ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


strategos: ” lakalova: ” Znači tek sutra počinje još veća rasprodaja! [bye] ” Kako si to to zaključio? ” pa valjda metodom indukcije – dedukcije .. 1. ako postoji mogućnost da je danas / jučer bio zadnji dan za dokap 2. onda je moguće da su neki koji su htjeli odmah nakon dokapa prodati dionice; držali dionice do tog teoretskog zadnjeg dana za dokap .. 3. budući da je to bilo jučer .. 4.(grande finale) => onda bi ti mogli počet danas prodavati .. [cool]

Upravo tako, iako mislim da neće doći do blokade kao prvi dan jer je većina koja je mislila prodati riskirala odmah, a oni oprezniji koji su čekali odluku skupštine će tek danas!
[bye]

@ mrzljak

Previše “ako”, “moguće”, “bi mogli” za moj ukus…

Ali ništa nije kod nas nemoguće…

nema logike da moze vise dole ..
kod vijesti o dokapitalizaciji je otisla na 3800 a sve ostale su bile u dubokom crvenom …

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Već je na 2.500 na diskontu, a kamoli na 2.250kn
a ni uprava neće mirno gledati na ovu cijenu
vrijeme je da se uključi trezor

ako HANFA donese odluku da se gleda stanja od jučer dionica može samo gore jer oni koji si prodavali do jučer ostaju bez prava na upis. Oni su računali da sa kupljenim u dokapu imaju nekakvu zaradu. A što će zaradit bez njih. debeli minus. Oni koji su htjeli doć do love za dokap ti su sveć snašli

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

SAJB.

10.2. kada je održana sjednica NO, objavljeno je i ovo izvješće o poslovanju u 2007. Nisam siguran da su ga objavili na burzi, ali je na webstranicama tvrtke.

13:25 – 2140,
ovakva cijena nije bila od rujna 2005…
pa tko se iskrcava po ovoj cijeni??
vjerojatno oni koji su bili u sva 4 dokapa…

[bye]


ako HANFA donese odluku da se gleda stanja od jučer dionica može samo gore jer oni koji si prodavali do jučer ostaju bez prava na upis. Oni su računali da sa kupljenim u dokapu imaju nekakvu zaradu. A što će zaradit bez njih. debeli minus. Oni koji su htjeli doć do love za dokap ti su sveć snašli

Ma neće se HANFA usuditi još i to raditi, ostat će sve po starom, ali je očito da uvijek ima sumljičavih koji su čekali do danas za prodaju, tako da mislim da je ovo kraj s velikim padanjem cijene. Pogodio sam nažalost da će danas opet biti blizu blokade, ali od sutra cijena ide lagano prema gore! [thumbsup]

Ovo nema smisla , ko ovdje može opravdati takav pad…..[undecid]

Sve lađe tonu, a svi štakori bježe na sigurno… [bye]

Vjerojatno su pomješali brodogradnju i plovidbu.

A poslovanje rast 146% ….

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close