DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sitnariba, 28.02.2021. u 16:36

Znači 2019 je bio gubitak veći za 100 miliona , halo 100 milja, gdje je ta lova ??? i zašto 2020 nije gubitak 166 milja..e zato što je pipa zavorena!

Znači u najgoroj godini korone i sranj. Oni tuku 393 milijuna i kako da tu Česi ne vide priliku, pa nisu vesla sisali da ne znaju matematiku

Ukupni konsolidirani prihodi tvrtki grupacije Đuro Đaković lani su iznosili 393,5 milijuna kuna, što je za 112,6 milijuna kuna, ili 40,08 posto više nego 2019. godine, dok su ukupni rashodi rasli znatno sporije, za 1,75 posto, na 454,7 milijuna kuna, navodi se u izvješću objavljenom na Zagrebačkoj burzi. 

Grupacija Đuro Đaković je u 2020. godine poslovala s ukupnim gubitkom u visini od 61,2 milijuna kuna, što je znatno manje nego godinu ranije kada je gubitak premašivao 166 milijuna kuna, pokazuje u petak objavljeno financijsko izvješće slavonskobrodske kompanije.

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/duro-dakovic-grupacija-lani-s-gubitkom-od-612-milijuna-kuna-703308

.

Ako je godinu prije gubitak bio veći  za 100 mil ,ako ostane sve isto u načinu poslovanja  onda će sljedeće godišnje izvješće biti…….,a ako Česi odluče ovu propalu firmu preobraziti po najvišim standardima ,a nisu kupovali dionicu “šminke” radi , onda ono što je tvrdio Bakić a pritom je spominjao erikson i mrc Benz ….

 

Rockefelerov poučak kupuj dionice koje su nagomilale velike gubitke i cjena im je na najnižim vrijednostima ,a iste te gubitke redovno otplaćuju i smanjuje im se dugovanja iz godine u godinu a prihodi se povećavaju ,..

 

 

apatero1, 01.03.2021. u 10:37

Rockefelerov poučak kupuj dionice koje su nagomilale velike gubitke i cjena im je na najnižim vrijednostima ,a iste te gubitke redovno otplaćuju i smanjuje im se dugovanja iz godine u godinu a prihodi se povećavaju ,..

 

a kako si bogati to uspio povezati sa DDJH??? 😆

DDJH otplaćuje dugove? pozitivno posluje? preživljavaju samo zahvaljujući ogromnim pozajmicama koje im je davala država, ali tome je došao kraj jer je EU zabranila…i što sada? ako nitko ne preuzme firmu, ovdje ide stečaj i game over, kao i kod uljanika!

 

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 01.03.2021. u 12:46

 





apatero1, 01.03.2021. u 10:37



 

Rockefelerov poučak kupuj dionice koje su nagomilale velike gubitke i cjena im je na najnižim vrijednostima ,a iste te gubitke redovno otplaćuju i smanjuje im se dugovanja iz godine u godinu a prihodi se povećavaju ,..

 



 

 

a kako si bogati to uspio povezati sa DDJH??? 😆

DDJH otplaćuje dugove? pozitivno posluje? preživljavaju samo zahvaljujući ogromnim pozajmicama koje im je davala država, ali tome je došao kraj jer je EU zabranila…i što sada? ako nitko ne preuzme firmu, ovdje ide stečaj i game over, kao i kod uljanika!

 

Negdio sam pročitao taj Rockefelerov poučak

Oprosti ako sam te bocnuo s tim poučkom ,

ali što se tiče đđ ,ako  sindikati u đđ pucaju od zadovoljstva ne kažem da mi dioničari ne moramo gledati sa oprezom ,ali  ipak postoji i doza optimizma s obzirom da je godišnji gubitak puno manji nego prošle godine ,da se je u đđ uključila u vlasničku strukturu  češka respektabilna tvrtka koja je povezana sa moćnim europskim kompanijama ,ne vidim zašto bi netko tako olako otpisivao đuru Đakovića i nebi mu davao nikakve šanse za opstanak unatoč dugoj tradiciji i kvaliteti izrade finalnih proizvoda s kojim se bavio cijelo ovo vrijeme , očigledan problem postoji ali taj problem nije u proizvodnji već u organizaciji koja je nepromijenjena i naslijeđena još iz bivše jugovine

DDJH loše posluje od interne i eksterne pljačke blagoslovljene od politike i sindikata. Ista priča kao i u svim drugim sistemima koji su pod državnom šapom. Bez novog većinskog vlasnika teško da će tu biti nešto. Nažalost Česi kalkuliraju umjesto da podebljaju svoj portfelj.

radek, 01.03.2021. u 14:50

DDJH loše posluje od interne i eksterne pljačke blagoslovljene od politike i sindikata. Ista priča kao i u svim drugim sistemima koji su pod državnom šapom. Bez novog većinskog vlasnika teško da će tu biti nešto. Nažalost Česi kalkuliraju umjesto da podebljaju svoj portfelj.

Može biti da odluka Čeha ovisi o odabiru aviona koji priprema hrvatska vlada

apatero1, 02.03.2021. u 12:07

 





radek, 01.03.2021. u 14:50



 

DDJH loše posluje od interne i eksterne pljačke blagoslovljene od politike i sindikata. Ista priča kao i u svim drugim sistemima koji su pod državnom šapom. Bez novog većinskog vlasnika teško da će tu biti nešto. Nažalost Česi kalkuliraju umjesto da podebljaju svoj portfelj.

 



 

Može biti da odluka Čeha ovisi o odabiru aviona koji priprema hrvatska vlada

Česi češljaju đđ iznutra,koliko ja znam već 2 mjeseca su njihovi ljudi unutra

konoko, 03.03.2021. u 17:03

 





apatero1, 02.03.2021. u 12:07



 

 





radek, 01.03.2021. u 14:50



 

 

DDJH loše posluje od interne i eksterne pljačke blagoslovljene od politike i sindikata. Ista priča kao i u svim drugim sistemima koji su pod državnom šapom. Bez novog većinskog vlasnika teško da će tu biti nešto. Nažalost Česi kalkuliraju umjesto da podebljaju svoj portfelj.

 

 



 

Može biti da odluka Čeha ovisi o odabiru aviona koji priprema hrvatska vlada

 



 

Česi češljaju đđ iznutra,koliko ja znam već 2 mjeseca su njihovi ljudi unutra

Hvale vrijedna informacija ,palac gore 👍👍

Ma samo je pitanje vremena da se objavi tko je novi vlasnik, znaju Česi što će dobiti za njima malu lovu..

A onda još godinu dvije i ĐĐ će biti top tvrtka..

dr.Bakić je dobro izračunao kako i što treba 😉 vidio on da curi na sve strane , a čovjek uložio milijune..

konoko, 03.03.2021. u 17:03

 





Česi češljaju đđ iznutra,koliko ja znam već 2 mjeseca su njihovi ljudi unutra





 

Konoko, što su Česi našli nakon toliko “češljanja”?

Radek

sigurno su nasli stvari sa kojima se tek sada prvi x suocavaju. Nisi do sada nigdje u poslovno svijetu vidjeli ovakve sheme isisavanja love iz kompanije. Zato im tako dugo treba jer su u soku.

Dobro je dok su sad prodali dok su Česi unutra, inače bi ovi naši i tu lovu posisali 🙂 e sad neće moći već lova ide nazad u ĐĐ..

https://m.sbplus.hr/slavonski_brod/obrazovanje_/visoko/sveuciliste_s_durom_zakljucilo_ugovor_o_kupnji_prostora.aspx#.YEP4AnTR-DY

Točno tako, novi početak i kako sam pisao svijetski brend..

Idemo Đuro

To ime nije mijenjano ni nakon ‘91., a tvrtke koje su izlazile iz grupacije i nastavile samostalno poslovati zadržavale su ga jer, kako kaže predsjednik Uprave ĐĐ Montaže Drago Čugura, Đuro Đaković je brend, vrlo cijenjen, čak više vani nego kod kuće.

Tvornicu digli u šest mjeseci, 15.000 ljudi proizvodilo je za svijet. Danas iščekuju nov početak

Nismo znali mi ( već samo krast ) znaju Česi i znaju što će dobiti i nastaviti još bolje i jače..

Iz arhive, fino su Česi njih posjeli 🙂

Hm, jel to Česi već ulažu u Đuru..

DD ACQUISITION NASTAVLJA ULAGATI U ĐURO ĐAKOVIĆ GRUPU, A CILJ IM JE I EDUCIRATI NOVE KADROVE

Osim recikliranja starih vremena i priča o potencijalu ima li konkretno nešto zanimljivo?

New Report

Close