RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 19:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,14
132.367
25,756
5,12
5,14
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Stefek, slazem se s tobom, no ono što mi smeta je zaljubljenost i oduševljenost, lebdenje u oblacima dionicom. Tito partija style

Na dionicu bacim pogled tu i tamo. Sad malo više jer moram upucati dividendu.

Ali zato pratim šta firma radi, kako planira, investira, radi, zarađuje. I teško je naći bolju. U sektoru nema bolje. Idealna dionica za male umjesto apartmana i sl. Fino se bavim svojim poslom, a cure i dečki iz Valamara to fino odrade za mene.


Ovo bi moglo biti zgodno…

Marea suites

I već sad je krenula prodaja.
Najniža cijena 275€…

Ima li negdje nešto više o samoj investiciji ili ostaje sve isto kako su bili najavljivali za ovu godinu pa odgodili za sljedecu?

nije ni Valamaru baš bajno sa radnicima, stručnih ljudi i specijaliziranih uvijek fali.
izgradnja pristojnog smještaja je prava stvar.

prije 3 tjedna cijena je bila 39,5 kn i uključivala je 0.9 kn dividende. danas 3 kn viša cijena bez dividende

Radnici posebno u sezoni rade i prakovremeno…Taj prekovremeni rad se ne plaća odmah na plaći, nego se za taj broj sati
tj. dana produžuje se ugovor o radu nakon potrebe za radom dakle ugovor se nastavlja
za određeno vrijeme koliko je radnik odradio.

Ma jesi li ti siguran u ovo? Je li uopće to zakonito što si iznio?

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Radnici posebno u sezoni rade i prakovremeno…Taj prekovremeni rad se ne plaća odmah na plaći, nego se za taj broj sati
tj. dana produžuje se ugovor o radu nakon potrebe za radom dakle ugovor se nastavlja
za određeno vrijeme koliko je radnik odradio.

Ma jesi li ti siguran u ovo? Je li uopće to zakonito što si iznio?
[/quote]

Ista stvar je i u Maistri, tako da bi sve ytrbalo biti regularno. Ukoliko se ne varam, glavno da se ne prijedje maksimalan broj radnih sati tjedno/mjesecno propisan Zakonom o radu.

Meni je jasno da uvijek ima onih koji žele biti veći katolici od pape, ali ovo je vrlo kvalitetno rješenje i za radnike i za Valamar.


Meni je jasno da uvijek ima onih koji žele biti veći katolici od pape, ali ovo je vrlo kvalitetno rješenje i za radnike i za Valamar.

Prosipaš floskule a ne nudiš nikakva objašnjenja. Znaš li ili ne znaš kako je to izvedeno? Prekovremeni rad bi se trebao plaćati više. Primjer: ako netko radi jedan tjedan 80h nije isto kao da radi dva tjedna po 40h.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Dižu cijene, zanemaruju oporavak konkurencije. Odbit će im se o glavu.

Hoteli digli cijene, ali ne vide oporavak mediteranskih rivala

ozapa ne znam što nije jasno, radi se o sezoncima kojima se produljuje radni odnos za odrađeni dio. ne radi se o zaposlenima 12 mj. godišnje. pustite teoretiziranje.


Dižu cijene, zanemaruju oporavak konkurencije. Odbit će im se o glavu.

Hoteli digli cijene, ali ne vide oporavak mediteranskih rivala



Članak mi je bezveze i nema veze s Valamarom. Ne zato što se ne spominje, nego mi to nije isti segment tržišta. Uopće se ne brinem zbog tog oporavka.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

ukratko booking je bolji a cijene su više

New Report

Close