ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 14:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
53,00
16.589
313
53,00
53,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A sad će skoro i plaće pinku up. A i načuo sam da će ovi što ih podupiru na forumu dobiti neku dividendicu. Čudna neka firma. [emo_zacudjen]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Pokušavam biti kratak:
Da se kapetan Kulaš i kap. Šišević boje bankrota ili
Da imaju problema s likvidnosti firme ,
Zdrava logika govori da NE bi naručivali nove brodove !
Hrabar potez u teška vremena.

Vjerovatno namjeravaju prodati neki stariji iz flote. A možda već imaju i kupca?
Neda mi se gledati pojedinosti o brodovima u floti. Zna li netko nabrzaka što im je najstarije u floti?
http://www.atlant.hr/flota.php

Ne trebaju prodati nijedan brod jer su jako likvidni.
Imali su 205 milijuna kuna na racunima.
Vecina nove zgrade jos nije prodana,a i stara zgrada se moze prodati za preko 100 mil kuna.Pa to je DUBROVNIK.

Eto, mogao je netko od optimista napraviti spisak što je Atlantaka sve prodala i poklonila od 2007. do danas i koliko je ostalo za prodati.
4 nova broda dobar potez? A kad su ugovarali capesize? Isto tada bio dobar potez?
Meni više liči na ono kad ekipa ide u banku dignit kredit jer to i drugi rade, a ako ne bude novaca za vraćati bit će tako i drugima pa možda krepane banka. hahahaa

@Pinokio
Jako rizičan potez to je maltene klađenje da će se u 2015 upristojit vozarine.
Ovaj komentar s bankom Vam drži vodu ili ima još jedan bolji ” Kud svi turci tu i mali mujo”…
Ironično, brodari će sami sebe pokopat..

Evo danas na platou.com dvije dobre vozarine za PANAMAXE bas na poziciji na kojoj su i panamaxi atlantske;
HUNTERSTONE 15.500 USD
WILHELMSHAVEN 17.500 USD DAILY


Evo danas na platou.com dvije dobre vozarine za PANAMAXE bas na poziciji na kojoj su i panamaxi atlantske;
HUNTERSTONE 15.500 USD
WILHELMSHAVEN 17.500 USD DAILY

zaista dobre? 15000 USA je mjesečna plača kapetana, gdje je ostala posada, troškovi ?

Kune nisu problem, kuna nema


Inverter, si kupio onih 10 kom po 282 kn?
P.S. Ovi koji kupuju nove brodove za milijarde kn se manje razumiju u brodove od forumaša?[emo_vrtimise]
ne, ima boljih prilika ,ovo je ok odradilo ..brodovlje za sad hold ..pozdrav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sprema se FI, a nema baš neke rasprodaje. Ili će FI biti bolji od očekivanja?
Odnosno, manje loš od očekivanja?



Evo danas na platou.com dvije dobre vozarine za PANAMAXE bas na poziciji na kojoj su i panamaxi atlantske;
HUNTERSTONE 15.500 USD
WILHELMSHAVEN 17.500 USD DAILY

zaista dobre? 15000 USA je mjesečna plača kapetana, gdje je ostala posada, troškovi ?
[/quote]

piše ti “daily ” ,pa pomnoži

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kolega kormilar kaze da se suska o nekoj maloj dividendi.I ja sam pomislio na to cim je ustavni sud ukinuo porez na dividendu iz zadrzanih dobiti od 2003.g. nadalje.
ZA njih je 10-ak kuna dividende baksis.To je 14 milijuna kuna.

@ lapad

Što će to reći, da nam više ne trebaju žiro računi za prijem dividende? Samo tekući je dovoljan, kao i prije?

New Report

Close