ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.06.2024. u 03:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
53,00
23.214
438
52,80
53,20
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dobra podrska na kupnji…netko ocekuje dobre vijsti sutra

Netko ocito vec zna!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

društvo, zna li itko što je sa porezom na dividendu od prošle godine?
sjelo mi na žiro, no ništa nisam prijavio. nek me gonjaju. sad bih ja još trebao oporezovanu paru dati oporezovati.
nisam pisao povrat poreza ni ništa…


društvo, zna li itko što je sa porezom na dividendu od prošle godine?
sjelo mi na žiro, no ništa nisam prijavio. nek me gonjaju. sad bih ja još trebao oporezovanu paru dati oporezovati.
nisam pisao povrat poreza ni ništa…

Ne znam da li si ozbiljan ili se samo zaje…..š?!


društvo, zna li itko što je sa porezom na dividendu od prošle godine?
sjelo mi na žiro, no ništa nisam prijavio. nek me gonjaju. sad bih ja još trebao oporezovanu paru dati oporezovati.
nisam pisao povrat poreza ni ništa…

to je automatski oporezovano :). za vašu komociju i ugodniji rad bez nepotrebnih opterećenja..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Dobra podrska na kupnji…netko ocekuje dobre vijsti sutra

Netko ocito vec zna!
[/quote]

Ja ne očekujem ništa spektakularno od sutrašnje sjednice, iako, izgleda da bi se moglo nešto dogoditi.

Koliko vidim, zadnje dvije godine je redosljed gotovo isti, samo su datumi održavanja sjednica nešto različiti:

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A

Uglavnom, volio bih da sjednica Uprave bude slična onoj održanoj 28.01.2009., a da Odluke NO budu slične onima od 05.02.2009. godine. Realno bi bilo da nam udjele barem 25 kn po dionici.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Žiro-račun………PRAZAN !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kako vlada prilična beznađe evo mali prilog o inventuri brodarstva u RH. Možda netko dobije ideju i napiše štogod konstruktivno.

Evo primjera: BDI je prilično neprecizan pokazatelj i trebalo bi ga oplemeniti sa podacima o broju brodova čiji podaci formiraju veličinu indeksa, zatim kolika je njihova nosivost i sl. Živimo u 21 stoljeću i potrebni su dopunski podaci za preciznije predviđanje. Zato mnoge iznenadi FI koji ne odražava u cijelosti kretanje indeksa.
Kao kad bi gđa miami stočnom vagom mjerila miligrame hijaluronske kiseline koje treba staviti u pomade:)))
A s druge strane ne treba pretjerati pa sa šublerom mjeriti kilometre izgrađenih autocesta.
A za farbanje tunela preko nekoliko puta neka se brinu ………(dopuni prazninu)

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

na reports platou se sve plavi…..miriši na dobar vjetar u leđa,a i po rastu vanjskih brodara jučer to bi se dalo naslutiti….e sad, nebi bilo ni prvi ni zadnji put da prevari…… još neka i ovi sa sjednice malo "puhnu" pa da napokon krenemo u neki veči rast podržan malo dužim periodom rasta bdi-a, a ni dividenda ne bi škodila…..

@hugh

Da rista, lijepo se plavi danas, međutim nisi primjetio jednu prilično važnu sitnicu na popisu :

IMPERIAL, Ship Name IMPERIAL, DWT 75527, Built 2007-10, Flag CRT, Draft 14,20, BLT 07

TUBARAO/SPORE-JPN 24-28/2.2011, USD 24,000 DAILY + USD 600.000 BONUS VIA ECSA (RELET) [proud]

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Da, cijene prijevoza izgledaju generalno puno bolje nego par tjedana.

Hoce li BDI gore ili dolje danas, treba ipak pricekati sluzbenu objavu.
Danas je dogadjaj dana ipak nesto drugo… 😉

Prema jutrošnjim FFA levelima BDI bi danas trebao potegnuti prema gore. Živi bili pa vidjeli popodne.

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

Prema intenzitetu trgovine jutros moglo bi se zaključiti kako današnje sjednice Uprave i NO neće donijeti ništa novog za dioničare. Ne vjerujem da do sada ne bi procurila nekakva informacija ukoliko bi je bilo.
Nadam se da griješim!

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close