RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.05.2024. u 02:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,07
119.346
23,537
5,08
5,10
0,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Problem sa kupovinom trezora je da ne smiju kupovati mjesec dana prije objave rezultata…

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/RIVP_stjecanje_otpustanje_2018__1292018101353.pdf

Trezor je kupio šestinu prometa od 10. i tek nešto sitno 11. i nije kupac u blok transakciji, tako da sumnjam da previše utječu na cijenu. Nije njihov posao ni da drže cijenu nego da polako prikupljaju za potrebe bonusa, dividende u dionicama i možda eventualno nekog mergera koji bi platili svojim dionicama.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

piše da je Trezor 11.9. kupio 2160.. šta to znači da je neko drugi kupio onih 200000 komada

Ili većinski vlasnik ili mirovinac, tko treći 200 tisuća komada ? Lijepa investicija po 37,60 kn

Lijepa investicija je bilo po 15 – 20 kn, a sada je cijena duplo veća…


Lijepa investicija je bilo po 15 – 20 kn, a sada je cijena duplo veća…

Netko je sigurno bio blesav pa spiskao 8 milja kuna na nešto šta će sutra vrijediti 30% manje. Takvi s novcima baš ne znaju oploditi ih.

Axelrod nema povratka unazad na 15 ili 20 kn. Izgleda da je veliki prodavač rasprodao koliko je želio. Dobro sam napisao da ce od ovoga najvise profitirati jaki kupac ovih 200 tisuca komada. Poslovanje ide kao po loju ne zaboravite dividendu cca 2.5 do 3%. Nakrcan sam dionicom i u zadnjih 3 dana sam kupovao koliko sam mogao. Nisam previše ali sam ipak zadovoljan Dugoročan sam i vrlo oprezan ulagač. Ne drzim ništa do trejda ili TA i time se ne bavim. Držim do fundamenata i uprava koje su profesionalne i zarađuju novac.


Netko je sigurno bio blesav pa spiskao 8 milja kuna na nešto šta će sutra vrijediti 30% manje. Takvi s novcima baš ne znaju oploditi ih.

Vidjet ćemo tko je kupio. Ako je netko od mirovinaca oni bez problema ulete i u nešto što naknadno padne i 100% (ovo nije prognoza za RIVP).

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Još koji dan pa ćemo vidjeti je li XY obavio iskrcaj… možda je ovo bila prilika za povoljan dokup…

šteta, već vraćaju cijenu prema 40 kn.

Možda je prodavač IB ??? dogovorio količinu i cijenu sa mirovincima koji nisu htjeli dati više na tu količinu i radi toga je cijena morala niže. Šteta za male koji su u panici prodali, ispali su kolatelarne žrtve. Iako ne bih ja stavio ruku u vatru da nisu Austrijanci obrali vrhnje.

I, je li tko od cijenjenih kolega danas zaradio za burek?

ko je kupio jučer za 37 je zaradio za burek 😀

nešto je oslabio pritisak prodaje .. počelo skidanje sa bid-a.. runaway market danas 🙂

sorry lapsus mislio na ask

Ma znaš šta se dogodilo? Pala je post-sezona ova dva-tri dana, ali se sad vratila.

New Report

Close