RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.04.2024. u 22:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,21
92.939
17,837
5,20
5,22
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@lojtra

RIVP isplacuje dividendu preko SKDD-a. Znaci ako ste do sada primili bilo koju dividendu preko SKDDa (vecina se tako isplacuje osim ADRS i jo poneki koji sami vode isplate) onda ce vam doci i ova. Ako slucjano ne dode, provjerite broj racuna kojimate upisan za isplatu na webu SKDDa.

maro77, 26.04.2023. u 12:08

@lojtra

RIVP isplacuje dividendu preko SKDD-a. Znaci ako ste do sada primili bilo koju dividendu preko SKDDa (vecina se tako isplacuje osim ADRS i jo poneki koji sami vode isplate) onda ce vam doci i ova. Ako slucjano ne dode, provjerite broj racuna kojimate upisan za isplatu na webu SKDDa.

Dobar info za sve nove kao gosp lojtra

Dobivam ja dividende od drugih ali u Valamaru sam novi. Hvala

20 g sam na burzi o još nissm vidio da na ex dividenda day cijena pada?!

Kod nas sve naopako. Sa svojom penzijom ću morati ići živjeti u Njemačku. Sve duplo jeftinije. Imam rodbinu za smještaj.

Dokupio pa tko živ tko mrtav. Sad može lupanje po asku a nebi se začudio ni produžecima.

Kod nas sve na prodaju izgleda. Pitanje je samo dana kada ce i ovo, treba bit unutra u svakom slucaju…

Ako netko nezna ovo sad je dividenda za 2019. g. Za 2022. bi svakako trebala biti izdašnija.

Ako netko za lipu “cincari” ovoga na 4,41 budem pokupio… bude se ćeškao kad se dodatna divka izglasa!😁

Brzo će se nadoknaditi dividenda. Bio je Bakić u pravu.

lojtra, 27.04.2023. u 12:13

Brzo će se nadoknaditi dividenda. Bio je Bakić u pravu.

Zaboravlja se da je dionica bila nekada i 6.5 eura

po meni ovih 20 centi je zanemarivo s obzirom fluktuacijom cijene…

 

 

 

Plus revalorizacija, akvizicije, minus dug dionica vrijedi 10 eura minimum. Isto tako očekujem i veću dividendu za 2022. g.

Evo i to je zse. Sad slijedi 10ak dana natezanja oko 4.4, pa kad sjedne dividenda ocekujem blagi rast prema… Onda cekamo svaki tjedan brojanje turista i vristanje o najboljoj sezoni ikad.

 

Izvanredna dividenda? Moguce, ali mislim da jos nismo u toj fazi razvoja firme. Radije bi neko ulaganje u stari objekt. Zadovoljan sam sa otplacivanjem dugova po dospjecu i lagani rast redovne dividende iz godine u godinu.

Za svoju mirovinu racunam nekih 50 centi dividende godisnje. 🙂

Netko upucao 30.000 eura, tj 7000 komada po 4,32. Nebi rekao da taj nezna što radi.

Poštovani,

Ima li kakva TA analiza za rivp bio bih zahvalan.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-su-najveci-hr-izvoznici-u-top-10-usli-pliva-valamar-ali-i-pripuzova-tvrtka-15344106

New Report

Close