DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 20:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@Peyo
Opet replika.. Već sam rekao da zemlje EU nas zovu EX Jugoslavija, tako i Rusi koji pojma nemaju navode da su kupili tvornicu ĐĐ, ali iz konteksta se izvade ove riječi, npr. iz ovoga linka !!
http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=67917
LP Peyo !! [angry]

I very much love INGRA !!

Sve pet mrgude ali to bi za nas mogla biti i dobra vijest.Ako su Rusi spremni ulagati kao šta kaže onaj citat šta sam gore naveo,onda bi to značilo ulazal ruskog kapitala na naše tržište.To bi značilo otvaranje novih mogućnosti poslovanja svih naših firmi na ruskom tržištu koje je ogromno.A znamo da love imaju,kakvog porijekla ne znam ali imaju.Unafti su jaki,a tu bi i Đuro Holding mogao profitirati.Na to sam aludirao na prošlom postu.Ako se oni natamane na naše dionice ,hebote odosmo u nebo,ali ja osobno njima ništa ne vjerujem.Mislim da bi naši fondovi ili njihovi gazde morali dobro razmisliti o ovome šta pišem,jer to je naša budućnost.Sjetite se kako je naša politička elita bila razočarana kad je Putin bio u Beogradu ,a Zagreb je preskočio.AAAAUUUUUU, o ovome bi se dalo raspravljati danima.Mislim da će moja teorija rasta Iđure i svih naših dionica uskoro zaživjeti.SRETNO FRENDE.

peyo


Sve pet mrgude ali to bi za nas mogla biti i dobra vijest.Ako su Rusi spremni ulagati kao šta kaže onaj citat šta sam gore naveo,onda bi to značilo ulazal ruskog kapitala na naše tržište.To bi značilo otvaranje novih mogućnosti poslovanja svih naših firmi na ruskom tržištu koje je ogromno.A znamo da love imaju,kakvog porijekla ne znam ali imaju.Unafti su jaki,a tu bi i Đuro Holding mogao profitirati.Na to sam aludirao na prošlom postu.Ako se oni natamane na naše dionice ,hebote odosmo u nebo,ali ja osobno njima ništa ne vjerujem.Mislim da bi naši fondovi ili njihovi gazde morali dobro razmisliti o ovome šta pišem,jer to je naša budućnost.Sjetite se kako je naša politička elita bila razočarana kad je Putin bio u Beogradu ,a Zagreb je preskočio.AAAAUUUUUU, o ovome bi se dalo raspravljati danima.Mislim da će moja teorija rasta Iđure i svih naših dionica uskoro zaživjeti.SRETNO FRENDE.

tesko da ce rusi tu doci dionice kupovati,evo vidite kolege kupili su srpski nis naftnu industriju srbije za oko 500 njihovih dinara po dionici gazprom,rusi,ali hrvatski zb custody kupuje nis na burzi a ne rusi.

Evo potencijalnog posla za Đuru;

http://www.jutarnji.hr/nuklearke–angela-merkel-ce-zatvoriti-sve-reaktore-do-2022–godine/949899/

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ja im ne vjerujem ništa,a znam da su puni para.A ako se odluče…………………….

peyo



Ide to prem 60 KUna ?

ma na 122,98…………….
[/quote]

[sealed]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Zadnja 50 kn i trend prema dole !

Znao sam da će nam se euforija obiti o glavu , zar na ovoj burzi ne može ništa polako , par % svaki dan a ne ovako diži, diži kao da nema sutra !


Zadnja 50 kn i trend prema dole !

Znao sam da će nam se euforija obiti o glavu , zar na ovoj burzi ne može ništa polako , par % svaki dan a ne ovako diži, diži kao da nema sutra !

zadnja 52 kn i trend je "jako" prema gore!!! [thumbsup]

ŽIVOT JE LIJEP!!!

Mako ste se zahebali,i kad je padalo nije padalo pomalo,zašto vam sad smeta da ide tako lijepo gore.
Ovo je samo prekrcaj,ljudi zaradili pa izlaze,a mi kupujemo i dižemo.Evo ove jedinice svima su od onih koji su prodali pa sad pizde.Samo dajte još burz NI PROPALA DOK MI ŽIVIMO………

peyo


Zadnja 50 kn i trend prema dole !

Znao sam da će nam se euforija obiti o glavu , zar na ovoj burzi ne može ništa polako , par % svaki dan a ne ovako diži, diži kao da nema sutra !


Bez brige kolega. Ništa nam se nije obilo o glavu, a vjerujem da i neće još. Đuro se tek vratio na razine na kojima je bio kada se mislilo da će propasti.
Samo u zadnjih par mjeseci Đuro je dogovorio poslove o kojima se pričalo u zadnje 1-2 godine. [thumbsup]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Ako se ovo , prodali , odnosi na mene , ja nisam nista prodao. Samo sam osjetio potrebu malo protresti ljude , da se fokus malo vrati na DDJH.
S druge strane osobno ne volim te strme padove i uspone , iskustvo mi je pokazalo da to zna biti mac s dvije ostrice. Naravno da je bolje kada raste brzo ali potrebno je stvarati i neke temelje na nekim razinama cijena jer se i kuca gradi od podruma.
To je moje skromno misljenje.

http://www.ddm.bilfinger.com/

Pa pogledajte tko vam je vlasnik Djuro Djakovic Montaža d.d., jedinog poduzeća koje je osposobljeno da gradi spremnike na Krku. NIJE U SASTAVU DIONICE DDJH – OPREZ!

Sam posao sa vagonima je vrijedan 68 mil kn, ali svi znamo razliku izmedju prometa i dobiti valjda.
Neka dobit bude i 20 %, pa to je i dalje 4 kn po dionici, sto znaci da s obzirom na goleme gubitke i dugove DDJH ne vrijedi preko 40ak kn.

Ekipo, vec sam pisao ovdje dok sam izlazio zadnji put na 50ak kn, i opet poslije da nije lose uci kada padne do 36 do 38 sto sam i odradio i jucer sam izasao. Ne kažem, može ovako u besvijest ali ovo je sad već čiste kocka. Mediji drukaju da će tzv. "konzorcij" graditi spremnike ali jedino Montaža ima alat za tako nešto, barem za većinu posla. A ĐĐ Montaža je u vlasništvu gore navedene kompanije

Kressho

New Report

Close