ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.06.2024. u 02:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,76
94.545
1,792
52,60
53,00
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Di su sad oni koji su me ismijavila kad sam prije par dana rekla da su mi brokeri PBZ preporučili kupnju ATPL i da sam kupila 90 komada ja vam kažem ili bolje rečeno prenosim njihovo mišljenje(to mi je prijateljica) da je do nove godine moguće i 1000 kuna.

molim one koji su me ismijavali da se sada jave.

meni je rekla frizerka da kupim ATPL, ali još mi je rekla da nikom ne kažem

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Pozdrav svima,

molio bih febu da mi kaže gdje se šiša, i ja bih tamo [smiley]



Di su sad oni koji su me ismijavila kad sam prije par dana rekla da su mi brokeri PBZ preporučili kupnju ATPL i da sam kupila 90 komada ja vam kažem ili bolje rečeno prenosim njihovo mišljenje(to mi je prijateljica) da je do nove godine moguće i 1000 kuna.

molim one koji su me ismijavali da se sada jave.

meni je rekla frizerka da kupim ATPL, ali još mi je rekla da nikom ne kažem
[/quote]
Jesi ti uvjek tako duhovit, mora da imaš velik krug prijatelja a mislim da te i djevojke opsjedaju.

Evo ja danas prodao za 300k, mene samo zanima ako nas ima danas tu u ovoj dionici koji tolko trejdamo ko to sve kupuje, kaj ja, febo i onaj treći lik si međusobno prodajemo i kupujemo + 20-30 padobranaca ili ipak ima netko ko skuplja…

Mislim ko ju diže tolko, fondovi nemaju love kao, mali ne ulaze, mirovinci drvare nisko…
Jel može kakvo mišljenje….

Šta te briga za te iste novce sutra ćeš moći kupiti 10% manje dionica već si imao danas.


Pozdrav svima,

molio bih febu da mi kaže gdje se šiša, i ja bih tamo [smiley]

u frizeraju kat ispod PBZ brokeraja

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 




Di su sad oni koji su me ismijavila kad sam prije par dana rekla da su mi brokeri PBZ preporučili kupnju ATPL i da sam kupila 90 komada ja vam kažem ili bolje rečeno prenosim njihovo mišljenje(to mi je prijateljica) da je do nove godine moguće i 1000 kuna.

molim one koji su me ismijavali da se sada jave.

meni je rekla frizerka da kupim ATPL, ali još mi je rekla da nikom ne kažem
[/quote]
Jesi ti uvjek tako duhovit, mora da imaš velik krug prijatelja a mislim da te i djevojke opsjedaju.

[/quote]

sotona me opsjeda

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Bez euforije molim, padaće i dizaće se, iako ovaj rast po meni nema logike, vrime će pokazati, a to što tvoja brokerica kaže, kad bi to tako bilo prvo bi se ona obogatila pa i mnogi drugi. Nitko ama baš nitko nemože znati što će biti do nove godine s ATPL.


Šta te briga za te iste novce sutra ćeš moći kupiti 10% manje dionica već si imao danas.

da…prokleta inflacija [angry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

hahha dobra febo

U duhu zabrane pušenja čuo sam da i u birijama uvode opciju kava+preporuka. Treba ljudima ponuditi neki sadržaj.

Inače hvala svima nekak mi je lakše progurati ova teška vremena, čitam vas dugo nisam pisao ništa do sad jer mislim da sam prezelen za ikakvo pametovanje, ali ova uvrnuta situacija je dobro došla da nas guštere malo spusti na zemlju i nauči o ovoj "kladari".

Ide ovo danas preko 700.

Prestrašno.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Šta te briga za te iste novce sutra ćeš moći kupiti 10% manje dionica već si imao danas.

Da to sam i ja mislio prije dok se uvijek nije dogodilo ovo…
Kupim po 620, ona ode do 640, ja ne prodam nego čekam, pa padne na 600, ja ni kupim ni prodam, dođe na 625, ja ni kupim ni prodam, pa padne na 580 ja kupim, skoro prodam… Ostalo je povjest

Gle ovakvih valova će ove godine biti…
Dogoditi će se sigurno još par padova od +-10 na ovoj dionici, jer ak ne ja ti platim gablec, možeš me držat za riječ.
No moguć je i tvoj scenarij….
Samo koji je izgledniji…

New Report

Close