ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 15:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

AOT Fr8 Adria 3 Years 47.300 $24750 Jul 15 2007
JBU Levan Do 06. mjeseca 2008. 33.000 dolara

Za Volme nisam siguran da li je spot ili ugovor
THE BALTIC DRY INDEX THE DAILY FIXTURES REPORT 06/06/07
redel East Coast India $44000 daily – cnr ‘Volme’ 2004 52949 dwt

No respect

Aha, pretpostavljam onda da ce Levan nakon 6. mjeseca zaradjivati vise kad ugovor istekne?


Aha, pretpostavljam onda da ce Levan nakon 6. mjeseca zaradjivati vise kad ugovor istekne?

Naravno, ugovor će se tada potpisati po tadašnjim uvjetima, indeksima i trendovima kakvi budu.
Za očekivati je da će biti bolji.

No respect

Lopino (bez uvrede)[smiley] Meni je osobno jako žao ljudi koji su ušli u ovu dionicu poslije dokapitalizacije

Ne treba ti biti žao. Ja sam ulazio nakon, prvi put po 3500, a onda puno jače na cca 2900 prije mjesec ( ne da mi se sad tražiti datum) dana…

Kolika je cijena sada? Pa, zašto bi ti bilo žao? Da sam htio, prodao bih na 3700 i zaradio fino fino…No, smatram da je to još kikiriki naspram onoga što dolazi!

Trenutno razmišljam o dokupu, no moram priznati, neću još, možda još malo zaroni pa prođem jeftinije!
Lijep pozdrav!

P.S. Slažem se s tobom da te česte dokapitalizacije “smrde”, no cilj je je zaraditi na ovaj ili onaj način…a ja sam za sada zadovoljan![thumbsup]

Na Uljanik plovidbi polako jaca kupnja.
K-P
A i omjer je jaci od kupnje 1523/1208

And God says let there be light and be light, and it was good...

Pozdrav svim cijenjenim ljudima na forumu!
Kao početniku, molim da mi netko objasni postoji li kakvo ograničenje za dobivanje dividende? Konkretno, ako sam kupio dionicu u 10. mjesecu, mogu li očekivati dividendu? Unaprijed hvala

Dividenda se isplačuje imaocima dionica na određeni datum koji se odredi. Ove godine je bio negdje sredinom 5 mjeseca. I več je isplačena odavno. Ti možeš čekati odluku ove godine ako bude dividende.

you think your special you do, i can see it in your eyes


efodix: ” Aha, pretpostavljam onda da ce Levan nakon 6. mjeseca zaradjivati vise kad ugovor istekne? ” Naravno, ugovor će se tada potpisati po tadašnjim uvjetima, indeksima i trendovima kakvi budu. Za očekivati je da će biti bolji.

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Skupština određuje raspodjelu dobiti,a tko ima pravo na dividendu određuje se isto datum na koji moraš imati dionicu na računu u SDA.
Ni sam nisam siguran da li taj datum na koji imatelji dioniceimaju pravo na dividendu određuje Skupština ili je određen nekim drugim propisom.Negdje sam čitao da moraš imati dionicu najkasnije 7 dana prije Skuštine.
Molim starije kolege ako se nekom da neka to malo pojasni biti će korisno za mnoge nove dioničare i “stare” koji nisu još imali prilike dobiti ni jednu dividendu.

Evo kolega.
Najlakše je dati nekom kruh, ali treba ga naučiti ispeći.

Tu ima sve žive obavijesti, pa se zabavi i pogledaj svibanj oko skupštine i dividendi.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ULPL-R-A

No respect

Hvala lijepa, baš ste ljubazni. Nadam se ipak da će dividende biti. Imam još jedno laičko pitanje: da li mi koji nismo brokeri, možemo negdje vidjeti koje su ponude za prodaju i po kojoj cijeni ili to samo brokeri mogu vidjeti. Opet unaprijed hvala.

Život leti kapetane…


Hvala lijepa, baš ste ljubazni. Nadam se ipak da će dividende biti. Imam još jedno laičko pitanje: da li mi koji nismo brokeri, možemo negdje vidjeti koje su ponude za prodaju i po kojoj cijeni ili to samo brokeri mogu vidjeti. Opet unaprijed hvala.

Život leti kapetane…


Naravno, kolega. Ovo je software koji vam to omogućuje: http://www.zse.hr/default.aspx?id=34

Osim toga, neke brokerske kuće omogućuju svojim korisnicima praćenje burze i putem njihovih web aplikacija.

No respect

New Report

Close