ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 04:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,97
934
55
16,90
17,30
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jel sjela ta dividenda?

a vidi liparoša [lol]
di nađu 16 ili 48 lipa? da mi je znati kako ih odrede, te lipe… [lol]


jel sjela ta dividenda?

..jutros do 11 kod zagrebačke banke nije sjelo..sta je s drugima?

pbz nije sjelo!

OTP sjelo.

JB selo.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

ovdje top 3 rasprodaje?!

pbz sjela [thumbsup]

Sada kao pravi dioničar za dividendu kupiti podcjenjene dionice … ili možda ipak pričekati koji tjedan …ili stući po bidu sve zajedno ….
što bi hugo rekao: izaberi jedan broj .. sigurno ćeš pogriješiti. [tongue]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


JB selo.

fotije, i ti si unutra? mislio sam da nisi s obzirom na postove. istina, gdje god na forumu naletim na tvoj post uvijek je crn, ali argumentiran. ovo je dionica u mom portfelju cije poslovanje u buducem razdoblju me najvise brine i to me sprjecava u dokupljivanju. moze li ovo poslovati s dobiti u iduce godinu-dvije? moze li poslovati s dovoljno dobiti da nastavi isplacivati dividendu?



JB selo.

fotije, i ti si unutra? mislio sam da nisi s obzirom na postove. istina, gdje god na forumu naletim na tvoj post uvijek je crn, ali argumentiran. ovo je dionica u mom portfelju cije poslovanje u buducem razdoblju me najvise brine i to me sprjecava u dokupljivanju. moze li ovo poslovati s dobiti u iduce godinu-dvije? moze li poslovati s dovoljno dobiti da nastavi isplacivati dividendu?
[/quote]
Je, unutra sam…. ko Vlatka u Mobydikanovom brlogu…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Interesira me koliko se dobije dionica na svakih 50 kom.
Hvala.

po formuli
br.dionica X 25,96kn / 452,6kn

zaokruženo na cijeli broj, ostatak na žiro

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Dividenda u obliku dionica legla na račun u SKDD.

@Zlatek

Hvala [thumbsup]

New Report

Close