DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 10:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
22,45
3.952
176
22,00
26,00
-5,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa zar više nitko ne pokušava saznati ništa o dionici koju kupuje, o FI da ni ne govorim.

Kolega, Vaš post je uzor kako treba dati neku korisnu informaciju.
Uostalom, i u nicku piše da znadete.
Što se analiza tiče mogu reći da sam više zaradio na instinkt nego tamo gdje su analize upućivale.
Takva je naša burza, zasada. Takve su naše sveukupne okolnosti, analize frizirane, zamke birokracije, politički šokovi itd. Jedan se analitičar i preziva Gatara.

[color=black][/color]

Đuro Đaković Montaža

Djelatnost društva je izgradnja mostova, elektrana, petrokemijskih i industrijskih postrojenja u zemlji i inozemstvu, te njihovo održavanje i rekonstrukcija.

MOSTOVI I ČELIČNE KONSTRUKCIJE

*
izrada čeličnih konstrukcija za izgradnju novih mostova i rekonstrukciju postojećih, izgradnja nadvožnjaka, hala, dimovodnih kanala

INDUSTRIJSKA POSTROJENJA

*
montaža industrijskih postrojenja obuhvaća remonte, rekonstrukcije, povećanje kapaciteta i montažu novih postrojenja u industriji proizvodnje cementa, građevinskog materijala, te u petrokemijskoj i prehrambenoj industriji

ENERGETIKA I PETROKEMIJA

*
montaža energetskih postrojenja obuhvaća montažu opreme za kotlovska postrojenja i remont postojećih energetskih objekata (klasični i specijalni kotlovi, oprema za nuklearne elektrane)
*
montaža energetskih postrojenja obuhvaća instalacije nove opreme, te rekonstrukciju postojećih postrojenja

Đuro Đaković Specijalna vozila d.d.

Projekt BOV daje nove perspektive tvrtki budući da, kroz offset program, podrazumijeva usvajanje novih tehnologija i rezultira novim proizvodom s otencijalom za treća tržišta.

Đuro Đaković će biti nositelj proizvodnje BOV-a

Nama je važno da veliki dio od tih 15 milijardi kuna bude povratno uložen u hrvatsko gospodarstvo. “Đuro Đaković Specijalna vozila” naš su dugogodišnji partner s kojim smo izuzetno zadovolji, a važno je naglasiti da će Đuro Đaković biti glavni intergrator i nositelj posla u proizvodnji borbenog oklopnog vozila za pješaštvo, u raznim inačicama, što će toj tvrtki osigurati posao za nekoliko godina, rekao je ministar Rončević.

http://www.limun.hr/main.aspx?id=35820&NadID=35691

http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/arhiva_novosti/nastavak_postojecih_i_pokretanje_novih_projekata/default.aspx

Valjda će sad biti jasno tko što radi.[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

BOV će RADITI – DDJH_R-A ?

Točno ? Netočno ?

Želim kupiti dionicu tvrtke izlistane na ( kojoj ? ) burzi koja će proizvoditi BOV !

Koju oznaku nose Specijalna vozila ?

ona nisu na burzi.. a ako ne znate tko radi bov ne bi trebali ni vi biti..

sve sam sigurniji da FIMA ovo nece pustiti preko 300 prije nego se rijesi ovakvih ‘investitora’..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


BOV će RADITI – DDJH_R-A ?

Točno ? Netočno ?

Želim kupiti dionicu tvrtke izlistane na ( kojoj ? ) burzi koja će proizvoditi BOV !

Koju oznaku nose Specijalna vozila ?

Da, DDJH-R-A


ona nisu na burzi.. a ako ne znate tko radi bov ne bi trebali ni vi biti..

sve sam sigurniji da FIMA ovo nece pustiti preko 300 prije nego se rijesi ovakvih ‘investitora’..



ona nisu na burzi.. a ako ne znate tko radi bov ne bi trebali ni vi biti..

sve sam sigurniji da FIMA ovo nece pustiti preko 300 prije nego se rijesi ovakvih ‘investitora’..

Lijepo molim suvisli odgovor na postavljena pitanja , hvala.


Želim kupiti dionicu tvrtke izlistane na ( kojoj ? ) burzi koja će proizvoditi BOV !

Mala kupi DDJH-R-A za BOV-ove. Nabavi si i extra par živaca[smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

di ces suvislije od toga[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


BOV će RADITI – DDJH_R-A ? Točno ? Netočno ? Želim kupiti dionicu tvrtke izlistane na ( kojoj ? ) burzi koja će proizvoditi BOV ! Koju oznaku nose Specijalna vozila ?

DDJH je vlasnik Specijalnih vozila, a ona nisu na burzi.

zastrašujuće mi je malo da neko ko je tu od 2005 nezna takve notorne činjenice a ulaže na burzi…

molim vas prije takvih pitanja posjetite http://www.duro-dakovic.com/ i sami se malo raspitajte……

Specijalna vozila ce raditi BOV-ove. Ona i drze zapravo cjelokupni holding i moze se reci da Specijalna vozila= Holding. Sva ostala drustva u sklopu Holdinga su podredjena samo Spec. Svi potezi se vuku odatle.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Samby, oklopnjake, kao i sve ostalo radit će radnici Đure Đakovića iz Slavonskog Broda. DDJH -R-A je dionica a ne poduzeće. Zar se nisi nikad raspitala o poduzeću??[smiley9][smiley15][smiley9][smiley15][smiley16]


Samby, oklopnjake, kao i sve ostalo radit će radnici Đure Đakovića iz Slavonskog Broda. DDJH -R-A je dionica a ne poduzeće. Zar se nisi nikad raspitala o poduzeću??[smiley9][smiley15][smiley9][smiley15][smiley16]

Hvala Silvi, pa Bože moj ja kupujem dionice poduzeća , a ne kupujem poduzeće.

New Report

Close