ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.05.2024. u 22:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,84
95.745
1,812
52,60
53,20
1,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

di ćeš bolju dividendu, od popusta na dionicu od -60% -70% 🙂
ok može, još na to i dividenda, ili još preko svega -10% 🙂
al prvo da prođe ovo izvješće sa gubitcima


@ lapad

Što će to reći, da nam više ne trebaju žiro računi za prijem dividende? Samo tekući je dovoljan, kao i prije?


da. nego, kakva to dividenda, pobogu?

http://www.dryships.com/pages/report.asp

GRUPA ATLANTSKA PLOVIDBA
DUBROVNIK
NEREVIDIRANI KONSOLIDIRANI FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ
ZA RAZDOBLJE I – III 2013. GODINE

Ostvareni gubitak Grupe pripisan imateljima kapitala matice iznosi 10,6 mil. kuna, a ćini ga 2,4 mil.kuna gubitka pomorstva, te 8,2 mil. kuna gubitka hotela i 0,08 mil. kuna dobiti Atlant travela. U istom razdoblju prošle godine gubitak je iznosio 33,9 mil. kuna.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

kakva je ovo šutnja? svi u šoku izgleda….[emo_zacudjen][emo_beztona]

kratak komentar: ovo je prava firma !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

pa niste valjda sumanjali kolega

Prošle godine minus pomorstva je bio -24 mil kn,
a ove pri ovim bolesno niskim vozarinama samo -2.4 mil kn??

stvarno mi nije jasno, pa preko sezone kad hoteli budu u pozitivi ovdje će se poslovati u pozitivi !!!!, nije ni čudo da su krenuli naručavati nove brodove, koja kompanija, bomba od dionice,

e sad čestitke svima koji su bili strpljivi i vjerovali u nju, u biti je stvarno super bilo da su je toliko izgnjavili i spustili, jer da nema ovakih oscilacija, teško da bi se kupilo nešto šta vrijedi x.xxx kupilo za 200 kn 🙂 sad sam 100% uvjeren da ovo vrijedi još puno više nego šta sam u najopreznijoj varijanti kalkulirao, al ako bi ekipa iz ERTSE bila dobra pa još je zadržala na ovim razinama ili niže još koji mjesec, bio bi im zahvalan 🙂

vrlo dobro, čak odlično s obzirom na očekivanja.,gubitak brodarstva samo 2 mil. kuna a mislim da je večina očekivala bar 20.,i sami kažu u izvješću da je gubitak mnogo manji od planiranog.,

Huh, meni se čini da smo preko 400 u par dana!
A prije 600kn nema prodaje! [emo_smijeh]

ako ova dionica dođe nazad do 270 kn to ce biti cudo,,,smanjen gubitak dno je na vidiku,,,

E, sad ću se obogatit.

New Report

Close