DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas jeftin dokup Đure prije sklapanja posla. IDEALNO !!!

ili su već poznati rezultati natječaja ? naravno ne za sve , cijena pada a razloga naizgled nema

poslije bitke svi su vojnici generali

Ma nema 2% šanse da đuro ne dobije posao kod HŽ-a, daj ljudi budite razumni ,pa nije to ntječaj kod Mile Đukanovića.,

Svaki investitor koji drži do sebe mora imati dionice Đure.

Dno je bilo na 27, a sad smo na 37, to vam je rast od samo 40%.

Pogledajte druge dionice i nađite jednu koja je manje narasla do danas.

Pa to je kriminal.

Dokup je jedino ispravno riješenje

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Uvjete za ostanak nisu zadovoljile slijedeće dionice i isključuju se iz CROBEX©-a:
• Tankerska plovidba d.d. (nisu zadovoljili uvjet broja dana trgovanja)
Đuro Đaković Holding d.d. (nisu zadovoljili kombinirani uvjet prometa i free float tržišne kapitalizacije).


Uvjete za ostanak nisu zadovoljile slijedeće dionice i isključuju se iz CROBEX©-a:
• Tankerska plovidba d.d. (nisu zadovoljili uvjet broja dana trgovanja)
Đuro Đaković Holding d.d. (nisu zadovoljili kombinirani uvjet prometa i free float tržišne kapitalizacije).

Kad je ušao cijena je pala. dakle sad mora porasti! [thumbsup]

Reći će vama Ranko. pa hoće li to mladići? ja uzo reko sad će to i je lijepo krenulo pa stalo. a sad će pa ipak je to firma prava.pogledaj ti kako je to jeftina dionica. pa nema jeftinije. dobro kriza je i teško ali standard.čujem da se išlo u Zagreb na dogovore za posla. nema tu šale pa boga ti propalo bi pola Slavonije ako im posla ne daju. a dat će. dogovara se velik posao. zna Ranko

uf kad neku dionicu frnu van iz CBXa to moze znaciti samo jedno …
Nadam se da griješim,…,u svakom slučaju svima koji su u bilo kojim dionicama RH skidam kapu s obzirom na Grčku,Španjolsku,Portugal,Irsku,Italiju… Litva , Estonija Letonija Ukrajina Mađarska ???
HR neću ni spominjat kao ni BiH ili Srbiju …Rumunjsku , Bugarsku …
Uf uf skidan van kapu svima koji ste u dionicama.Moj davni forecast za DDJH je bio 1$=1share.
Nadam se da se moj scenarij neće ostvarit.U svakom slučaju svima sretno.


uf kad neku dionicu frnu van iz CBXa to moze znaciti samo jedno …
Nadam se da griješim,…,u svakom slučaju svima koji su u bilo kojim dionicama RH skidam kapu s obzirom na Grčku,Španjolsku,Portugal,Irsku,Italiju… Litva , Estonija Letonija Ukrajina Mađarska ???
HR neću ni spominjat kao ni BiH ili Srbiju …Rumunjsku , Bugarsku …
Uf uf skidan van kapu svima koji ste u dionicama.Moj davni forecast za DDJH je bio 1$=1share.
Nadam se da se moj scenarij neće ostvarit.U svakom slučaju svima sretno.

Ne bulazni.


Svaki investitor koji drži do sebe mora imati dionice Đure.

Dno je bilo na 27, a sad smo na 37, to vam je rast od samo 40%.

Pogledajte druge dionice i nađite jednu koja je manje narasla do danas.

Pa to je kriminal.

Dokup je jedino ispravno riješenje


Postoje silne dionice koje imaju daleko manji BV,a nisu narasle već na nuli!
Varteks, Ingra, LVCV,….

26.11.2010 - Dan D

Bit će posla, država će im to osigurati, a šta to njima i vama vrijedi kada će uvijek biti državna tvrtka i kada će uvijek imati gubitak ili minamalnu dobit. I za to mnogi odlaze iz ove dionice.

Ide li taj Đuro gore već jednom? Kupnja je ojačala, veliki nalog s prodaje po 38 nestao. Tko će prvi po asku?

ja bi udario ali ostalo mi je 98 kuna na računu [proud]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


ja bi udario ali ostalo mi je 98 kuna na računu [proud]

Pa taman za dvije dionice

Nije bolest sve što boli

Nikad neću shvatiti bisere kao ovaj što je upravo istresao 700 komada po bidu. Ako i nemaš živaca čekati ponudi 20 lipa ispod najnižeg ili čak i 50 ili koliko treba a ne tako.
I ne ponudiš svih 700 naravno nego po 250 najviše.
Ovako se samo plaši kupnju a valjda je to i cilj ili totalni amaterizam.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=19.02.2010&dat2=26.02.2010&dat3=05.03.2010&sifSim=DDJH-R-A

Vidi se da je PBZ skrbnički ispao iz top 10 te ako se uzme u obzir stanje u SDA na 19.02.2010 kojim je do danas protrgovano 49372 kom dionica, prodavatelj je na kraju iskrcavanja ili pri samom kraju. [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close