DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da se naš Đukica ipak pokreće.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ovdje je vrlo vjerovatno da će se riješiti problemi u slijedećih deset dana…ide model C pomoći…a to znači vjerovatan otpis dugova i restrukturiranje…a kad se to riješi onda i privatizacija…

da mi je kuna za svako spominjanje privatizacije ovdje na forumu, sad bih brojao milijune [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Opa, krenuo i Đurica po asku lagano… Za sada u minusu 0,03% ali bitno da je krenuo. Ništa se još ne zna o vagonima?
Pišite ljudi ako znate. Znam da morate kupiti prvo ali dajte i nama priliku!

Četiri sindikata HŽ-a za ponedjeljak najavila 15-minutno zaustavljanje vlakova

Četiri sindikata Hrvatskih željeznica najavila su danas prvu industrijsku akciju – prosvjed i to zaustavljanjem svih vlakova na prugama Hrvatskih željeznica u ponedjeljak, 15. ožujka, od 10,55 do 11,10 sati, a zbog problema u društvima nastalim podjelom jedinstvenog HŽ-a i potrebe neodgodivog rješavanja problema u HŽ-u.

Bit će posla za našeg DDJH.

Tu akciju Sindikat željezničara Hrvatske, Sindikat tehničkog pregleda vagona i vlakova HŽ-a, Sindikat prometnika vlakova Hrvatske i Sindikat strojovođa Hrvatske najavili su u dopisu Vladi i Ministarstvu mora, prometa i infrastrukture, odnosno premijerki Jadranki Kosor i ministru Božidaru Kalmeti.

Sindikati prosvjed najavljuju "zbog problema u društvima nastalim podjelom jedinstvenih HŽ-Hrvatskih željeznica koji se prateklih mjeseci sve jasnije očituje (nekoliko teških i tragičnih nesreća)", kao i zbog neuvažavanja tih sindikata kao socijalnih partnera, a što se, kako navode, očituje kroz održavanje sjednice Gospodarsko-socijalnog vijeća zakazane za 15. ožujka u 11 sati.

Oko tog vremena, u ponedjeljak, 15. ožujka, od 10,55 do 11,10 sati, sindikati najavljuju prosvjed i to na način da će "zaustaviti sve vlakove na prugama Hrvatskih željeznica".

Kao razloge najavljenog 15-minutnog zaustavljanja vlakova, sindikati navode "neodgodivu potrebu rješavanja problema neulaganja u željezničku infrastrukturu; katastrofalno loš vozni red koji je doveo do smanjenja broja putnika, a u konačnici do prijedloga ukidanja vlakova, odnosno obustave prometa na pojedinim pruga; te neulaganja u vozne i vučne kapacitete (veliki broj izvanrednih događaja)".

O svim tim problemima predstavnici četiri sindikata govorit će i na konferenciji za novinare koja će se održati neposredno pred najavljenu prosvjednu akciju. [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Da su u HDZ-u i ovaj put osluškivali bilo svojih glavnih koalicijskih partnera, HSS-a i HSLS-a govori i podatak da se među “prioritetnim” projektima u ovoj godini našao i bilogorsko-podravski ipsilon,koji bi se teško mogao ocijeniti isplativim projektom.
Za razliku od prijašnjih godina, kada je gradnja željezničke infrastrukture bila zapostavljena, u Vladi ovaj put računaju i na Hrvatske željeznice, koje bi trebale investirati oko 700 milijuna kuna. [thumbsup]

Kad će ovdje privatizacija?

Ja bi rekao da je došlo vrijeme.

Kupnja izgleda jako dobro, vidim da je stalno 1:3 prema prodaji što je puno bolje od većine dionica.

Ispod 36 više ne ide a netko skuplja malo po malo.

Keša na računu 20 kuna po dionici a cijena na burzi 36.

Mogli bi mi ovdje omastiti brka, hohohohoho

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

evo sad će to gori, samo što nije.
mene osobno bi jako zanimalo zasto se cijena gegucka na 33-40 a ne recimo na 57-62, ili 17-23.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Kineski-parlament-donio-proracun-7-5-posto-vise-za-vojsku


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Kineski-parlament-donio-proracun-7-5-posto-vise-za-vojsku


Kako se to ranije nisam sijetila,pa da djiuro ce pravit tenkove za kineze.
Ovaj je link direktno povezan sa sutrasnjim lasnsiranjem DDJH na ZSE.

lakovi HŽ-a stajat će danas od 10.55 do 11.10 sati. Petnaestominutni prosvjed jedinstven je u Hrvatskoj:r adnici ne traže isplatu plaća već modernizaciju Hrvatskih željeznica i njihovu pripremu za konkurenciju.
Evo društvo možete danas prodati, samo nemojte žaliti ako se prevarite. [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

http://www.duro-dakovic.com/aktualnosti/novosti/ponuda_od_100_vagona_za_hz_najava_oporavka/default.aspx


lakovi HŽ-a stajat će danas od 10.55 do 11.10 sati. Petnaestominutni prosvjed jedinstven je u Hrvatskoj:r adnici ne traže isplatu plaća već modernizaciju Hrvatskih željeznica i njihovu pripremu za konkurenciju.
Evo društvo možete danas prodati, samo nemojte žaliti ako se prevarite. [thumbsup]

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/59537/Projekt-zastite-domace-industrije-je-farsa.html
Dalibor Petrović iz Sindikata strojovođa Hrvatske kaže da su ‘pod farsom zaštite domaće industrije mnoge investicije potpuno promašene’. Tako je Đuro Đaković dobio posao iako je bio 30 posto skuplji od inozemnih ponuđača, a TŽV Gredelj i Končar također za 30 posto skuplje modernizaciju naplaćuju HŽ-u nego željeznicama Srbije i Federacije BiH.

sijem žito raste grahorica

Znači Đuro je dobio posao za 100 vagona? Zašto cijena dionice stoji?

postoji i EU komisija,he he he.a jesmo balkanci i gotovo.

Trebala bi vijest o dobivenom poslu jako uskoro izaći.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close