ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 01:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,02
19.711
1,514
12,95
13,00
-2,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sve je spremno za jeftinu kupnju od naivaca koji nisu spremni čekati realnu vrijednost dionice. Oni koji su očekivali kratkoročnu dobit mogu odustati kao i oni kojima je hitno novac potreban. Osim njih prodavače vidim u špekulantima koji prodaju da bi još jeftinije kupili natrag. Samo, sve skupa to trenutno nije nikakva panična prodaja. Tko želite ozbiljnije rušiti cijenu mora i sam prodati ozbiljniju količinu a to se trenutno nikom ne da?

Kolega 100% istina.
Neka špekulanti idi na INGRU , tamo sam i ja bio i popušio!

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Situacija-za-hrvatske-dobavljace-autoindustrije-postaje-sve-teza
Članak k’o naručen za rušenje! Da se razumijemo,ja bih u dokup pa ako ovo nekom pomogne da se odluči neka čita. [cool]


Neka špekulanti idi na INGRU , tamo sam i ja bio i popušio!

Što, nije ti bilo dosta tamo, pa si došao ovamo po repete?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Neka špekulanti idi na INGRU , tamo sam i ja bio i popušio!

Što, nije ti bilo dosta tamo, pa si došao ovamo po repete?
[/quote]

Kolega nebojTE SE se za mene! Ako VAM je ADPL loš što radiTE ovde? Za vas je jedino HT!
L.P. [thumbsup]

vi stvarno mislite da će se naći dovoljan broj kupaca da od abanke kupi 1,08 milijun dionica ad plastike po aktualnoj cjeni?!….ja ne mislim k’o većina, ja mislim da će cijena morati ići puno ispod 100 kuna ako abanka misli prodati svih 1,08 milijun komada….a misli sve prodati, jer šta bi s njima i još s toliko, pa nije plastika crno zlato…[wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

sto ti stvarno mislis da će neka budaletina dati 600 miljona kuna za zemljetinu ksst 20 km od splita?


vi stvarno mislite da će se naći dovoljan broj kupaca da od abanke kupi 1,08 milijun dionica ad plastike po aktualnoj cjeni?!….ja ne mislim k’o većina, ja mislim da će cijena morati ići puno ispod 100 kuna ako abanka misli prodati svih 1,08 milijun komada….a misli sve prodati, jer šta bi s njima i još s toliko, pa nije plastika crno zlato…[wink]

Zimzi kakvo je to drukanje,pa možeš ti i bolje,zakržljao si nešto,jel te onaj duvan zatuko ili ljetovanje na Visu [wink]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


vi stvarno mislite da će se naći dovoljan broj kupaca da od abanke kupi 1,08 milijun dionica ad plastike po aktualnoj cjeni?!….ja ne mislim k’o većina, ja mislim da će cijena morati ići puno ispod 100 kuna ako abanka misli prodati svih 1,08 milijun komada….a misli sve prodati, jer šta bi s njima i još s toliko, pa nije plastika crno zlato…[wink]

A kaj tebe muči njofra? Zaobiđi taj papir i produži dalje ako nije po tvom ukusu. I poštedi nas svog altruizma.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

svi ga pametni zaobilaze, pa moram i ja [bye]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


sto ti stvarno mislis da će neka budaletina dati 600 miljona kuna za zemljetinu ksst 20 km od splita?

____________________

Vidim da bogati ne troše pare ad plastiku, znači imaće za staklenike [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

drOETKER malo me podsjecate na onog s inicijalima M.M.

niti ce nektko dati sada te pare za ADPL niti ce netko dati te pare za KSST ali oni nisu tema tu!

Moja prognoza mi za sada ide na ruku, odlicna dionica ali preko 135 je bio jako veliki SELL signal i trebalo ga je iskoristiti.

Rekao sam da je cekam na 120 i mislim da ce je sentiment oko ne pojavljivanja kupca do tamo i dogurati, ne zato sto to realno zasluzuje nego ce investitori vrlo brzo shvatiti da je ova dionica napravila brutalan rast i da momentalno nema takav potencijal kao neke druge.

Jednostavno je predvijdeti ponasanje vecine investitora na ZSE, kada vidi da neke dionice rastu a njihova stoji, nazlost, 80% prodaje svuju dionicu i ulazi u rastucu.

Hvala

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

http://www.abanka.si/osebne-finance/

evo vam link a banke vip…nađite načina pa kontaktirajte neke osobe iz dotične banke, pokušajte saznati kako misle prodati 1,08 milijun komada adpl dionica, na koji način i do koje su najniže cijene po komadu spremni ići…da se mi ovdje ne vrijeđamo i ne gađamo svojim vlastitim nagađanjima

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

je li netko zna štogod o tvrtki "SILAC" iz Francuske ?

je li to tvrtka u stečaju koju je prošli tjedan posjetila AD Plastik-a?

New Report

Close