ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.06.2024. u 15:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
54,03
4.593
85
54,50
55,00
-0,91%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Top bid
CIJENA KOLIČINA
730,00 8
671,00 100
432,63 1
350,00 2
340,10 290

Top ask
CIJENA KOLIČINA
800,00 100
829,90 10
829,98 21
830,00 138
833,50 5
834,00 11
834,99 25
835,00 441
837,00 105
839,00 284

U sekundi prodano sve do 750, a bilo je oko 2% u plusu, sada je 9% minus[shocked]

ajmo malo vedrije teme,

svojedobno se spominjala mogućnost da Atlantic uđe u posao veledrogerija

koliko vam se to čini realno?

ionako svaki dan voze svoju robu u ljekarne, a i robu drugih proizbvođača

sada imaju još dodatnih 220 mil kn godišnje “motiva” da nastave još više voziti, ali ovaj put u svoje ljekarne.
(i kažu da neće stati na tih 20 komada)

koliko su blizu razmišljanju: kad već kombi ide, zašto ga ne bi još nakrcali i uzeli par % na takve velike promete, a ljekova i “kremica” nikad dosta


ajmo malo vedrije teme, svojedobno se spominjala mogućnost da Atlantic uđe u posao veledrogerija koliko vam se to čini realno? ionako svaki dan voze svoju robu u ljekarne, a i robu drugih proizbvođača sada imaju još dodatnih 220 mil kn godišnje “motiva” da nastave još više voziti, ali ovaj put u svoje ljekarne. (i kažu da neće stati na tih 20 komada) koliko su blizu razmišljanju: kad već kombi ide, zašto ga ne bi još nakrcali i uzeli par % na takve velike promete, a ljekova i “kremica” nikad dosta

[huh]
Dionicar1, da niste Vi prespavali veliki dio ove godine do sada? Pokušajte s čitanjem ove teme od početka, a ako Vam se neda to činit onda predlažem: http://www.atlantic.hr/hr/
Naći ćete još puno vijesti na tu temu.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Sigurno će me kolega Matrix “ukorit”, al moram primjetiti da sav njegov trud informiranja oko atgr neki niti ne čitaju. Toliko posla, a “prdac u prašinu”.
NHF Matrix, malo šale u ova teška vremena dobro dođe. Pozdrav

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


ajmo malo vedrije teme, svojedobno se spominjala mogućnost da Atlantic uđe u posao veledrogerija koliko vam se to čini realno? ionako svaki dan voze svoju robu u ljekarne, a i robu drugih proizbvođača sada imaju još dodatnih 220 mil kn godišnje “motiva” da nastave još više voziti, ali ovaj put u svoje ljekarne. (i kažu da neće stati na tih 20 komada) koliko su blizu razmišljanju: kad već kombi ide, zašto ga ne bi još nakrcali i uzeli par % na takve velike promete, a ljekova i “kremica” nikad dosta

Uuupss. Možda sam malo prenaglio (ipak je već kasno i treba ić u krpe). Ne škodi ponekad malo pažljivije pročitat i primjetiti da kolega dionicar1 ipak ima saznanja koja sam mu preporučio da pročita. Izvinjavam se kolegi dionicaru1. Bar sam Matrixa zezao [smiley] kad već nisam bio pažljiv.
Laku noć

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


Sigurno će me kolega Matrix “ukorit”, al moram primjetiti da sav njegov trud informiranja oko atgr neki niti ne čitaju. Toliko posla, a “prdac u prašinu”. NHF Matrix, malo šale u ova teška vremena dobro dođe. Pozdrav

What’s the point of the post?

kolega matrix i engleski zna.. [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kolega matrix i engleski zna.. [lol]

Ma i ruski.


[color=blue]Atlantic Grupa stekla 606 vlastitih dionica[/color] [color=black]Tvrtka Atlantic Grupa, 8. veljače 2008. godine, stekla je 606 vlastitih dionica, objavljeno je na Zagrebačkoj burzi. Navedene dionice stečene su radi dodjele istih zaposlenicima Atlantic Grupe u okviru internih pravila nagrađivanja, te čine 0,0245344 posto temeljnog kapitala tvrtke. Cijena dionice Atlantic Grupe na Zagrebačkoj burzi danas je do 12:05 sati iznosila 773 kune, što je pad za 5,09 posto u odnosu na zadnju cijenu u petak koja je iznosila 814,48 kuna. [/color] http://www.poslovni.hr/70059.aspx

Onda je puno bolje zaposliti se u Atlanticu nego biti IPO vlasnik ! [bye]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


matrix90: ” [color=blue]Atlantic Grupa stekla 606 vlastitih dionica[/color] [color=black]Tvrtka Atlantic Grupa, 8. veljače 2008. godine, stekla je 606 vlastitih dionica, objavljeno je na Zagrebačkoj burzi. Navedene dionice stečene su radi dodjele istih zaposlenicima Atlantic Grupe u okviru internih pravila nagrađivanja, te čine 0,0245344 posto temeljnog kapitala tvrtke. Cijena dionice Atlantic Grupe na Zagrebačkoj burzi danas je do 12:05 sati iznosila 773 kune, što je pad za 5,09 posto u odnosu na zadnju cijenu u petak koja je iznosila 814,48 kuna. [/color] http://www.poslovni.hr/70059.aspx ” Onda je puno bolje zaposliti se u Atlanticu nego biti IPO vlasnik ! [bye]

Nije kolega.
Najbolje je biti neovisan poduzetnik-investitor.


tartufar: ” Sigurno će me kolega Matrix “ukorit”, al moram primjetiti da sav njegov trud informiranja oko atgr neki niti ne čitaju. Toliko posla, a “prdac u prašinu”. NHF Matrix, malo šale u ova teška vremena dobro dođe. Pozdrav ” What’s the point of the post?

Matrix, point je u tome što sam ja krivo interpretirao post dionicara1 i shvatio ga na način da on nije baš u “centru zbivanja” pri čemu sam pogriješio jer kad sam kasnije pažljivije pročitao primjetio sam svoju ishitrenost (btw još jednom isprika dionicaru1, uz malu zamjerku da u buduće postove piše malo povezanije jer onaj koji me “zbunio” djeluje dosta nepovezano). A u trenutku kad sam pogrešno vidio da netko nije u “centru zbivanja” sjetio sam se tvog silnog truda da preneseš informacije o atgr i pomislio sam kako se uzalud trudiš. Od tuda i komentar. A kako nisam želio provocirati nikakve bespotrebne rasprave, pokušao sam sve okrenuti na šalu, da se nitko ne naljuti. Nadam se da je sad jasnije, ili ti, kako ono na reklami kažu: kapiši [smiley] (ipak mi Istrijani naginjemo Italiji pa to znamo bolje od ruskog)
btw nešto nam atgr klizi, znam, klizi cijela burza, no ovdje je volatilnost prilično izražena. Pripisujete li to trenutnom sentimentu marketa i nepostizanju konsenzusa oko cijene ili je nešto drugo u pitanju?

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

mislim da ekipa ide “van” sa minusom, jer očekuje neki vjerojatno puno veći rast na drugim dionicama koje su pale još više, a ovdje su (oni sa IPO-a ) na minus nekih 15% (ak uzmemo ugrubo 800kn) što u kombinaciji sa “skraćivanjem” paketa i nije neki veći problem.

Nije to ni tkao loša ideja, neke cijene su išle dolje 30 i 40 %, pa i ako se i približe početnim vrijednostima iz 01/08 to je još uvijek više nego je ova dionica do sada “dala” (ako gledamo cijenu sa IPO)

kao i uvijek, svatko zna za sebe…

New Report

Close