DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

radek

sve je moguce sada kada im se Bakic maknuo iz vidokruga, a ionako im je bio trn u oku.

Spremni su oni na sve kombinacije od satora, boca i ostalih kombinacija. Mi mali ulagali a oni u obrani svih kompanija gdje se nalaze branitelji. A svi znamo da vise od seset godina su upravo dodjeljivanje dionice ddjh-a braniteljima koji su ih istog dana prodavali. Kako god da situacija zavrsi samo neka zavrsi cim prije i brze kako bismo znali konacan ishod.

Što se priča po Brodu, ide li masovna prodaja? Strateški je tu i nudi 5 kuna.

radek

misljenja sam da ce radnici ostavit dionice do kraja bez obzira pala cijena i na kunu. Nisu prodavali ni prije kada se cijena kretala oko 1.40 kn. Rekli da ako vec moraju propast neka im dionice ostanu za uspomenu. Ta prica je apsolvirana. Cesi ce igrat svoju igra, igrac s 8%, ce sigurno isto ostat do kraja s obzirom koliko mu je drzava trebala dat love a uvalila mu dionice svjetske firme ddjh-a. Drzava ostaje pri svome. A mi mali cemo odluciti i igrati svatko po svome. Ali misljenja sam da ce si ih 90% ulagaca ostaviti pa makar sve otislo u bezdan i ostaviti si ih za uspomenu nego ih prodavat po 4,5,6 kuna.

 

Slažem se. Ja sam svoje otpisao. Radije se fokusiram gdje mogu zaraditi nego kako da saniram brzopletost. Ako nešto bude dobro će biti, ako ne bude mogu i bez toga. Za Đuru bi bilo dobro da Česi uspiju postaviti poslovanje na zdrave noge. Njima je dosta da pređu 25% i ovladati će firmom. Cijena će se morati tu oko 5 kuna.  Još će se i mirovinci vratiti. 😉

 

 

Bently, 20.11.2020. u 16:58

radek

misljenja sam da ce radnici ostavit dionice do kraja bez obzira pala cijena i na kunu. Nisu prodavali ni prije kada se cijena kretala oko 1.40 kn. Rekli da ako vec moraju propast neka im dionice ostanu za uspomenu. Ta prica je apsolvirana. Cesi ce igrat svoju igra, igrac s 8%, ce sigurno isto ostat do kraja s obzirom koliko mu je drzava trebala dat love a uvalila mu dionice svjetske firme ddjh-a. Drzava ostaje pri svome. A mi mali cemo odluciti i igrati svatko po svome. Ali misljenja sam da ce si ih 90% ulagaca ostaviti pa makar sve otislo u bezdan i ostaviti si ih za uspomenu nego ih prodavat po 4,5,6 kuna.

 

Ja na svoje dionice Djure gledam kao na 4. mirovinski stup – kada 2036 budem odlazio u mirovinu (daj Boze zdravlja da je i docekam), taman cu biti na pozitivnoj nuli i dobiti dodatnu “otpremninu”😂😂😂

Ne vidim kako bi se to dogodilo da Česi ne preuzmu Đuru. U vrlo kratkom roku će preći 25%, a onda će bez žurbe ići dalje. Neće ulaziti u dogovore s državom osim ako im i ona neće prodati po 5 kuna. I na kraju ide podjela na 2 firme. Spec.vozila koja idu u sastav CSG i ostatak u Promet Group. Mali ulagači mogu pokupiti 5 kuna ili nadati se da će novi Đure biti uspješniji. Dobro je što mogu ostvariti sinergije, a loše je to što nisu strpljivi i ako se poslovanje ne preokrene u kratkom roku sve će zatvoriti. Za to ima primjera u njihovom dosadašnjem poslovanju pogotovo CSG.

Radek

mi cemo svoje stavit na zid

ne bih se čudio da Bakić ponovno postane dioničar 🙂 kako je i izjavio, a ni da Česi ulaze još kupnjom na burzi , a onda priča kao i sa Lencem..

Priželjkivao sam još prije par mjeseci što se vidi na forumu , da jedino stranac ako preuzme može nešto napraviti od ĐĐ, a sve ostalo je propast..

Znači Česi su vidjeli priliku kao i Palumbo za Lenac i za godinu ili dvije ĐĐ će biti u plusu

Što se tiče dionice ide samo rast, a onda proglašenje pobjednika..

Ponavljam Bakić je vrhunski matematičar i uvjeren sam da nije odustao samo tako od ĐĐ i pokazalo se da je on taj koji je donio odluku tko će da uđe u ĐĐ 🙂 jer sa ovi nesposobnjakovićima nije mogao na zelenu granu, a sada kad je ušla ekipa koja zna posao ima da odj.. 🙂

Ameri su svakako bili u igri kao i Šveđani , ali izgleda da su htjeli đabe sve i tko zna što još , uništiti, prodat , rasprodat imovinu i svašta.. a to Bakiću i Ivanoviću nije odgovaralo i na kraju je Bakić ponovno spasio ĐĐ i zato mu svake pohvale , jer zna što čini 🙂

Igre gladi tek počinji 🙂

 

sitnariba

moze obrazlozenje najludje teze koju sam do sada prilike imao cuti da je Bakic nakon sto je izgubio milijune spasio ddjh???

Ne znam otkud vam informacije da su BAE Systems i SAAB bili zainteresirani za kupnju Đure. Ako i kad Bradley dođe onda će se tek znati što će se raditi u RH. Upgrade prije ne nego li da. Održavanje da, ali razina i hoće li Đuro biti regionalni hub, teško pitanje.

sitnariba, 22.11.2020. u 10:24

Ameri su svakako bili u igri kao i Šveđani , ali izgleda da su htjeli đabe sve i tko zna što još , uništiti, prodat , rasprodat imovinu i svašta.. a to Bakiću i Ivanoviću nije odgovaralo i na kraju je Bakić ponovno spasio ĐĐ i zato mu svake pohvale , jer zna što čini 🙂

Igre gladi tek počinji 🙂

 

Amerikanci su još uvijek u igri sa bradleyima, a sa česima ili bez njih razvodnjavanje ide

Nema komentara na današnje trgovanje? Malo nekako.

Radek

svi se nadaju da ce mozda  otici na euro pa da izadju. Jos su svi u soku sto nas je Bakic kako neki kazu spasio. Cesi cekaju da to ponovo padne na kunu pa da kupe ostatak do 25%

Sad se pak od Francuza kupuju zrakoplovi, znači ovo dosad sve otpada?

New Report

Close