DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 11:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
22,45
3.952
176
22,00
27,20
-5,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Već sam se danas naoštirio da suknem još 40 komada lagano poentiranje na svakoj plaći.Možda sutra bude prilika ako se spusti ispod 250.
Još se dvoumim da ostavim za HT ili da poentiram na DDJH dokupljujem po sitno.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Već sam se danas naoštirio da suknem još 40 komada lagano poentiranje na svakoj plaći.Možda sutra bude prilika ako se spusti ispod 250. Još se dvoumim da ostavim za HT ili da poentiram na DDJH dokupljujem po sitno.

to je i moja dvojba…..al mozda bi bilo idealno kupit ht, prodat odmah uz neki xy % zarade i onda sve to skupa ulozit u đuru…..ja mislim da cu tako…..naravno ht ce ic na mene, mamu, tatu, baku, djeda…… [smiley1]
samo je pitanje dal ce tajming biti dobar, jer ako branitelji dolete ubrzo onda ovo moje pada u vodu……
a nigdje nema vijesti o sastanku jer su za sutra najavili konferenciju…..citamo se sutra [smiley2]

DOKUP!


BUMBAR5: ” Već sam se danas naoštirio da suknem još 40 komada lagano poentiranje na svakoj plaći.Možda sutra bude prilika ako se spusti ispod 250. Još se dvoumim da ostavim za HT ili da poentiram na DDJH dokupljujem po sitno. ” to je i moja dvojba…..al mozda bi bilo idealno kupit ht, prodat odmah uz neki xy % zarade i onda sve to skupa ulozit u đuru…..ja mislim da cu tako…..naravno ht ce ic na mene, mamu, tatu, baku, djeda…… [smiley1] samo je pitanje dal ce tajming biti dobar, jer ako branitelji dolete ubrzo onda ovo moje pada u vodu…… a nigdje nema vijesti o sastanku jer su za sutra najavili konferenciju…..citamo se sutra [smiley2]

Lijepo isplanirano nema šta ali ja se bojim prodat đuku uć u HT odmah izać iz HT i ponovo tražit đuku u nekom jeftinom dokupu bojim se prijatelju da mi ne pobjegne baka sa kolačim šta ću onda.Sa jednim izletom u HT da zeznem sve ovo što sam marljivo skupljao na svakoj plaći.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Već sam se danas naoštirio da suknem još 40 komada lagano poentiranje na svakoj plaći.

Jel ti to kolega sukneš cijelu plaću pa živiš od ljubavi prema đuri ili? [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Današnji limiti na Đuri.

DDJH-R-A 22.8.2007 253,73 228,35 279,10

La vita e bella!


BUMBAR5: ” Već sam se danas naoštirio da suknem još 40 komada lagano poentiranje na svakoj plaći. ” Jel ti to kolega sukneš cijelu plaću pa živiš od ljubavi prema đuri ili? [smiley1]

Kolega ne radi samo jedan posao i nema jedu plaću ali to sad nema veze sa DDJH.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

radnici ipak dobivaju dionice….strašno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Današnji limiti na Đuri. DDJH-R-A 22.8.2007 253,73 228,35 279,10

Nisam baš najbolje shvatio kakva su prediđanja bogova za danas ?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Tražim nešto o Đuri u Glasu Slavonije a tamo samo svinjska kuga. Je…e kuga. Idemo na doručak, ništa interesantno danas.[smiley2]


Tražim nešto o Đuri u Glasu Slavonije a tamo samo svinjska kuga. Je…e kuga. Idemo na doručak, ništa interesantno danas.[smiley2]

Opet se nešto deslo danas sa đukom, izgleda će mlatnut gore samo još neznam koja je je novina šta objavila ali nekakv top news stoji samo neznam još gdje.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,8,21,vlada_HFP,86973.jl

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Braniteljima ipak dionice ĐĐ Holdinga

Od oko tisuću zahtjeva za dionicama Đure već je pozitivno riješeno više od 600

U idućih desetak dana iznaći će se rješenje za problem naknadnog upisa dionica holdinga Đuro Đaković na koji polažu prava zaposlenici koji su u vrijeme upisa 1993. bili mobilizirani u HV, a u kojem će pravcu ići, objavit će danas predstavnici zaposlenika-branitelja na konferenciji za novinare u Slavoskom Brodu. Jučer, nakon njihova sastanka s potpredsjednikom vlade i predsjednikom Upravnog odbora Hrvatskog fonda za privatizaciju Damirom Polančecom, nijedna strana nije htjela izići s informacijama. Tek se neslužbeno čulo da će braniteljima ipak biti omogućena realizacija njihova prava. Navodno je Polančec zatražio dodatno vrijeme kako bi obavio još neke provjere. Riječ je o specifičnom slučaju budući da pravo naknadnog upisa za tu skupinu zaposlenika nije vremenski ograničeno, a odjednom se pojavio velik broj njih iz ovog Holdinga pretendirajući na povlašten upis oko 15 posto temeljnog kapitala. Od oko tisuću zahtjeva već je pozitivno riješeno više od 600, od čega je sa 460 predsjednik HFP-a Grga Ivezić potpisao ugovore prije dva mjeseca, koji su i plaćeni.

http://www.poslovni.hr/51788.aspx

New Report

Close