DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 17:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

svaka čast shooter

nema mi druge nego se zae..ti

@shooter
Ukoliko je ovo točno i do ovoga dođe, uzeti ću još jedan kredit i postaviti se na kupnju od 200- 220, eto toliko od mene na ovu temu [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Za sada je stav Vlade da ce se moci odmah prodavati. Kao sto sam rekao, obavijest bi trebala doci sutra. Tad cemo svi znati vise.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Hej, društvo, pa lako je prodati nešto što imaš! Ali golubovi da bi stekli dionice trebaju ih kupiti, a otkud njima lova? Ne budite smiješni. I da ponovimo: kako je DDJH bio saniran, nema podjele dionica radnicima…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Gluposti i prazna slama s ciljem spuštanja cijene dionica. Vjerujem da je Polančec bio jasan kad je rekao DA OD PODJELE DIONICA NEĆE BITI NIŠTA

Hell is Empty and all the Devils are Here


Za sada je stav Vlade da ce se moci odmah prodavati. Kao sto sam rekao, obavijest bi trebala doci sutra. Tad cemo svi znati vise.

Za ovakve stvari se u normalnim zemljama ide u zatvor. Prije tjedan dana su i Polančec i Jurčić i cijela ekipa rekli na TV da nemaju šanse radnici dobiti dionice i amen. Ali zato se mene briše a ove sa prastarim i izmišljenim vijestima pušta.


Gluposti i prazna slama s ciljem spuštanja cijene dionica. Vjerujem da je Polančec bio jasan kad je rekao DA OD PODJELE DIONICA NEĆE BITI NIŠTA

A sto je problem nazvati broj koji sam dao? To nije podjela dionica radnicima nego braniteljima! Njihovo pravo na ove dionice je neograniceno.

Slazem se da radnici nemaju novaca za kupnju, ali zato torbari imaju i kupuju cijele pakete za 40-50 tis. kuna.
I sam imam nekoliko prijatelja koji ce dobiti dionice.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

shooter:

Za sada je stav Vlade da ce se moci odmah prodavati. Kao sto sam rekao, obavijest bi trebala doci sutra. Tad cemo svi znati vise.

Za ovakve stvari se u normalnim zemljama ide u zatvor. Prije tjedan dana su i Polančec i Jurčić i cijela ekipa rekli na TV da nemaju šanse radnici dobiti dionice i amen. Ali zato se mene briše a ove sa prastarim i izmišljenim vijestima pušta.

Tenkista jel imas problem?
Ne bi se uopce ukljucivao u ovu raspravu, ali zar nije fer svima prenijeti sve informacije?! Je li probelm voditi jednu argumentiranu raspravu na ovoj temi? Nekima izgleda je!
Sam si rekao da ti je ova dionica dugorocna investicija, pa sto je problem onda malo sacekati kako bi narasla. Kada padne dokupi, kao sto ce mnogi napraviti.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

A reko sam ja da lucidus ima pametan razlog zašto se rijerašva 60 000 dionica đure đakovića holding

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Ali vidim da će sa danas sa tom dionicom nešto desit burza tek počela sa radom neko već kupio 1000 komada

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

To bi značilo da bi HFP više od pola svog portfelja dao u bescjenje? Ukoliko je tome tako, onda je ovo najveća patka koju si prije izbora mogu dopustiti. Da ne kažem katastrofa. I dalje tvrdim da se ovo ne može desiti

Hell is Empty and all the Devils are Here


shooter: ” Za sada je stav Vlade da ce se moci odmah prodavati. Kao sto sam rekao, obavijest bi trebala doci sutra. Tad cemo svi znati vise. ” Za ovakve stvari se u normalnim zemljama ide u zatvor. Prije tjedan dana su i Polančec i Jurčić i cijela ekipa rekli na TV da nemaju šanse radnici dobiti dionice i amen. Ali zato se mene briše a ove sa prastarim i izmišljenim vijestima pušta.

Tenkista pusti ljude da govore svoje.Usput,taman možeš napraviti test,ako se priča o podjeli dionica a cijena na burzi ne pada to znači da se samo čeka neka dobra vijest da krenemo gore.
Evo moje prognoze:DDJH ustraja još jedno vrijeme na ovoj razini i mnogi izlaze iz DDJH(jer u međuvremenu vide bolju priliku drugdje) a fondovi to koriste za dokup.
Onda dolazi vijest o BOV i kuvajćanima i cijena naprosto eksplodira u 2 dana barem 50kn gore.Tu će mnogi ostati kratkih rukama jer se neće uspjeti prešalati u DDJH.Zato HOLD!

p.s.na početku godine je bila aktuelna tema s dionicama i braniteljima i cijena nije išla ispod 140kn nego se držala i poslije je krenula eksplozija prema gore

Novac je kisik burze!

New Report

Close