ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.06.2024. u 08:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
17.530
332
52,80
53,00
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

predviđam danas BDI UP 30 bodova,a slijedeci tjedan do Petka bit ce 3900 bodova.

Citam komentare na ovom forumu,pa vi ljud niste normalni.
Dotakli smo dno.Ameri izlaze iz recesije najkasnije do kraja godine,pa tako i Evropa.
Kod nas se stanje stabilizira i sa novim rebalansom idemo samo na bolje.
Proslih tjedana smo pali na osnovu svijeta i domaceg trzista jer burza gleda unaprijed namanje 3 mjeseca.
Stavite se u situaciju da je danas 11 mjesec.Drzava pokriva rashode,građevisnki radovi idu svojm tokom…ZNACI SVE NA BOLJE,ameri izlaze iz recesije,evropi se vraca optimizam i poteze nasa burza za njima.

Od ponedjeljka idemo samo gore al malo usporenim tokom jer nema likvidnosi,a kad nasa mafija dođe sa godisnjeg idemo 3000 bodova.
Sijetite se samo 03 mjeseca nakon izvjesca smo odisli gore na 2300 bodova,ap tako ce biti i sada.
Negdje u 09 mjesecu vidim crobi na 3000 bodova,pa opet stagnacija na nekih 2500 do kraja godine,a u 04/10 mjesecu vidim crobi na 3500 bodova i tako u krug.
pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

pocela je panika?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nema panike samo ce biti osisane ovce…joj sto su ljudi najivni.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

bilo kako bilo ja jos malo kupio [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bilo kako bilo ja jos malo kupio [cool]

Lovljenje padajućih noževa zna biti jako opasno kao i dokupljvanje kad dionice padaju da se popravi prosjek

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Ovdje upišite svoj komentar…

Kune nisu problem, kuna nema

Normalo je da danas Ameri naprave stagnaciju sa -0.60% al slijedeci tjedan nas ocekava rast tj. do kraja 09 mjeseca [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


bilo kako bilo ja jos malo kupio [cool]

i ja na 1111,11.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


bilo kako bilo ja jos malo kupio [cool]

I ja, nek se nađe. ali mogao sam danas jeftinije proć od 1.141,15. Nije beg cicija [smiley]

...

dormio@ znam ,prosli smo skolu prosle god…imam dobar ulaz pa lovim pomao ,nisam cekao na 800 [proud] vec kupovao na 9xx dosta….ako krene sve u p.m. prodajem sve…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bilo kako bilo ja jos malo kupio [cool]

…i treba da ljudi puse novac kad su ovako naivni .
neznam dali opce prate vijesti sto se događa kod nas i u svijeu.
Znam da odabrani ruse burzu al je bitna podloga kupnje tj. da imas na osnovu cega si kupijo i uopce nije bitno kad je sruse danas 5% kad slijedi tjedansa +20%.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Hehej laki pa to si od mene kupija, hehe

Ja kupujem sad, glavno da nam je obojici dobro ne [thumbsup]

New Report

Close