ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 23:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas smo postigli moj prvi target na 4500, sljedeći je bio na 5000 bodova.
Kako smo krenuli uskoro bi mogla pasti i linija otpora na 5662,
mislim da je ipak vjerojatnija malena korekcija s tih razina.

Zanimljiv članak Vaš link

hahahahaha …čitam i nakon dugo vremena uživam na ovom forumu…..ovo nema smisla i treba uvesti pravila kao u Japanu ili Njemačkoj nema day tradinga …dionicu možeš prodati nakon 3 mjeseca od kupovine ….. ***obrisano***….a onda dođe STOKA SITNOG ZUBA i ponaša se kao u KLADIONICI…. DAJ mile uzmi 100 onog ULPL-a jer je dobri koeficijent 1,07 sutra digneš 5 kuna zarade i tako milju puta i eto ti 5 milja…hahahahahaha odlično ***obrisano***….zato uživajmo
i pratimo BDI indexe i svjetske burze hahahahaha

Uz ovakve fundamente i situaciju na stranim tržištima ne vidim razlog da se mali investitori zabrinjavaju i iskrcavaju na ovim razinama.
Trejderi, fondovi …,svi imaju svoje interese, manipuliraju cijenom i love u mutnom.
Potrebno je samo strpljenja jer ova dionica sigurno vrijedi toga.

pilula, druze, ti vec mjesecima/godinama vrtis istu pjesmu… vecno su ti krivi ti zavarivaci, soferi, cistacice i njima slicni sitnozubi… ovo u 14:00:00 je netko od njih prodao za crni lebac da deca mogu da jedu veceras [yawn]

btw- sto se nisi javio kad su pauletic i sorc pre dva tri meseca prebacivali lepe kolicine, bez da su to ikome prijavili… gde si tada bio… je li bre ? [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Hm, izgleda jako dobro ovaj ULPL. Mogao bi nas razveseliti uskoro

kad će ovo kod nas biti ovo je divota gledat
http://www.google.com/finance?q=NASDAQ:DRYS

[/quote]
kad će ovo kod nas biti ovo je divota gledat
http://www.google.com/finance?q=NASDAQ:DRYS
[/quote]
Ne divota, ovo je strašno gledat, svi u zelenom osim brodara na ZSE , gdje to plove naši brodari?



Hm, izgleda jako dobro ovaj ULPL. Mogao bi nas razveseliti uskoro

kad će ovo kod nas biti ovo je divota gledat
http://www.google.com/finance?q=NASDAQ:DRYS
[/quote]

Bit će grozota gledati kad sutra ekipa oplete po bidu (gledajući jednim okom ATPL) pogotovo ako Ameri večeras završe u minusu. Jer ovih dana nisu uspijevali pošto im je ekipa preko bare danima u zelenom i hebe im planove.
[lol]

Još jedan biser. Moš mislit kako će ti ULPL stat na mistu ako ATPL bude padala.
Nego nisi se osvrnija na svoja predviđanja prije tjedan dana na to da će se BDI jako iskorigirat jer je doša do bear linije. [tongue]

ako danas ostane na mjestu ( 710-730kn) a bdi ode opet 100 i kusur bodova up…stvarno se možemo zapitati što li treba prosječni hrvatski ulagač da prepozna kapacitete jedne kompanije…grizu na građevince i hvataju se u ješku npr igh na plaćene tekstove jure radića a na pozitivno ozračje brodara u svijetu (a tu pripadaju i naši) nema reakcije! no pošto sam pun ko brod ulpl ne prodajem i neću izgubiti živce jer duboko u sebi ipak vjerujem da ćemo strpljenje nakraju (ne mislim 2 godine strpljenja) ljepo naplatiti…kolege nedajte se isprovocirati!

živjeli!!!


ako danas ostane na mjestu ( 710-730kn) a bdi ode opet 100 i kusur bodova up…stvarno se možemo zapitati što li treba prosječni hrvatski ulagač da prepozna kapacitete jedne kompanije…grizu na građevince i hvataju se u ješku npr igh na plaćene tekstove jure radića a na pozitivno ozračje brodara u svijetu (a tu pripadaju i naši) nema reakcije! no pošto sam pun ko brod ulpl ne prodajem i neću izgubiti živce jer duboko u sebi ipak vjerujem da ćemo strpljenje nakraju (ne mislim 2 godine strpljenja) ljepo naplatiti…kolege nedajte se isprovocirati!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


ako danas ostane na mjestu ( 710-730kn) a bdi ode opet 100 i kusur bodova up…stvarno se možemo zapitati što li treba prosječni hrvatski ulagač da prepozna kapacitete jedne kompanije…grizu na građevince i hvataju se u ješku npr igh na plaćene tekstove jure radića a na pozitivno ozračje brodara u svijetu (a tu pripadaju i naši) nema reakcije! no pošto sam pun ko brod ulpl ne prodajem i neću izgubiti živce jer duboko u sebi ipak vjerujem da ćemo strpljenje nakraju (ne mislim 2 godine strpljenja) ljepo naplatiti…kolege nedajte se isprovocirati!

Ako se pogleda trenutačno k/p vidi se da netko stalno blokira ovu dionicu.Jer koji dioničar prodaje 1 dionicu i to se postavio cijenom ispod 1.kupnje..nek mi netko kaže da ovo nije manipulacija.
kupnja prodaja
715,05–13 714,50–1

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Blgo ovom što je prodao 1 dionicu hi hi [tongue]

New Report

Close