ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 13:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,95
932
72
12,95
13,00
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sutra kolega.
Pozdrav



@James
– to bi bilo predobro. Ali ja sam prvo stavio granicu na 107. Sada vidim da sam podcijenio. Jedan pametni kolega(Ha.) je rekao da ide na 115 u slučaju dobrog rezultata. Vidim da je i to moguće. 140 je za mene konzervativnog jako visoko. Ovisi o eventualnoj dividendi. Mogu reci lakše kakva će biti dobit nego kako će skupina na burzi reagirati. Vidiš da svi migriraju sa špekulacije na špekluaciju kao pčele sa cvijeta na cvijet.

97-107 je šum.
140 je vrlo realno ako ne bude ružnih iznenađenja.


Nego;

@twofastfouryou – zanima me Vaše stajalište o projekciji godine 2012 za Visteon, koji je važan partner za ADPL.

Naravno ako znate.


…vidljiv je pad od 12% u odnosu na 2011 sto se tice Revoza…no ne smijemo zaboraviti kako od 11. mj. prosle godine u Revozu imamo (restyling) Twingo platformu prepunu proizvoda sa vecom dodanom vrijednoscu nego sto je to bio slucaj do sada…

Nista od FI danas???

Dobro kad misle pokazati FI?

sramota, još nema FI…to im nimalo ne služi na čast!!

Dug je još današnji dan…..

Bude li sutra FI i bude kako
svi očekujemo ok,pa se poklopilo
da je zeleno od Europe pa do Amerike moglo
bi to dobro potegnuti sutra.Posjedujem dionice ADPL i ovo nije
nagovor na kupnju ili prodaju iste.

Pozdrav


Posjedujem dionice ADPL i ovo nije
nagovor na kupnju ili prodaju iste.

Pozdrav


ja ih ne posjedujem i niti ih namjeravam kupiti i koga briga. a pobogu, ovo je forum, a ne novinarstvo da bezbroj puta k’o papiga ponavljate da to nije nagovor na kupnju.


Bude li sutra FI i bude kako
svi očekujemo ok,pa se poklopilo
da je zeleno od Europe pa do Amerike moglo
bi to dobro potegnuti sutra.Posjedujem dionice ADPL i ovo nije
nagovor na kupnju ili prodaju iste.

Pozdrav

samo nek potegne, već predugo držim ADPL i vrijeme je da prepustim štafetu nekom drugom [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.



Posjedujem dionice ADPL i ovo nije
nagovor na kupnju ili prodaju iste.

Pozdrav


ja ih ne posjedujem i niti ih namjeravam kupiti i koga briga. a pobogu, ovo je forum, a ne novinarstvo da bezbroj puta k’o papiga ponavljate da to nije nagovor na kupnju.

[/quote]
Nije mi jasno onda zašto komentiraš išta ako nemaš dionicu niti je
namjeravaš kupiti. A mišljenje je kao i šu…,svi ga imaju.

Pozdrav.

http://www.adplastik.hr/Odnosisinvestitorima/Financijskikalendar/tabid/86/language/hr-HR/Default.aspx

New Report

Close