ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada sam ušao na 860 mislio sam da ispod toga sigurno neće doli ali sam se prevario ali isto nema šanse daće dobiti moje dionice makar se cijeli svijet srušio, nisam ja ovca za šišanje.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Može li uvaženi kolega Matrix predvidjeti kad će se Atlantiv vratiti na početnu cijenu iz IPO-a?A što se tiče dividende za prošlu godinu,neka je iskoriste za nove investicije!Jer,2 kuna po dionici ama baš nikoga neće obogatiti![kiss]

vidiš da tvoj slogan uopće ne pali, jer svejedno je da li je ovaj ili onaj,
ali porez na budale se plaća ovako ili onako….[thumbsup]

samo što nije...


anim8: ” Netko se ukrcava… 9362 770,00 ak nis drugo, danas nece ispod 770 [rolleyes] ” Trezor se ukrcava sa onim istim novcem od IPO-a samo oni sada pjaćuju 770 a prodavali su po 930.

Netočna informacija.


Može li uvaženi kolega Matrix predvidjeti kad će se Atlantiv vratiti na početnu cijenu iz IPO-a?A što se tiče dividende za prošlu godinu,neka je iskoriste za nove investicije!Jer,2 kuna po dionici ama baš nikoga neće obogatiti![kiss]

Predvidjeti kada će se vratiti na cijenu iz IPO-a je nemoguće, jer nažalost, ne korijim sudbine tržišta kapital, niti posjedujem kristalnu kuglu.
Napomenuo bi da sam vječiti optimista, te da će se taj period desiti u bliskoj budućnosti.
Što se tiče inv., slažem se zadržati veliki dio dobiti i plasirati u buduće projekte i inv je zasigurno primarni uvjet ka daljenjem razvoju ovog koncerna, no moguća je i simbolična dividenda, no do nje i do skupštine ima još prilično dosta vremena.

Dakle poštovani kolege/ice nema razloga za žurbu, razmišljate racionalno i uživajte.
[thumbsup]


Može li uvaženi kolega Matrix predvidjeti kad će se Atlantiv vratiti na početnu cijenu iz IPO-a?

Nisam Matrix al mogu i ja pokusati: cisto sumnjam da ce to biti tako skoro (da ne kazem – ikad)

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Klas optim: ” Može li uvaženi kolega Matrix predvidjeti kad će se Atlantiv vratiti na početnu cijenu iz IPO-a? ” Nisam Matrix al mogu i ja pokusati: cisto sumnjam da ce to biti tako skoro (da ne kazem – ikad)

Onda prijatelju loše zboriš ( bez uvrede ), kažem ti bolje prouči, pa onda diskusija.
OK.
[thumbsup]

sampras:

anim8: ” Netko se ukrcava… 9362 770,00 ak nis drugo, danas nece ispod 770 [rolleyes] ” Trezor se ukrcava sa onim istim novcem od IPO-a samo oni sada pjaćuju 770 a prodavali su po 930.

Netočna informacija.


Informacija je točna i kao što kaže kolega blueman to nije ništa loše, dapače da su se i druge firme odlučule na ovakav potez tržište nebi ovako padalo i nebi na njemu bilo ovoliko špekulanata koji žive od stvaranja panike i unošenja nereda na tržište.
Ainformacija da su to novci od IPO-a ne treba shvatiti ozbiljno to je bila malo ironija.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

[color=blue]Atlantic Grupa stekla 606 vlastitih dionica[/color]

[color=black]Tvrtka Atlantic Grupa, 8. veljače 2008. godine, stekla je 606 vlastitih dionica, objavljeno je na Zagrebačkoj burzi. Navedene dionice stečene su radi dodjele istih zaposlenicima Atlantic Grupe u okviru internih pravila nagrađivanja, te čine 0,0245344 posto temeljnog kapitala tvrtke. Cijena dionice Atlantic Grupe na Zagrebačkoj burzi danas je do 12:05 sati iznosila 773 kune, što je pad za 5,09 posto u odnosu na zadnju cijenu u petak koja je iznosila 814,48 kuna. [/color]

http://www.poslovni.hr/70059.aspx


anim8: ” Netko se ukrcava… 9362 770,00 ak nis drugo, danas nece ispod 770 [rolleyes] ” Trezor se ukrcava sa onim istim novcem od IPO-a samo oni sada pjaćuju 770 a prodavali su po 930.

koriste situaciju, a mogli su stavit na 700 kak bi se to komentiralo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Klas optim: ” Može li uvaženi kolega Matrix predvidjeti kad će se Atlantiv vratiti na početnu cijenu iz IPO-a? ” Nisam Matrix al mogu i ja pokusati: cisto sumnjam da ce to biti tako skoro (da ne kazem – ikad)

kolega sve ce doci na svoje, poslije ovoga sta sada gledamo trebati ce samo malo vise vremena…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


nathan47: ” Klas optim: ” Može li uvaženi kolega Matrix predvidjeti kad će se Atlantiv vratiti na početnu cijenu iz IPO-a? ” Nisam Matrix al mogu i ja pokusati: cisto sumnjam da ce to biti tako skoro (da ne kazem – ikad) ” kolega sve ce doci na svoje, poslije ovoga sta sada gledamo trebati ce samo malo vise vremena…

???

New Report

Close