ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.06.2024. u 20:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
39.227
743
52,60
52,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

vani brodari razvaljuju. mazohizam je biti na ovoj burzi. ovo je luđe nego ić u crkvu. pogodim ulaz i onda mi tržište kaže da je bilo zaleđe. a nije bilo zaleđe. ili kako je kolega alt rekao…čini mi se da su ovdje svi ludi…ček ček a možda sam ja lud??!!!

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

ovdje se stvarno nema više šta za komentirati..sve smo rekli..burzu drže eventualno dvije do tri jake struje,rade šta ih je volja,a mali dioničari su veliki pušioničari,a onda se čudimo što su investicije u zemlju na minimumu,pa nije niko lud od stranog kapitala da ulazi u ovakvo nešto..ali jedno je sigurno,bez dionica nema ni napretka firmi,ili se jednostavno naše firme sustavno guše,namjerno da se pokupuju za kikiriki,a tome svemu kumuje dobrano željko rohatinski….povlači likvidnost i gura gospodarstvo u agoniju ili eventualno stagnaciju…on je igrač velikih koji žele kupiti hrvatske firme za kikiriki……..atpl je podcijenjena barem 30%…

Panamaxi su dogurali na t/c od 6 mjeseci na 14500, obzirom da su još donedavno bili na 11000-12000, nije zanemarivo, ipak se okreće

samo polako gospodo,doći će dan kada će razlika bida i aska biti prilično velika…

Ovaj 10-i dioničar je ovih mjesec dana prodao 11.000 dionica i ne odustaje , opet je prvi na asku i vrši pritisak.

Ipak mu je ostalo još 17.000 dionica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovaj 10-i dioničar je ovih mjesec dana prodao 11.000 dionica i ne odustaje , opet je prvi na asku i vrši pritisak.

Ipak mu je ostalo još 17.000 dionica.


a šta je to,nekih cca 8.5 milja kuna..to netko zna i zato drži ovako nisko i ucjenje junaka da je proda u besjenje,evo ja da imam te pare ja bi mu uzeo po ovoj cijeni sve,al nemam ni penija više..


Ovaj 10-i dioničar je ovih mjesec dana prodao 11.000 dionica i ne odustaje , opet je prvi na asku i vrši pritisak.

Ipak mu je ostalo još 17.000 dionica.

nema panike, do krajagodine je vani! [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!



Ovaj 10-i dioničar je ovih mjesec dana prodao 11.000 dionica i ne odustaje , opet je prvi na asku i vrši pritisak.

Ipak mu je ostalo još 17.000 dionica.

nema panike, do krajagodine je vani! [lol]
[/quote]

Nekakav polu-info mi kaže da se radi o INO investitoru koji izlazi van u cijelosti !?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

da cigani imaju burzu zvala bi se zse……..



Ovaj 10-i dioničar je ovih mjesec dana prodao 11.000 dionica i ne odustaje , opet je prvi na asku i vrši pritisak.

Ipak mu je ostalo još 17.000 dionica.


a šta je to,nekih cca 8.5 milja kuna..to netko zna i zato drži ovako nisko i ucjenje junaka da je proda u besjenje,evo ja da imam te pare ja bi mu uzeo po ovoj cijeni sve,al nemam ni penija više..
[/quote]
ja imam para al nemam muda jer ne mogu više gledat da sam 2% u plusu pa 8% u minusu

mi smo ipak zemlja slučaj

ATPl ima 11 milijuna Kuna rezervacije za dionice.
Zašto ne pokupe ovih 17.000 komada po 450 Kuna od 10-og dioničara i riješe problem ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $28039 (DOWN 787)
BPI Average of the T/C routes $14033 (UP 103)
BSI Average of the T/C routes $15038 (UP 125)
BHSI Average of the T/C routes $10117 (DOWN 127)

New Report

Close