DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.05.2024. u 13:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
21,24
1.232
58
21,40
23,20
-10,26%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Anders: ” Hiper: ” Ja zaradim 20-30% i prodajem,ulazim u novu dionicu,to mi je dosta. ” Npr. u koje dionice si ulagao zadnje dvije godine, ako nije tajna, jel kažeš već si ih napustio? ” Neulažem ni 6mj. a kamoli 2g. Ušo sam u VART po 190 ,izašo na 224,ostala mi još jedna dionica po 226,ako hoće neko…..[smiley1] Po mojem slobodnom mišljenju,nakon nekih 20% treba izać i ne žalit za dionicom ako i dalje raste(znam da će me neki popljuvat,ali ja tako mislim) . Đuru ću čekat do 230-250 i to je to!

Ma nema te nitko pravo popljuvati.Ti si tu da održavaš likvidnost burze!
Lijep pozdrav

Novac je kisik burze!

Vratio se Rončević iz Kuvajta!Kaže da su “tanki” s lovom pa je pitanje što će od svega biti!![smiley1][smiley2][smiley3][smiley4][smiley7]

Novac je kisik burze!

vjerovatno su im presušili izvori ili ameri kasne sa plaćanjem nafte!!
hi,hi,hi,…..[smiley7][smiley7]

Four Star General

ja ni ne kupujem dionicu ako ne vidim u njenoj perspektivi u iduće 2-3 godine rast od 100 ili 200%.

Anders:

Hiper: ” Ja zaradim 20-30% i prodajem,ulazim u novu dionicu,to mi je dosta. ” Npr. u koje dionice si ulagao zadnje dvije godine, ako nije tajna, jel kažeš već si ih napustio?

Neulažem ni 6mj. a kamoli 2g. Ušo sam u VART po 190 ,izašo na 224,ostala mi još jedna dionica po 226,ako hoće neko…..[smiley1]

Po mojem slobodnom mišljenju,nakon nekih 20% treba izać i ne žalit za dionicom ako i dalje raste(znam da će me neki popljuvat,ali ja tako mislim) . Đuru ću čekat do 230-250 i to je to!


pa nije li ti to malo neisplativo osim ako baratas milijunima? jesi racunao koliko ti brokerske provizije pojedu na takvim transkacijama? 20 – 30 % posto ti je skoro pa gubitak, karikiram…. kazes ostala ti jedna dionica varteksa po 226?? pa ako prodas jednu dionicu za 226 a kupio si je po 190, broker ti uzme 50kn provizije i u minusu si 24 kune, ja tu ne vidim isplativost but correct me if im wrong

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

upravo slušao vijesti na novoj i vele da bi đuro mogao dobiti posao vrijedan 200 000 000 eura. Radi se o tenkovima za Kuvajt. Evo i link.
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070406_14977.php

evo odmah i branitelja koji u stopu prate svaku dobru vijest, nadam se da će biti pametni i zadržati dionice barem neko vrijeme, pitanje je uopće nakon koliko vremena će smjeti prodavati…
Vaš link

što se Kuwaita tiče, ovako bi trebalo…Steyr tj. GD (koji ima dugu tradiciju u Kuw.) bi trebao “nagovorit” Kuwait da nama daju posao, a mi dajemo posao Steyr-u. Jugoimport će malo pričekat, pošto ulazimo u NATO imamo prednost valjda. No, veseliti ćemo se kad oba dva zeca budu na ražnju.


upravo slušao vijesti na novoj i vele da bi đuro mogao dobiti posao vrijedan 200 000 000 eura. Radi se o tenkovima za Kuvajt. Evo i link. http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070406_14977.php

treba bi ali još konkuriraju srbi….[smiley10]

Uhljebe na ulicu!!!!!

DDJH Fi 2006 nekonsolidirano.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Pada mi u oko, amortizacija u 2005 g je 24000000 a u 2006 g samo 1850000. Izuzmemo li to, rezultati u 2005 su bili puno bolji nego u 2006.


upravo slušao vijesti na novoj i vele da bi đuro mogao dobiti posao vrijedan 200 000 000 eura. Radi se o tenkovima za Kuvajt. Evo i link.
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070406_14977.php

Uz ovakve vijesti i FI mogli bi u utorak opet u blokadu


Hiper: ” Anders: ” Hiper: ” Ja zaradim 20-30% i prodajem,ulazim u novu dionicu,to mi je dosta. ” Npr. u koje dionice si ulagao zadnje dvije godine, ako nije tajna, jel kažeš već si ih napustio? ” Neulažem ni 6mj. a kamoli 2g. Ušo sam u VART po 190 ,izašo na 224,ostala mi još jedna dionica po 226,ako hoće neko…..[smiley1] Po mojem slobodnom mišljenju,nakon nekih 20% treba izać i ne žalit za dionicom ako i dalje raste(znam da će me neki popljuvat,ali ja tako mislim) . Đuru ću čekat do 230-250 i to je to! ”

pa nije li ti to malo neisplativo osim ako baratas milijunima? jesi racunao koliko ti brokerske provizije pojedu na takvim transkacijama? 20 – 30 % posto ti je skoro pa gubitak, karikiram…. kazes ostala ti jedna dionica varteksa po 226?? pa ako prodas jednu dionicu za 226 a kupio si je po 190, broker ti uzme 50kn provizije i u minusu si 24 kune, ja tu ne vidim isplativost but correct me if im wrong

Ta dionica je ostala vezana za isti nalog od zadnje prodaje ,tako da nema tu provizije.

New Report

Close