ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pokupljeno sve do 2000 sa bida?

Edit: vidim da je simone već objavio

Još sat ovakve trgovine , i (ako se ne varam) bit će to najveći dnevni promet ovom dionicom u povijesti.Brutalno.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ATPL-R-A 2.008,00 2.090,00 2.010,00 -7.13 % down 7.465 15.294.638,16

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

i ne samo to …vako je možemo dočekati na 1900kn ….netko pod svaku cijenu želi izać…

na 4300 sve prodajem...


i ne samo to …ovako je možemo dočekati na 1900kn ….netko pod svaku cijenu želi izać…

na 4300 sve prodajem...

Eto baš fino trguju dečki.

Ko da gledaš nogometnu utakmicu. [cool]

I'LL BE BACK


…..Mislim i nadam se da smo sada zaista blizu dna iako je nemoguće reći dali će doći do još kojeg udara prije ukrcaja velikih igrača……
.

Ako ovo danas nije definicija ukrcaja (i iskrcaja) velikih igrača , onda ne znam što jest.

ovo bi u svakom slučaju mogli biti fini temelji za budući rast, samo je pitanje kada će se on dogoditi i oćemo li imati i niži "temelj" odnosno kasniju liniju potpore…u svakom slučaju trenutno je krvi do koljena, fala bogu da nemam marrgina i sličnih đakonija…

Nado(kupio) 35 kom. po 2016 kn. To je to. Cash potrošen.



…..Mislim i nadam se da smo sada zaista blizu dna iako je nemoguće reći dali će doći do još kojeg udara prije ukrcaja velikih igrača……
.

Ako ovo danas nije definicija ukrcaja (i iskrcaja) velikih igrača , onda ne znam što jest.
[/quote]

Ovo mi se više čini kao spašavaj što se može…na račun onih kojima to još nije došlo do glave.
Postoji velika šansa da sutra atlantsku gleamo ispod 2000…


Još sat ovakve trgovine , i (ako se ne varam) bit će to najveći dnevni promet ovom dionicom u povijesti.Brutalno.

Najveća količina je bila 9088 kom 19.12.2007 po cijeni 3484 kad su mirovinci kupovali. Imat ćemo super veilike penzije.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Još sat ovakve trgovine , i (ako se ne varam) bit će to najveći dnevni promet ovom dionicom u povijesti.Brutalno.

Najveći promet dosad 31 milja

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close