DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma nema 2% šanse da đuro ne dobije posao kod HŽ-a, daj ljudi budite razumni ,pa nije to ntječaj kod Mile Đukanovića.,

Pa dobro, nema ni 10 dana da ste skočili sebi u usta kad ste "Posao stoljeća" najavljivali kao gotova stvar u sličnom tonu kao sada DDJH.. da bi vaš slijedeći post, nakon svega par minuta pisao: Zanemarite moj prethodni post, CG dali otkaz HR.

Sad, ili ste nepopravljivi optimist ili druker vulgaris. Svakako, na burzi opreza nikad dosta.. ako nemate rođake u fotokopirnici HNB-a.

Nisam VULGARIS nego sam samo na pusinelu kod DDJH kao i ostali.


Ide li taj Đuro gore već jednom? Kupnja je ojačala, veliki nalog s prodaje po 38 nestao. Tko će prvi po asku?

Kako misliš gore? Ja ga se taman spremam prodati…
Ima li tko kakvih ideja do kud bi đuro mogao rasti čak i da krene gore?

Najbolje ponude DDJH-R-A Kupnja Cijena
199 36,47
226 36,31
58 36,30
59 36,09
80 36,08
208 36,07
210 36,01
30 36,00
70 35,64
300 35,00
Cijena Prodaja
37,14 75
37,15 250
37,24 50
37,37 124
37,49 42
38,01 26
38,22 62
38,38 111
38,90 195
38,99 200

http://www.kucilooro.webs.com

maos, 09.03.2010. u 11:03

Ima li tko kakvih ideja do kud bi đuro mogao rasti čak i da krene gore?

Nitko ti ne može reći do kud će rasi ili pasti. Međutim, ono što možeš je baciti pogled na support/resistance razine i sam probati zaključiti to što te zanima.

DDJH:
1. razina otpora = 39 kuna (na temelju pomičnog prosjeka)
2. razina(zona) otpora = od 40,5kn do 41kn (na temelju vrhova)
1. razina potpore = 36 kuna (na temelju pomičnog prosjeka)
2. razina potpore = 33 kuna (na temelju testiranog lowest low-a)

Ovdje je opisano kako možeš utvrditi te razine sam i koliko mogu biti značajne:
http://www.investa.hr/tutorial/tehnicka-analiza-dionice.html

Pogledaj graf u prilogu, ucrtao sam sve četiri razine.

http://websrv2.hina.hr/hina/web/article-ots.action?id=20100219:OTS-H2192897:1:hrv&c=ots
Bit će posla samo strpljenja.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Ide li taj Đuro gore već jednom? Kupnja je ojačala, veliki nalog s prodaje po 38 nestao. Tko će prvi po asku?

Kako misliš gore? Ja ga se taman spremam prodati…
Ima li tko kakvih ideja do kud bi đuro mogao rasti čak i da krene gore?
[/quote]
Očito si bio u pravu. Nadam se da si i uspio u toj namjeri dok je bilo na vrijeme. Ja sam prodao dio po 40,xx ali opet uletio po 38,xx i tu zaglavio.
A što se tiče nekih očekivanih razina ako sve bude ok ja mislim da su na 60-70 kn a vidio sam da i neki drugi tako ramišljaju.
Na kraju krajeva na toliko je bio još 01.06. lani.
Pozdrav!

Fitch objavio da je bankrot suverena EU zone vrlo vjerojatan, moguć scenarij.Stvarno ne zelim drukati ali još jednom skidam vam kapu svima koji ste u bilo kojoj dionici.

Nevjerovatno kako nema ama baš niko interesa za DDJH.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Šta da Vam kažem kolega , čim sa ja ušao u ovu dionicu odmah je pala i ona i interes za njom, valjda će bit od onih mnogobrojnih poslova nešto.

Imam fantomske dionice


Nevjerovatno kako nema ama baš niko interesa za DDJH.

E moj bratanac, lepo sam vam napiso pre par meseci o čemu se ovde radi. Kakvi poslovi, kakve gluposti bratanac. Mislite da će poslovi da pomognu ovoj željezari? Ajte ljudi šta vam je… U vreme kad su leteli purani radili su ajde de, a i tada maltene za džaba. A sada? A šta će sada? Izvozali vas maheri sa novinskim napisima, a vi progutali pastelu do stomaka ko tovljene pastrmke. Gledo sam malo fundamente. Imate bratanci fabrika po 0,4 buka ko peska na pustinji, a neke rade sa lepom dobiti, oduvek pa i sada. Ima ih i ovde kod vas, a kod nas na Belexu još više. Zašto bi neko ovo da kupuje? Naprosto ne razumem. A i ispade vam hartija iz ovog vašeg indeksa glavnog. Sad će morati neki fondovi da ga smlate, a i ovi sa marginima jer ne smeju da ga imaju. Samo Boža maler može ovo da plati preko trideset kuna.

DOĐAVOLA SVE DOĐAVOLA SAMNOM

Hvala kolega vidi se da ste pravi dug nevolji.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

treba biti strpljiv, sve će to doć na svoje.

Ovdje je vrlo vjerovatno da će se riješiti problemi u slijedećih deset dana…ide model C pomoći…a to znači vjerovatan otpis dugova i restrukturiranje…a kad se to riješi onda i privatizacija…

STRENGTH AND HONOUR

Evo zašto se Bakić odlučio za kupnju dionica DDJH.
Koje dionice?

Vjerujem da će brzo otključavanje vrijednosti ubrzo zadesiti, između ostalih, ove dionice
DDJH (presmiješna valuacija, primjerice P/BV = , cca. 14 mil. eur Mcap, uz sve velike dogovorene poslove)
– ADRS (loša vijest o konvergenciji propisa s EU zapravo je okidač za moguće preuzimanje TDR od strane PMI ili sl. – zapravo to znači ‘game over’ za ekipu iz Rovinja)
– VIRO (konsolidator u fundamentalnoj neelastičnoj branši, čijiće Q42008. rezultati vjerojatno znatno popraviti formalne pokazatelje)
– PTKM (smiješna valuacija, fundamentalna neelastična branša, s mogućnošću konkurentnog izvoza)
– KORF (smiješna valuacija uz kakvu takvu vlasničku brigu)
– KOEI (ne naročito atraktivna valucija, ali među prvima na meti mirovinaca)
– i hrpa manjih nelikvidnih s nevjerojatnim fundamentima (TKPR, LPLH, BDMR i slično)

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close