ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 14:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,01
49.278
3,787
13,00
13,05
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jedna od rijetkih dionica (uz HT i INU) za koju mi ne pada na pamet da ju prodajem.

Pozdrav


trend se napokon ipak pokrenuo … nadam se da neće previše kasniti sa fi.

ADPL uvijek kasni sa FI

Vorda, nisam znao da imaš AD Plastik. Prilično sam iznenađen. A što se tiče onih naloga na 260 kn, mislim da bismo te naloge kolega Luka, ja i još nekoliko nas mogli počistiti začas kad bismo se samo odlučili na akciju, zar ne, kolega Luka? [smiley2] Jer ako jednom krene, 260 kn i neće biti bog-zna-kakva cijena…12 kn više od cijene na kojoj je izvršena dokapitalizacija…

Iako nepotrebno, jer mislim da ce se “problem” uskoro rijesiti sam od sebe, moglo bi se pokazati unosno jer logika nalaze da bi ovo trebala biti itekako povoljna cijena za ulaz pa ono,ako nekoga svrbi visak love, a s druge strane moglo bi ubrzati neke stvari… hmm

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Vorda, nisam znao da imaš AD Plastik. Prilično sam iznenađen. A što se tiče onih naloga na 260 kn, mislim da bismo te naloge kolega Luka, ja i još nekoliko nas mogli počistiti začas kad bismo se samo odlučili na akciju, zar ne, kolega Luka? [smiley2] Jer ako jednom krene, 260 kn i neće biti bog-zna-kakva cijena…12 kn više od cijene na kojoj je izvršena dokapitalizacija…

prvo ti meni objasni kako modulirati iz F u c što sam zatražio na atpl temi….inače pun sam papira ko brod šodra….nema cash-r-a ni za lijek…a žao mi kapitalizirati ledo ili dioki

back to the subject….fakat mislim da bi netko jak (možda iz top 10 [smiley2]) mogao počistiti ovih 5000 komada…ovo je idealna prilika….u 2 kune razlike ima 5000 komada bez bitnog dizanja cijene….a onda bi mogli krenuti…ma uopće se ne brinem…nikad nisam bio sigurniji u adpl nego ovih dana

U prilogu “povratak otpisanih”. [smiley2]

ekipa ovo je tek pocetak, lansiranje ide oko Uskrsa 🙂


lansiranje ide oko Uskrsa 🙂

Uskrs? Hm?! [smiley9]
Želiš reći da će ADPL s 30 milijuna EUR-a od nedavne dokapitalizacije krenuti u proizvodnju jaja? [smiley11][smiley2][smiley2]

da li je to počelo čišćenje?

Simpatican promet u prvih sat vremena.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Evo i supporta na ADPL.

255,00 1092
253,00 110
251,00 50
250,13 100
250,12 61

256,77 138
258,00 26
258,90 50
258,99 100
259,00 1000

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

nklecak:

lansiranje ide oko Uskrsa 🙂

Uskrs? Hm?! [smiley9]
Želiš reći da će ADPL s 30 milijuna EUR-a od nedavne dokapitalizacije krenuti u proizvodnju jaja? [smiley11][smiley2][smiley2]

osobno bih volio i prije 🙂
esop (oni koji su otkupili svoje dionice ne onaj u top10) drzi oko 10% firme i on je kocnica.3-6 mjeseci je potrebno da se njihov udjel smanji tj. prepila
realna cijena s dokapitalizacijom je 300kn
4q 2007 ce biti dobar, a 1q 2008 pocinje proizvodnja u novoj tvornici u Rusiji
Roe i ostali fundamenti su trenutno losi i za ocekivat je da ce se kroz poslovanje 2008 promijenit, a to znaci da cijena ne bi smjela biti ispod 500kn
ako netko zna sto ce biti s prihodima Sc Euroaps Rumunjska tj. kako ce to prikazat u FI-u molio bih ga da nesto vise napise o tome?

New Report

Close