DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni najveći problem Dalekovoda je njegova vlasnička struktura…mirovinci. To nisu ozbiljni vlasnici. I država je bolja od njih…


Danas definitivno Dalekovod ispod 120 kuna a možda i niže sutra već prilika za dokup.

ti si "definitivno" dobar predviđač

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

kapitalizam je pojeo ovu firmu.
dok se radilo, gradilo i čuvala radna mjesta, svima je bilo odlično.
plaće, dobit, reference, poslovi…

a sad dugovi i minusi

BAUK KOMUNIZMA KRUŽI EUROPOM!!!!


kapitalizam je pojeo ovu firmu.
dok se radilo, gradilo i čuvala radna mjesta, svima je bilo odlično.
plaće, dobit, reference, poslovi…

a sad dugovi i minusi

socijalizam bivše Uprave je uništio ovu firmu.umjesto konsolidacije u 2009-2010, trošilo se nemilice, bez prave strategije i prilagođavanju novim tržišnim uvjetima…kapitalizam ulaskom mirovinaca je možda spasi.


Po meni najveći problem Dalekovoda je njegova vlasnička struktura…mirovinci. To nisu ozbiljni vlasnici. I država je bolja od njih…

Ne treba zaboraviti netransparenetnost vlasnistva ostalih vecih dionicara kao sto su:
Skansi, Tipuric, Telegra i ostali.
Kroz cijelo vrijeme makinacija i preslagivanja banke su drzale ljestve. A sad su te iste banke preko Fondova jedni od vecih dionicara Dalekovoda.
Kad se sve zbroji, po mom misljenju je najveci problem netransparentnost rada Uprave i NO, odnosno fondova.



Po meni najveći problem Dalekovoda je njegova vlasnička struktura…mirovinci. To nisu ozbiljni vlasnici. I država je bolja od njih…

Ne treba zaboraviti netransparenetnost vlasnistva ostalih vecih dionicara kao sto su:
Skansi, Tipuric, Telegra i ostali.
Kroz cijelo vrijeme makinacija i preslagivanja banke su drzale ljestve. A sad su te iste banke preko Fondova jedni od vecih dionicara Dalekovoda.
Kad se sve zbroji, po mom misljenju je najveci problem netransparentnost rada Uprave i NO, odnosno fondova.

[/quote]

Potpuno se slažem. U ovakvoj situaciji rascjepkanog vlasništva uprava može raditi što god hoće…

skriveno strašilo se povuklo dobrano odozada na asku [lol]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

http://www.2shared.com/photo/kwQyPxk6/DLKV9.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

drugari, vrijeme je da ovog posrnulog diva vratimo iznad 130,00

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


drugari, vrijeme je da ovog posrnulog diva vratimo iznad 130,00

Vrijeme je za 110 kuna a i bliže je 130 je nedostižno sad kad dionice tonu.



drugari, vrijeme je da ovog posrnulog diva vratimo iznad 130,00

Vrijeme je za 110 kuna a i bliže je 130 je nedostižno sad kad dionice tonu.
[/quote]

Ak padne na 110 kn, ja ti poklonim svojih 4500 komada… [cool]
Ovo je dionica koja će imati daleko najbrži uzlet na ZSE….mnogi će u čudu gledat kaj se to događa… [proud]




drugari, vrijeme je da ovog posrnulog diva vratimo iznad 130,00

Vrijeme je za 110 kuna a i bliže je 130 je nedostižno sad kad dionice tonu.
[/quote]

Ak padne na 110 kn, ja ti poklonim svojih 4500 komada… [cool]
Ovo je dionica koja će imati daleko najbrži uzlet na ZSE….mnogi će u čudu gledat kaj se to događa… [proud]
[/quote]
Mnogi se već odavno pitaju šta se tu događa ali nažalost odgovora bar pozitivnog za sada nema, stižu vijesti sve jedna gora od druge, izvješće jedno gore od drugoga, zaduživanje na sve strane.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU





drugari, vrijeme je da ovog posrnulog diva vratimo iznad 130,00

Vrijeme je za 110 kuna a i bliže je 130 je nedostižno sad kad dionice tonu.
[/quote]

Ak padne na 110 kn, ja ti poklonim svojih 4500 komada… [cool]
Ovo je dionica koja će imati daleko najbrži uzlet na ZSE….mnogi će u čudu gledat kaj se to događa… [proud]
[/quote]
Mnogi se već odavno pitaju šta se tu događa ali nažalost odgovora bar pozitivnog za sada nema, stižu vijesti sve jedna gora od druge, izvješće jedno gore od drugoga, zaduživanje na sve strane.
[/quote]
Na koliko bi ta loša kretanja firme mogla pritisnuti dionicu Dalekovoda ?

Mogla bi dionica ponovno na 100 kuna.

…pa je danas moj miljenik Big Boss…nije valjda na sjednici Upravnog odbora… [rolleyes]

New Report

Close