ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 05:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,28
3.905
226
17,30
18,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Klas optim:

Ipak,izgleda ništa od rasta dionice na dan D na cijenu od 4.000 kuna?!Nije mi drago,ali pogodila sam da će se popesti na 3.500 kuna i tu stati…[cry][yawn]

Zlato, D day je sutra.
Prošli put je otišla 700 kn gore zadnji dan.
Ovaj put neće toliko, ali ako te veseli 4000 kn možda se potrudim pa ih i ugledaš.[thumbsup]

zaboravljaš na blokade kolega… trebalo bi otići u blokadu prije sredine trgovanja da bi se stigla poslije popeti na vaših 4000…. čisto sumnjam da će biti takvog scenarija al živi bili pa vidjeli… možda se iznenadim…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


vatreni: ” Klas optim: ” Ipak,izgleda ništa od rasta dionice na dan D na cijenu od 4.000 kuna?!Nije mi drago,ali pogodila sam da će se popesti na 3.500 kuna i tu stati…[cry][yawn] ” Zlato, D day je sutra. Prošli put je otišla 700 kn gore zadnji dan. Ovaj put neće toliko, ali ako te veseli 4000 kn možda se potrudim pa ih i ugledaš.[thumbsup] ” zaboravljaš na blokade kolega… trebalo bi otići u blokadu prije sredine trgovanja da bi se stigla poslije popeti na vaših 4000…. čisto sumnjam da će biti takvog scenarija al živi bili pa vidjeli… možda se iznenadim…

A zašto kažeš naših 4000 kn. Ja osobno ne prodajem i baš me briga koliko će biti. A ako su to naše dionice što radiš na ovom forumumu, osim što dangubiš.


A zašto kažeš naših 4000 kn. Ja osobno ne prodajem i baš me briga koliko će biti. A ako su to naše dionice što radiš na ovom forumumu, osim što dangubiš.

smiješan komentar…. [lol] kažem vaših 4000 i pri tome mislim na cifru i one koji su ju provukli kroz par zadnjih postova… ne znam zašto si se kolega/ice osjetio/la prozvanim , pa sad treba odma replicirati na moj bezazleni komentar… malo manje nervoze nebi škodilo…. nadam se da neće biti potrebe i dalje odgovarati na moj komentar nakon ovog objašnjenja.
pozdrav i neka ulpl sutra ode na 4000,01 kn!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Dobar dan!G. navigare biste li se udostojili objasniti svoj navod.Debutantno je stavljati ovakve izjave na forum i dizati paniku ili uzrokovat zbunjenost kod nekih osoba.Dajte Vi argumente pa onda ostavite drugima da zaključuju!

slaba navala, na kupnju ….a šteta, jer je to dobra dionica,

očekivanje je bilo veće[sealed]

samo što nije...


Prošli put je otišla 700 kn gore zadnji dan.

Kolega, zašto izmišljate? Prošli put je prosječna cijena zadnji dan otišla za 252 kn. Ako čak uzmemo i najpovoljniji slučaj (razliku najviše cijene zadnjeg dana i najniže cijene dana prije) razlika je 349 kn.

Svi smo ovdje da zaradimo, ali ovakvo dezinformiranje stvarno nema smisla.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

ima dosta direkt kupnji, ali ispod očekivanja ….., kao da se ulagači plaše?![shocked]

samo što nije...


ima dosta direkt kupnji, ali ispod očekivanja …

Baš me interesira kakve su to direkt kupnje? Nije mi jasno o čemu pričate, nema kupnje, slab je interes, itd.!?

Na ULPL je danas ostvaren daleko najveći promet, veći i od HT-a, a to što cijena nije makla je razlog izlaženja velikih kojima je potrebna lova za dokapitalizaciju. Kako u proteklim danima korekcije nisu uspjeli izaći na normalnim razinama prilika im je izići u ova zadnja dva dana. Slažem se da bi cijena trebala biti malo veća zbog pada koji će se dogoditi 27.03., ali …

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Možda se ovaj puta ne spusti značajno baš iz tog razloga što nije praktički ni rasla!

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Gledajući TA od predhodnih dokapitalizacija, današnja cijena je trebala biti nakon pada tj. 27.03. Dakle, teško je očekivati da cijena neće pasti 20-25% u odnosu na sutrašnju najveću cijenu, a jedini problem je što u zadnjih 30 dana nije rasla već je padala. I to lijepih 25%. Sutra je pitanje ponude, ali teško je za očekivati znatniji rast. Sve u svemu, definitivno se isplatilo ući u proteklih mjesec dana i sudjelovati u dokapitalizaciji!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Nije me uopće briga kakva će biti cijena sutra. Zanima me samo kakva će biti cijena nakon dokap. Znam, da najkasnije nakon 1.7. idemo opet preko 3k. [thumbsup]

Kolika je vrijednost flote ULPL-a i što još imovine imaju. Hvala

Imam fantomske dionice

Mnogima će biti zarobljen novac jedno vrijeme radi ovoga dokapa, a tko nema još sa strane neće moći iskoristiti druge prilike. Jer dosta je dionica palo i do 70 %.
Takvima koji nemaju dodatnog keša na lageru ulazak u ovu dokapitalizaciju neće biti najbolji potez.
Uzmimo primjer ; 20×3700 kn (3740 kn ) = 74800 kn. Ima se pravo na 9×400 = 3600, što je ukupno 78400:29 komada. Znači, ulaz je 2703 kn.
Samo danas su dionice nekih dobrih firmi išle gore do 5% (Ledo 15%).
Jesam li koga dotakao ?
[][undecid]

@MISNJA

Ne misliš valjda da će sad sve rasti ko ludo jedino će ULPL stajati na mjestu.A neke od onih koje su pale 50% i više još su debelo precjenjena pa ima još mjesta za pad.Ako tražiš primjer a tražit ćeš sigurno,recimo za početak DLKV,LKRI……..i sve Todine naravno.Jesam li te dotakao?[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Vidim dusebriznika i dalje ima. Veoma nesebicno od Vas davati savjete sto i kako ce rasti ili padati, te koliko ce sto vrijediti.

Zamolio bih da se drzite dalje od teme ULPL[cool]

Unaprijed hvala[thumbsup]

...Imperare sibi maximum imperium est...

Nisi. Jer imam 80 % portfelja u ULP, a ostalo u kešu. Mogu dočekati i drugi dokap.
Pozdrav ljuti Lavgar.

New Report

Close