DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne piše o dugu? Država će Česima oprostiti dug?

Česi su sada na nekih 22% i lagano će do 25% po ovim minimalnim cijenama … kakve se priče pričaju po Brodu?

radek

kako na 22% ako su kupili od Bakica cca 19%?

Pretpostavljam da sve što se trgovalo u zadnje vrijeme je dobrim dijelom išlo prema njima.

radek

ako je tako cijena moze max do 1euro i to je to. Nakon toga mogu nas male pomest po 20 lipa i game over

Nema više potrebe za tom “vratolomijom” …. koliko je ono dug dugoročni i kratkoročni? oko 100 mil. EUR?

 

Bently, 19.11.2020. u 15:42

Od najveceg prorocanstva Bakica da ce ddjh biti vrednovan 1200 kn do prodaje svih svojih dionica sa ogromnim gubitkom koji se mjeri u desetinama milja kuna, naravno uz ulozenih 12 godina zivota siguran sam da ni lipe vise nece Bakic ulozit u zse, hr kompanije i slicne kombinacije.

 

 

Ovo je jedina istina što se tiče ove dionice…Ajde gubitak preživjet će se iako i za njega značajan…Ali 12 godina života, živciranja, mantranja, mazanja…

 

A što je sa Barcelonom?

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

radek

ali ne vidim razlog zasto bi pumpali cijenu dionice na vece cijene kada predju 25%+1

Bently … u pravu si. Biti će nešto slično kao Lenac. Kad ovladaju NO i upravom počistiti će brzinski sve štetočine te uvezati ĐĐ-ove u svoje sustave (pa da postanu profitabilni poslovi oko vagona, itd.) te nastaviti uredno poslovati. Ne trebamo se kratkoročno nadati puno više od 1 EUR max (puno sam rekao).

mr >Bentily

otvorene su dvije opcije, po meni, i u toj drugoj luđoj opciji mogli bi i vise od 1euro.

lp

joda

nismo mi te srece da dobijemo 1euro

nemojte dva put reci 🙂

joda

ne trebam 2x. Govorim 12 godina.

Oglasio se i Bakić.

https://m.sbplus.hr/slavonski_brod/gospodarstvo/industrija/nisam_htio_stajati_na_putu_transformacije_dd_grupe.aspx#.X7ekF2nR8zQ

Biti će zanimljivo kako će domaći faktori dočekati novog partnera.

http://www.osrh.hr/#rubData/HTML/HR/GLAVNA/DOGA%C4%90ANJA/20201113_Na%C4%8Delnik_glavnog_sto%C5%BEera_obi%C5%A1ao_pogone_%C4%90ure_%C4%90akovi%C4%87a_Specijalna_vozila/Na%C4%8Delnik_glavnog_sto%C5%BEera_obi%C5%A1ao_pogone_%C4%90ure_%C4%90akovi%C4%87a_Specijalna_vozila_HR.htm

 

Samo da se ne pojavi stožer ovih ili onih za ovo i ono

New Report

Close