ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da mogu pogoditi rekao bih da se igra mačke i miša sa izvješćem. Možda uprava koja je veći vlasnik dionica odnedavno želi približiti cijenu onoj kupovnoj od 120 hrk. Ako imaju dobro izvješće(što mislim da da) to bi se možda moglo i dogoditi.

U velikim stvarima i novcima, interesi su rijetko, kao i događaji slučajni:) (mislim na kašnjenje FI).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


http://www.adplastik.hr/Odnosisinvestitorima/Financijskikalendar/tabid/86/language/hr-HR/Default.aspx

Opa promjenili su. Pisalo je da će q4 biti 1.2. 2012. a sada već godišnje nerevidirano 8.2. sweeet.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Koliko se ja sjecam rekli su da ce biti 31.1

Pokupi li netko ove 2 hiljadarke u šubu smo na 120 kunića. [wink]


Pokupi li netko ove 2 hiljadarke u šubu smo na 120 kunića. [wink]

Teško! Eto novih dodatnih 2000 na 111 kn.

Ostalo je oko 7k dionica do iznosa od 120. Ali stvarno bi bilo lijepo da do objave godišnjeg nerevidiranog izvješća (08.02.2012) bude na 120 kn.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

I jedna i druga 2000-ica stoje na istom mjestu već neko vrijeme. Tamo negdje od cijene dionice 105 kn.

120 i taman sam na nuli s ADPL-om (ma, u plusu, s prošlom dividendom)

sad mi je žao što nisam prodao HT i kupio ADPL a bio sam 99% siguran da će ADPL rast. [cry]


sad mi je žao što nisam prodao HT i kupio ADPL a bio sam 99% siguran da će ADPL rast. [cry]

pa nije narastao 50% da je odjednom preskup?!?! ako si tako uvjeren u ADPL, imaš sutra vremena prodati HT i kupiti ADPL, cijena im se jako malo mijenjala zadnjih mjesec dana

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


sad mi je žao što nisam prodao HT i kupio ADPL a bio sam 99% siguran da će ADPL rast. [cry]

kolega, pa još stignete… [proud]

Pokupi li netko ove 2 hiljadarke u šubu smo na 120 kunića. [wink]

kolega kad izađe fi, tih 2 soma neće biti na asku.
sad služe za štopanje cijene.


sad mi je žao što nisam prodao HT i kupio ADPL a bio sam 99% siguran da će ADPL rast. [cry]

Kolega, još nije kasno.. pogotovo ako ste fond manager Raiffeisen mirovinskog fonda.. samo dajte, bring it on!!! [lol]

Renault sales in 2011.

The Renault group is reporting record sales volumes for 2011, with 2,7 million vehicles sold  (+3.6% on 2010). This performance is driven by strong growth outside Europe (+19.6%) and by the Renault brand (+6.8%). The Group’s global market share stands on 3.6%. The year 2012 will feature a major product offensive both in Europe and on international markets with the arrival of ZOE, Twizy, Lodgy and New Clio (among others).

http://www.renault.com/en/groupe/renault-dans-le-monde/pages/ventes.aspx

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close