ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li neko od iskusnijih kolega dati prognozu kretanja ove dionice u narednom razdoblju…. ide li to stvarno prema 4xx,xx ??????? LP

pa, skromno rečeno, ….. mislim da ….. da …..

😀

jeb ga,, ja se zajebavao da će se moći kupiti po cijeni dokapitalizacije, kad se ekipa bunila da nije fer šta su izbacili male dioničare, al izgleda da će mali dioničari proći još bolje na kraju,,,, e sad tko će na kraju sve ove balade kako proći to ćemo vidjeti za koju godinu kad se budu radili računi,,


Može li neko od iskusnijih kolega dati prognozu kretanja ove dionice u narednom razdoblju…. ide li to stvarno prema 4xx,xx ??????? LP

kolega, pa 4xx,xx već igra dulje vremena … bolje pitanje je kad će 3xx,xx [bye]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Poštovani kolega… pod 4xx,xx mislio sam negdje oko 400,00…. nadam se da 3xx,xx nečemo vidjeti… LP

Brodari trenutno kotiraju jako loše na ZSE, ULPL po mom mišljenjeu lošije nego vrijedi. MM rade svoje jer pojedincima u ovom momentu odgovara niska cijena. BDI je u kratkom vremenu narastao 50%, istina na jako nisku bazu, ali permanentno raste. Budite strpljivi, vrijednost dionice će zacijelo, par mjeseci prije ili kasnije, doći na razine koje zaslužuje. Na ovom forumu prepoznajem drukere koji namjerno pižu protiv ULPL, ali bez argumenata. Istina cijena pada, pli pada neselektivno svim dinonicama. Takav je trand i tu se ništa ne može mijenjati. Tko nema strplenja i živaca nije mu mjesto na burzi.

kozelj, nadam se da znaš što govoriš, jer ovo stanje na mene djeluje deprimirajuće…
a ULPL ne da se prodaje manje nego što vrijedi, nego BAREM duplo manje 🙁

sve u svemu danas je dan D [cool]

samo što nije...

o čemu govoriš, navigare? kakav dan D?


o čemu govoriš, navigare? kakav dan D?

Za dividendu, za tužbu je 23.09.


o čemu govoriš, navigare? kakav dan D?

Danas je zadnji dan za kupiti sa pravom na drugi dio dividende.
Naime treba biti na popisu u SKDD 16.09.2011 da bi se dobio drugi dio dividende.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Bravo, poštovani kolega "kozelj"….. odlično napisano….. u potpunosti se slažem sa vama…. konačno da netko napiše nešto pametno….. LP

New Report

Close