] [bye]

a šta reći na ovakve i slične postove gore ?
[/quote]

da se očito bolje razumiju u burzu od onih koji se se krcali na 280-300 i hvalili se jeftinom kupnjom [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Šta se ovdje tek radi po skrbničkim računima zato sve ove tvrtke treba prodati nijemcima kao
HT i onda tek dolazi transparentnost.A sve do tada uskok nebi trebao ni izlaziti iz tvrtke.

osim vidljivih skrbničkih u prvih deset ima još oko 250 000 kom na skrbničim pa ti
sam zaključi kolike su tu mogućnosti za kombiniranje otvaraju [rolleyes]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close