DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cim je ponovo politika blizu vatre nema tu municije za rast dionice. Novi vlasnik, ista firma, ista lokacija, ista mocvara

Mala naznaka velikih kretanja 😉

Ddjh grupacija lanjski gubitak 61.2 milje kuna. Cesi su sigurno odusevljeni

bently

lanjski  minus je česima vjerovatno najmanji problem. daleko veći im je kako se riješiti svih oni uhljeba koji su u sprezi i sa lokalnom i državnom politikom.

Cim su na sastanku bili sa zupanom i ostalom svitom vec sada je jasno koliko god imali iskustva da su pali u zamku politike i uhljeba koje nema niko tako velikog kalibra ka mi

Vjerovati da su česi kupili “napamet” je suludo ……

DAJ PET !!!

Nenad Bakić je proda svoje pa 20 kuna ….. str.11/fin. izv.

DAJ PET !!!

Možda dođe Česima iz … u glavu i odluče jesu li tu za ozbiljno ili ne. Rezultat je loš kao i prethodnih godina, ali nadam se da će kad tad institucije odraditi svoj posao.

mikro, 28.02.2021. u 07:59

Nenad Bakić je proda svoje pa 20 kuna ….. str.11/fin. izv.

 

Pazljivije citajte to pise, jer to sto ste napisali nije tocno i ne pise u FI.

Nominalna vrijednost dionice je jedno, kupoprodajna vrijednost je nesto sasvim drugo. Nominalnu vrijednost znamo, kupoprodajnu cijenu ne znamo – znaju je samo Bakic i Cesi.

Bently, 27.02.2021. u 19:05

Cim su na sastanku bili sa zupanom i ostalom svitom vec sada je jasno koliko god imali iskustva da su pali u zamku politike i uhljeba koje nema niko tako velikog kalibra ka mi

 

nisu česi ništa bolji ili lošiji po tome od nas. vjerovarno neznate, ali i tamo je bilo nakon rezdruživanja sa slovačkom masu malverzacija u privatizaciji. i tamo su politički podobni anonimusi preko noći postali multimilijunaši. tako da…nisu oni s kruške pali!

viper666, 28.02.2021. u 12:22

 





mikro, 28.02.2021. u 07:59



 

Nenad Bakić je proda svoje pa 20 kuna ….. str.11/fin. izv.

 



 

 

Pazljivije citajte to pise, jer to sto ste napisali nije tocno i ne pise u FI.

Nominalna vrijednost dionice je jedno, kupoprodajna vrijednost je nesto sasvim drugo. Nominalnu vrijednost znamo, kupoprodajnu cijenu ne znamo – znaju je samo Bakic i Cesi.

Kad je Bakić objavio da je “prepustio” dionice Česima ,objavljeno je da je Bakić vratio uloženi novac koji je uložio u đđ, ako je vjerovati medijima onda je lako doći do zaključka po koliko im je prodao

Prvo je bitno da je gubitak manji nego godine prije

Prihodi su ogromni

Radnici su svedeni na minimum i sve se odrađuje na vrijeme, plaće ne kasne

Ugovorenih poslova ima gro

Česi su ozbiljni igrači , milijunaši sa vezama na sve strane

Sindikati su zijevnuli kao somovi na Čehe da ĐĐ ide na bolje, jer se i njima kaže pedala ako ode ĐĐ u kujac, znači sindikati su uz Čehe

Uprava i sindkati mogu biti sretni što je uopće itko ušao u tu pokradenu i razje.. firmu..

S toga Česi znaju što rade, a Bakić nije samo tako prodao dionice bez da je vidio potencijal u Česima

Bakić nije sam mogao sa tom bagrom, zato je i prodao i zato će igrači kao Česi postrojiti od župana do uprave itd.. i to su odradili..

Đuro Đaković mora ići dalje i ići će!

Sve u svemu , lizat će svi dupe Čehima samo da pokrenu ĐĐ i to je realnost 🙂

Tako da je Bakić prepustio igračima da odrade teži dio posla , jer on sam nije to mogao! ne zato što nije sposoban , već se protiv takve bagre može samo sa jakim igračima, koji će ući i reć, e slušajte sad ovako, bit će tako i tako

A kad Česi sve poslože , kako je Bakić i izjavio, možda se i vrati u ĐĐ

Znači gdje ima dima ima i vatre

https://sbonline.net/nenad-bakic-vise-nije-dionicar-djure-djakovica–oglasio-se-na-facebooku-812

Mislim da sam bio važan da održimo kompaniju, doduše bilo je u sličnim stvarima i boljih razvoja, kao kad smo dioničarskim sačuvali vrijednost uloga malih dioničara u Valamaru, tada preko 10.000 stradalnika Domovinskog rata. U ovom trenutku budućnost je neizvjesna, ali možda opet postanem dioničar, tko zna”, napisao je.

Znači 2019 je bio gubitak veći za 100 miliona , halo 100 milja, gdje je ta lova ??? i zašto 2020 nije gubitak 166 milja..e zato što je pipa zavorena!

Znači u najgoroj godini korone i sranj. Oni tuku 393 milijuna i kako da tu Česi ne vide priliku, pa nisu vesla sisali da ne znaju matematiku

Ukupni konsolidirani prihodi tvrtki grupacije Đuro Đaković lani su iznosili 393,5 milijuna kuna, što je za 112,6 milijuna kuna, ili 40,08 posto više nego 2019. godine, dok su ukupni rashodi rasli znatno sporije, za 1,75 posto, na 454,7 milijuna kuna, navodi se u izvješću objavljenom na Zagrebačkoj burzi. 

Grupacija Đuro Đaković je u 2020. godine poslovala s ukupnim gubitkom u visini od 61,2 milijuna kuna, što je znatno manje nego godinu ranije kada je gubitak premašivao 166 milijuna kuna, pokazuje u petak objavljeno financijsko izvješće slavonskobrodske kompanije.

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/duro-dakovic-grupacija-lani-s-gubitkom-od-612-milijuna-kuna-703308

Kolega apatero1 ja čekam to bolje vrijeme..

Bilo koje odluke da donesu ne izlazim..

Ako sam mogao čekati Granolio preko 2.godine i tek sad se pokrenuo i to + 300% 🙂 mogu i ĐĐ ako treba i duže 😉

New Report

Close