ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.06.2024. u 22:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
53,00
23.214
438
52,80
53,20
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


investmir

Ovdje drukanje ne pomaže, što će ostati od brodara sa ovakvim vozarinama to je glavno pitanje.

kolega cxy, nadite jednu moju recenicu koja mirise na drukanje. drukanje je lesinarenje na dnevnoj bazi. niti govorim niti pisem o tome. hoce li atpl za mjesec dana stajati 200 ili 600 kn niti znam niti vjerujem ikome koji kaze da zna. ako atpl plovi u stecaj, ovo je opravdana cijena, dapace moze i nize, ako atpl plovi ka svjetlu na kraju tunela, ovo je smijesna cijena. stecaj ili let, ovisi
1. o kvaliteti menadmenta
2. svj kretanjima
ako vjerujetu u 1 i 2, ulozit cete, ako ne vjerujete, necete. postoji li rizik, postoji i to velik jer nitko ne zna koliko ce vozarine jos grebati po dnu. ali jednoga dana ako vozarine zarone i atpl zaroni u stecajne gubitke, bit ce prekasno. isto tako jednoga dana ako vozarine krenu gore i atpl opet nastavi desetke milja zaradivati, bit ce takoder prekasno. netko ce biti u krivu, ali gledati u kristalnu kuglu i brojati dane, po meni to je smijesno. ovdje se broje godine.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,Qmar

ludilo!!!!! http://finance.yahoo.com/quotes/NMM,NM,SB,PRGN,SBLK,SHIP,BALT,FREE,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


brodari vani su podivljali.,wtf is going on.,

Naši fond manageri kratke pameti će do jutra to zaboraviti. ZSE je lokalna prčvarnica, lokalnih Hr šerifa a AP je tu izlistana. Uvjeti za novu pljačku još nisu stvoreni jer velika većina drži ovu dionicu koja brat bratu ne vrijedi više od 50 kuna. Eto i ja ću pokušati od sada drukati na dolje pa kad se svi razbježe steći će se uvjeti za lom. Trebali bi oni iz top ten prodati 10 ak kila komada pa da nastane panika i bježanija.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

a nije to samo na atpl tako,na mnogo dionica se radi ista stvar. tko bude imao strpljenja zaraditi će.a mene osobno briga,nek potraje i 10godina ovako, jednom će doći i mojih 5 minuta

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,Qmar

ovo nije zezanje …to se trazi [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DRYS je pao sa 120 i sada je na 2 i nešto i vi to zovete rastom, 60 puta treba ići gore da se vrati na najveće razine, a Atlanska 10 puta, iz navedenoga se vidi koji je nesrazmjer u korist Atlanske, odnosno koliko je manje potonula Atlanska, tako da bi Atlanska mogla biti puno niže da bi se uepoređivala sa DRYS-om.

http://finance.yahoo.com/echarts?s=DRYS+Interactive#symbol=drys;range=5y;compare=;indicator=volume;charttype=area;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=off;source=undefined;

lijeo je vidjeti zelenjavu, ali ne mogu svi ti indeksi biti važni za atpl. zna li tko koji indeksi se odražavaju na atpl to jest teret koji su oni kadri prevesti. jer ne bih htio biti obrnuta verzija katastroficara koji cim vide crveno, odmah postaju namjerno ili uopce ne gledajuci imaju li odnosni indeksi veze s atpl ili ne.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



brodari vani su podivljali.,wtf is going on.,

Naši fond manageri kratke pameti će do jutra to zaboraviti. ZSE je lokalna prčvarnica, lokalnih Hr šerifa a AP je tu izlistana. Uvjeti za novu pljačku još nisu stvoreni jer velika većina drži ovu dionicu koja brat bratu ne vrijedi više od 50 kuna. Eto i ja ću pokušati od sada drukati na dolje pa kad se svi razbježe steći će se uvjeti za lom. Trebali bi oni iz top ten prodati 10 ak kila komada pa da nastane panika i bježanija.
[/quote]

slažem se.,u premarketu se več vidjelo da ameri divljaju i da če danas razvaliti a naše tržište na to nije reagiralo niti jednom jedinom trensakcijom.,čak su se odmah ponovno i još niže pojavili nalozi od 150,350, i 300 kom na prodaji u prvih 10 naloga tako da……[emo_zacudjen]
također čini mi se da je netko nedavno za neke od ovih brodara koji danas totalno razvaljuju i prednjače u rastu pisao da su u banani i pred bankrotom.,

Kome nije jasno zasto brodari rastu

Eagle Bulk Shipping’s CEO Discusses Q1 2013 Results – Earnings Call Transcript

http://seekingalpha.com/article/1440461-eagle-bulk-shipping-s-ceo-discusses-q1-2013-results-earnings-call-transcript?page=4&p=qanda&l=last

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



brodari vani su podivljali.,wtf is going on.,

Naši fond manageri kratke pameti će do jutra to zaboraviti. ZSE je lokalna prčvarnica, lokalnih Hr šerifa a AP je tu izlistana. Uvjeti za novu pljačku još nisu stvoreni jer velika većina drži ovu dionicu koja brat bratu ne vrijedi više od 50 kuna. Eto i ja ću pokušati od sada drukati na dolje pa kad se svi razbježe steći će se uvjeti za lom. Trebali bi oni iz top ten prodati 10 ak kila komada pa da nastane panika i bježanija.
[/quote]

Za par mjeseci ce lokalni serifi dobiti internacionalnu konkurenciju. Bolje bi im bilo da pocnu skupljati…

Što se to jucer dogadalo s cijenom brodara na americkim burzama?
Hoce li se jednom i ATPL tamo izlistati?
ili ce ZSE pokazati da je bolja burza od NYSE?

New Report

Close