DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kompa: ” upravo slušao vijesti na novoj i vele da bi đuro mogao dobiti posao vrijedan 200 000 000 eura. Radi se o tenkovima za Kuvajt. Evo i link. http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070406_14977.php

Uz ovakve vijesti i FI mogli bi u utorak opet u blokadu
[/quote

Živi bili pa vidjeli…..[smiley2]

mislim da ipak treba pričekat konsolidirano, ovo s amortizacijom je malo čudno, mislim da još to nije za blokadu, ako bude dobro konsolidirano , onda možemo up, ovako se isplati čekat rasplet događaja, za mene hold

Ajde kompa gdje ti vidiš da tu piše 200 mil kuna Eura? 200 mil su valjda rekli za offset program.

Nego što kažete na ove radničke dionice? Ja se nadam da od toga ove godine ništa.

izvješće je odlično. a vijesti još bolje.


Pada mi u oko, amortizacija u 2005 g je 24000000 a u 2006 g samo 1850000. Izuzmemo li to, rezultati u 2005 su bili puno bolji nego u 2006.

Kreativno knjigovodstvo…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


tenkista: ” Pada mi u oko, amortizacija u 2005 g je 24000000 a u 2006 g samo 1850000. Izuzmemo li to, rezultati u 2005 su bili puno bolji nego u 2006. ” Kreativno knjigovodstvo

Ma nema toga u Đuri. Kada sam prije mjesec ili dva spomenuo ovu mogućnost popljuvali su me na dvije stranice.[smiley2]

Uprava je najavila 12M dobiti i to je morala dobiti (7,5M matice + 6 M montaže).

Međutim, svakome tko zna čitati FI sigurno je jasno da su ove godine radili lošije nego lani.

Pozdrav

Ministar Rončević je predao pismo predsjednika Stjepana Mesića i dao jamstvo Vlade RH kuvajtskoj strani da je tvrtka Đuro Đaković-specijalna vozila d.d., kao izvorni proizvođač tenka, sposobna profesionalno obaviti modernizaciju tenka prema zahtjevu naručitelja, mislio sam da je svima sve jasno, jer kad sam vrh RH vjeruju u snagu i potencijal DDJH onda nema mjesta za ovoliki skepticizam.
Naravno postojat će uvijek oni koji će “češljati” po bilancama, računima dobiti i gubitka i pronalaziti razloge precijenjenosti ove dionice, ali isto tako mnogi vide u” kojem smjeru plovi ovaj brod”,
Onaj tko investira u ovu dionicu , investira u budućnost DDJH (znamo posla neće faliti)

Slažem se da će na visinu dionice utjecati i sve ono o radničkim paketima koje bi moglo privremeno zaustaviti rast DDJH-a, ali još ne znamo konačan odgovor o načinu i uvjetima preuzimanja radničkih dionica jer DDJH bio saniran od države..

Pozdrav

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kada se radničke dionice mogu prodati , ako ih dobijem danas?


borg: ”
tenkista: ” Pada mi u oko, amortizacija u 2005 g je 24000000 a u 2006 g
samo 1850000. Izuzmemo li to, rezultati u 2005 su bili puno bolji nego
u 2006. ” Kreativno knjigovodstvo… ”
Ma nema toga u Đuri. Kada sam prije mjesec ili dva spomenuo ovu
mogućnost popljuvali su me na dvije stranice.[smiley2]
Uprava je najavila 12M dobiti i to je morala dobiti (7,5M matice + 6 M
montaže).
Međutim, svakome tko zna čitati FI sigurno je jasno da su ove godine
radili lošije nego lani.
Pozdrav

“svakome tko zna čitati FI sigurno je jasno da su ove godine radili lošije nego lani”…e pa moj vorda, ti očito neznaš čitati FI jer je FI za prošlu godinu…Radili su bolje nego 2005, a tvoje stalno pumpanje da DDJH ne valja govori da ga očajnički želiš kupiti ispod 200 kuna. to neće ići kako si zamislio. pišeš gluposti, konstantno pljuješ sve dionice pa daj onda napiši koje su dionice dobre, ako uopće ima takvih jer od tebe još niti jedan post nije bio afirmativan. A sve i da jesi u pravu, to je prošlost a DDJH se kupuje zbog predstojećih poslova. samo budali su bitna izvješća od prošlih godina. pa nisam ja kupio ddjh zbog poslovanja 2006 nego zbog 2008, 2009 i 2010….Nikako taj čovjek da shvati. Ali vordu očito nisu mazili u životu pa je postao rođeni pesimist…daj otkači i nađi drugu dionicu. ovdje tvoji pokušaji nemaju šanse.


… DDJH se kupuje zbog predstojećih poslova. samo budali su bitna izvješća od prošlih godina. pa nisam ja kupio ddjh zbog poslovanja 2006 nego zbog 2008, 2009 i 2010….

Zašto misliš da je meni FI toliko bitno? Mnogi članovi baš na temelju dobrih FI vide nadu u rast cijene dionice, a na nekim temama čak i “plaču od sreće” kada vide dobro FI. Zbog toga bi se više oni trebali naći uvrijeđeni tvojim stavovima nego što bi to trebao biti ja. Ja samo repliciram onima koji FI pogrešno tumače jer, za razliku od špekuliranja, to je ono što mi je dobro poznato.

Kada budem raspravljao s tobom onda će to biti na bazi špekulacija, a ja na žalost nemam vremana da brojim okolo automobile ispred hotela, ćamce u marinama ili kvadrate poljoprivrednog i građevnog zemljišta. To ostavljam tebi.

Pozdrav

meni je zanimljivo da si se ti toliko angažirao oko đure đakovića a firma ti ne valja. pa pusti onda tu firmu koja ne valja i kupi onog čega već imaš. a baš me zanima koje ti dionice držiš u svom portfelju i kakve oni imaju izvještaje za 2006. samo se nadam da nisi još jedan od onih ekonomista tipa ljubo jurčić koji puno znaju o teoriji burze a u životu nisu kupili niti jednu dionicu…naravno da brojim aute ispred hotela, čamce u marinama i kvadrate zemljišta jer to je vrlo važno u vremenima koja dolaze. no sve to nema veze sa ddjh. ti imaš pravo na svoje mišljenje, a forumaši neka procjene zašto ti je interes uvijek loše pisati baš na ovoj temi. ja znam zašto…

New Report

Close