ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Kad naš brodo tone,tone – a zvona zvoone,
na jarbolima – stojimo MI!" [cry]

Zato smatram da bi jednostavno trebali tražiti objašnjenje kakva je to svijetska kriza ??? jer bilo SUŠA? jer bilo POPLAVA? imamo za : USE,NASE i PODASE….pa onda gdje je kriza? Molim vas da mi pomognete shvatiti.

[/quote]

E moj pilula evo ti dobar link ako razumiješ engleski.
Smijali su se tom čovjeku u lice, sprdali se s njim "najveći" svjetski financijski magovi a sad ga ponizno traže za savjet.
NIje ovo psihološki triler nego svjetski bankrot. Pa ja se pitam kakvi su to ekonomski stručnjaci sa teškim školama što sjede po našim i svjetskim fakultetima a što je najgore u vladama kad sam ja kao laik vidio što će se dogoditi još početkom ljeta.
Pa nama je Čobanković ekonomista..razumije se čovjek u makro i mikro ekonomiju.
kako neko reče na nekom forumu nisu to stručnjaci to su samo dobri glumci.

Kako god mi smo ipak "najkatoličkija" zemlja na svijetu, Bog će sigurno biti milostiv
[thumbsup] [pray]

@pilula

Ne mogu a ne spomenuti pticju gripu. Kako su nas plasili sa time svojevremeno, kako cemo svi umrijet za dan-dva, pandemija, samo da ko budale pocnemo kupovati svakojake gluposti farmaceutske industrije, tablete, tamiflue i pumpati im prihode. Kako to da je sad nestala pticja gripa?
Sad je pticja gripa odjednom prestala, sad je svjetska kriza. Sad opet trebamo slusat kako ce eto sve propast za koji dan, moramo bit sretni sto nismo dobili otkaz (kakva povisica?). Sad moramo i brzo prodat sve dionice jer ce prekosutra biti kasno.
Nema boljeg scenarija od ovog za preuzet druge uspjesne firme.

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC


sad je svjetska kriza.

u pravu ste… ‘svjetska kriza’ shortanja… osnovni, skrbnicki, ovi ili oni, who cares [lol]

Važeći podaci za uredovni dan 13.11.2008
6. ZEVNIK JANEZ 26.156 4,51 Osnovni račun

Važeći podaci za uredovni dan 18.11.2008
6. ZEVNIK JANEZ 26.006 4,48 Osnovni račun

[tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



sad je svjetska kriza.

u pravu ste… ‘svjetska kriza’ shortanja… osnovni, skrbnicki, ovi ili oni, who cares [lol]
[tongue]
[/quote]

Uf 106 kako je to bilo znalacki – ‘svjetska kriza’ shortanja- yes tako je.
Usput sudeći po nicku – što pušiš?

I kao što bi rekao moj prijatelj Navigare,evo nam dokapitalizacije po nominali!I ne samo to…Ovaj put ona ne treba nikakvu zakonsku proceduru…Odeš jednostavno do brokera kupiš dionica koliko imaš love,on ti kaže "Hvala lijepa!",a ti zadovoljan i dokapitaliziran odeš sretan kući!!I to bez odluka Skupštine,Hanfe i šta ti ja znam koga… [shocked]

Moram priznat da sam cak ugodno iznenadjen danas. Ocekivao sam blokadu u startu, kad ono…..
….mizeran promet i trkeljanje oko 620-650 kn. Dobar znak, jer to znaci da se vecina koja je lovu od telefonskih racuna i rata za struju cuvala u dionicama istresla. Sada ni vijest da asteroid juri prema zemlji ne bi imala veceg utjecaja.
Ostaju najzilaviji i postaje sve zanimljivije.

Tko zna, mozda dobijemo i spomenicu ZSE-a.
[cool]

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC


….mizeran promet i trkeljanje

od 01.10 do danas na razinama ispod 1000 kn trgovine za manje od 20 milja kuna (oko 18)…
nesto manje od polovice tog iznosa zavrsilo tamo odakle sigurno nije vraceno nazad,
u trezoru (oko 10k komada)…
resto se izgleda manje vise vrti u krug [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Možda mrvicu off topic
Opljačkana kuća Karla Radolovića
Opljačkana kuća Karla Radolovića u Rohreggerovoj ulici

PULA –
Tijekom noći s utorka na srijedu zasad nepoznati počinitelj opljačkao je obiteljsku kuću nekadašnjeg predsjednika, a sadašnjeg člana Uprave brodogradilišta Uljanik Karla Radolovića, izvijestila je jučer glasnogovornica PU istarske Nataša Rogić iznoseći samo inicijale vlasnika kuće.
Pljačkaš je u noći obio vrata Radolovićeve kuće te iz torbice koju je ondje pronašao ukrao novac i dokumente. Materijalna šteta procjenjuje se na nekoliko stotina kuna. Za počiniteljem policija intenzivno traga.
Jučer je nekolicina policijskih službenika izuzimala tragove s mjesta pljačke i fotografirala obiteljsku kuću, a obavljeni su i razgovori sa susjedima.

-Glas Istre

Možda je lopov tražio neki uvid u poslovanje ? [lol]

...Imperare sibi maximum imperium est...

27.10
crobex – 2083
bdi – 1048
ulpl – najniza 600, kolicina 1367

21.11 (do 12 sati)
crobex – 1721
bdi (od 20.11) – 847
ulpl – najniza 600, kolicina 585

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

tri puta po 100 komada sa aska, svaki put tek treptajem oka, bid i ask takoreci nepromijenjeni… tisina, sum valova, kao da se nista nije dogodilo [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

trezor za zadnjih pet dana samo 886 (od 3236)… ako je to stvarno tako, onda kupci definitvno vise tovare/premecu/stogod u odnosu na proslomjesecni pad na ove razine…
obzirom da vjerojatno moze i gore, nije lose [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Danas primirje na prodaji….ocekuju nas mali prometi jer nitko ne zeli kupovati po prodajnim cijenama….uglavnom…nadmudrivanje.
Trezor ima jos dosta municije i dobro je da je stede pred daytraderima za slucaj nove navale panicara.
Ne smijemo zaboraviti da ima dosta onih koji su izgubili vlak da se iskrcaju na putu prema dole pa ga cekaju na putu prema gore. To ce dosta kociti rast cijene.

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC


Trezor ima jos dosta municije i dobro je da je stede pred daytraderima za slucaj nove navale panicara…

[lol]
Važeći podaci za uredovni dan 26.11.2008 .
6. ZEVNIK JANEZ 25.806 4,45 Osnovni račun -200
7. ULJANIK PLOVIDBA D.D. 22.631 3,90 Osnovni račun

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

A Janez ko Janez, nije mjerodavan. Bitna kretanja bi dolazila iz Pule i Premanture, bez Pjescane Uvale.
[cool]

"Strategy without tactics is the slowest route to victory. Tactics without strategy is the noise before defeat"-Sun Tzu 600BC

New Report

Close