DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 20:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

DDJH je narastao ovoliko od početka godine jer mu je vrijednost naprosto bila puno veća od cijene!Već sam ga uspoređivao s nekim dionicama i po meni dok ne prođe 300kn još je podcijenjen!
Ovo nije nikakva euforija oko DDJH nego dolazak na realne razine!

Novac je kisik burze!

Naši dični analitičari iskazali su se anonimno ali i javno sa svojim analizama dionica INE, nakon toga samo
jedno za njih, hajte spat.


Naši dični analitičari iskazali su se anonimno ali i javno sa svojim analizama dionica INE, nakon toga samo jedno za njih, hajte spat.

Mislim da su rekli da bi mogla INA kroz 2-3 godine na 3500kn,tako nešto???

Novac je kisik burze!

Slažem se da je članak objavljen da zaustavi rast Đure, ali ako pročitaš post na stranici prije od Gorana8, kojim on citira člana tenkistu iz dana u dan, misli da je vidljiva euforija. Ono čega se ja bojim je da će čim cijena malo stane ili malo padne (za neke nedajbože da se i to može dogoditi na burzi), mnogi krenuti u prodaju da uprihode svoje dobro ulaganje. To ti je psihologija mase. Iako moram reći da se nadam da ću pogriješiti u ovim svojim predviđanjima.

Paničari rade štetu uvijek i svuda… to je tako, ne možeš tu ništa… psihologija krda.
Al’ zato kupi povoljno! [smiley11]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Slažem se da je članak objavljen da zaustavi rast Đure, ali ako pročitaš post na stranici prije od Gorana8, kojim on citira člana tenkistu iz dana u dan, misli da je vidljiva euforija. Ono čega se ja bojim je da će čim cijena malo stane ili malo padne (za neke nedajbože da se i to može dogoditi na burzi), mnogi krenuti u prodaju da uprihode svoje dobro ulaganje. To ti je psihologija mase. Iako moram reći da se nadam da ću pogriješiti u ovim svojim predviđanjima.


Paničari rade štetu uvijek i svuda… to je tako, ne možeš tu ništa… psihologija krda. Al’ zato kupi povoljno! [smiley11]

Dečki nije to bitno!Poslije ovog rasta dođe nekoliko dana blage korekcije i onda opet 2-3 velika koraka prema gore do 300kn!Samo bih volio viditi izvješće a onda ćeš vidjeti kad bude išlo izvješće za prvi kvartal kako će biti veselo…Sad je veselo na JDOS[smiley1]

Novac je kisik burze!

Hm..gdje je nestao moj post? između ostaloga napisao sam da je smiješno ovo napisano da se “šuška” o Kuvajtu. Predsjednik Mesić osobno preda pismo i garanciju za Đurine poslove( što je objavljeno i u svim medijima) a novinar to naziva šuškanjem. Zbog novinarskih članaka sam nekad propuštao velike zarade ali više neću.

Tenkista ode nam DDJH dole,hoćemo se iskrcavati pa jeftino dokupiti?[smiley1]

Novac je kisik burze!

Nema šanse, pa nisam valjda više početnik. Od 20-tak dionica koje sam u “panici” prodavao, znaš koliko ih je poslije otišlo gore? Svih 20!!! Od 100 do 600%. Pozdrav!

Ja ću samo dokupit

Ispravak, već dokupio malo preko 245

Jučer je netko kupio 5000kom po 255kn,siromah danas!A sutra?[smiley1]A tek sljedeći tjedan?[smiley2]

Novac je kisik burze!

New Report

Close