ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Može ona još puno puno dole. Pa ovo je hrvatska burza!


iz istog razloga može i punu puno gore [tongue]

Mean people suck and nice people swallow!



Može ona još puno puno dole. Pa ovo je hrvatska burza!


iz istog razloga može i punu puno gore [tongue]
[/quote]
Bitno je da raste BDI, da se popravlja stanje u brodarskom sektoru, a to što trenutno kod nas padaju cijene je prvenstveno zato što su mnogi prodavali ovih dana brodare i selili u sektore koji su rasli. Narvano sada kada su drugi sektori odradili rast, kada se BDI oporavlja i raste doci ce na red i brodari, važan je to sektor na ZSE da bi ostao izvan fokusa.

kad pogledam u stanje na ZSE neznam bih li se smijao ili plakao…pitam se jesu li uhapsili upravu ATPL ili Podravke? naime stojimo lošije nego firma u kojoj je menadžment "zamračio" preko 200 milja kn…
još da vozarine padaju rekao bih nije čudno a ovako…najbolje je ne gledati…

Evo malko skidanja s prodaje …., odštopalo se…

ovi plusevi vani vjerovatno ni sutra neće imati prevelikog utjecaja na nas, kao ni ras BDI-a vjerovatno……pa vas pitam što onda ima veze s ovom dionicom…..ovo što se ovdje događa je postalo prebolesno………

Symbol Time Trade Change Related Info
DRYS 10:22AM ET 7.49 0.12 1.63% Chart, Messages, Key Stats, more…
ESEA N/A N/A N/A N/A Chart, Messages, Key Stats, more…
EXM 10:22AM ET 7.21 0.11 1.55% Chart, Messages, Key Stats, more…
EGLE 10:22AM ET 6.12 0.15 2.51% Chart, Messages, Key Stats, more…
GNK 10:21AM ET 23.56 0.91 4.02% Chart, Messages, Key Stats, more…
DSX 10:22AM ET 15.33 0.34 2.27% Chart, Messages, Key Stats, more…
NM 10:19AM ET 5.21 0.04 0.77% Chart, Messages, Key Stats, more…
SBLK 10:19AM ET 3.42 0.02 0.59% Chart, Messages, Key Stats, more…
SB N/A N/A N/A N/A Chart, Messages, Key Stats, more…
OCNF 10:17AM ET 1.14 0.01 0.88% Chart, Messages, Key Stats, more…
PRGN 10:22AM ET 4.67 0.00 0.00% Chart, Messages, Key Stats, more…
FREE 10:17AM ET 1.67 0.01 0.60% Chart, Messages, Key Stats, more…
TBSI 10:18AM ET 9.86 0.25 2.60% Chart, Messages, Key Stats, more…
SHIP N/A N/A N/A N/A Chart, Messages, Key Stats, more…

Moram još malo nadopuniti moj omalovaženi razgovor sa uvaženim predstavnikom ATPL.a…

Na pitanje..oko kupaca dionice…dotični gospodin je ovako odgovorio:….
….Ne znam da li će šta naši kupovat …. sad JE SKUPO!!!………? ……. Skupo je na ovoj razini…
pa dionica se ne miče izmedju 1100,00 i 1160….recimo…?

Zato kolege pričekajmo ŠTO SU SMISLILI S DANOM 01.11.2009. …kako su neki napisali kada je
svečani dan podjele dionica….a zadnji rok je 17.11.2009..nakon čega bi već svi trebali imati dionice.. misli li Uprava tada kupovati….kada se skreše cijena radi prodaje dobivenih dionica….
ili će ja tada pustiti s lanca……? ..i prodati svoje stečene dionice-…da bi kupili tuđe…?????

Vidjet ćemo…evo kolege…..nije im bilo skupo na 2400,00 a sad im JEST SKUPO !!!!..
Treba kakav komentar …..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pitam se što bi bilo sa ovom dionicom da su uhapsili cjelokupnu upravu Atlanske. [embarass]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.


Pitam se što bi bilo sa ovom dionicom da su uhapsili cjelokupnu upravu Atlanske. [embarass]

Dušice ne zamaraj lijepu glavicu tim hipotezama. Radije napravi popis želja koje ćeš moći uskoro ispuniti.
[kiss]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Pitam se što bi bilo sa ovom dionicom da su uhapsili cjelokupnu upravu Atlanske. [embarass]

Grofice, grofice,, da su uhapsili cijelu upravu ATPL onda bi bilo shodno pošto si ti grofica, staviti tebe na čelo uprave a mi dioničari (mali) bili bi tvoji robovi. Dionica bi vjerovatno skočila gore nekoliko stotina puta jer je poznato da robovi rade, tj. nebi se brodovi pokretali na kojekakav pogon, trošili gorivo, nego bi ga vukli mi u malim čamcima na vesla i tako nebi bilo troškova amortizacije. Zamijenili bi i dizalice skupe, sve bi mi to ručno, kao nekada i da vidiš kako bi naše dionice ATPL bile vrijedne.
LP i malo šale u ove tmurne jesenjske dane !!
Her Mrgud !!

I very much love INGRA !!

Moglo bi doći do pojačane prodaje nakon isplate dividende, što mislite?


Moram još malo nadopuniti moj omalovaženi razgovor sa uvaženim predstavnikom ATPL.a…

Na pitanje..oko kupaca dionice…dotični gospodin je ovako odgovorio:….
….Ne znam da li će šta naši kupovat …. sad JE SKUPO!!!………? ……. Skupo je na ovoj razini…
pa dionica se ne miče izmedju 1100,00 i 1160….recimo…?

Zato kolege pričekajmo ŠTO SU SMISLILI S DANOM 01.11.2009. …kako su neki napisali kada je
svečani dan podjele dionica….a zadnji rok je 17.11.2009..nakon čega bi već svi trebali imati dionice.. misli li Uprava tada kupovati….kada se skreše cijena radi prodaje dobivenih dionica….
ili će ja tada pustiti s lanca……? ..i prodati svoje stečene dionice-…da bi kupili tuđe…?????

Vidjet ćemo…evo kolege…..nije im bilo skupo na 2400,00 a sad im JEST SKUPO !!!!..
Treba kakav komentar …..?

inače atpl u ovom trenutku, do isplate dividende u dionicama, može makismalno kupiti cca 900 vlastitih dionica s obzirom da joj zakon dopušta maks. 10% .. e sad si ti kontaj [wink]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]



Moram još malo nadopuniti moj omalovaženi razgovor sa uvaženim predstavnikom ATPL.a…

Na pitanje..oko kupaca dionice…dotični gospodin je ovako odgovorio:….
….Ne znam da li će šta naši kupovat …. sad JE SKUPO!!!………? ……. Skupo je na ovoj razini…
pa dionica se ne miče izmedju 1100,00 i 1160….recimo…?

Zato kolege pričekajmo ŠTO SU SMISLILI S DANOM 01.11.2009. …kako su neki napisali kada je
svečani dan podjele dionica….a zadnji rok je 17.11.2009..nakon čega bi već svi trebali imati dionice.. misli li Uprava tada kupovati….kada se skreše cijena radi prodaje dobivenih dionica….
ili će ja tada pustiti s lanca……? ..i prodati svoje stečene dionice-…da bi kupili tuđe…?????

Vidjet ćemo…evo kolege…..nije im bilo skupo na 2400,00 a sad im JEST SKUPO !!!!..
Treba kakav komentar …..?

inače atpl u ovom trenutku, do isplate dividende u dionicama, može makismalno kupiti cca 900 vlastitih dionica s obzirom da joj zakon dopušta maks. 10% .. e sad si ti kontaj [wink]
[/quote]
pokupovat ce ih odmah nazad od drhtavih rucica koje ce ih dobit ovih dana….vidis da svaki drugi post pitaju kad ce vise te dividendne dionice…kad se to sve rasproda tek onda mozemo gore….prije toga nema smisla…pozdrav atpl-ovcima ,p.s. ma nije ovo losa cjena za prodati poklonjene dionice… [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close