RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 20:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,10
100.562
19,709
5,10
5,12
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nakon havarije Agrokora (a mozda i prije toga), ova dionica je sluzbeno jedino smisleno potencijalno ulaganje na ZSE. Rasprave nema, razliku prave jedino ocekivanja i ciljevi ulagaca.

Ovdje u Južnom Tirolu smještaj je skuplji ljeti nego zimi. Ne znam koliko Bilbija još ima dionica, ipak je investitor koji je kupovao po nekoliko kn davno. Uvijek sa dijelom onog što je zaradio na Valamarru može probati drugdje, dignuo je atlantsku sam samcat.

Razlog i danasnjeg pada Rivp dionice lezi u tome sto se u Gruziji odgodila kazalisna predstava jer je previse karata kupljeno.
Padaj rivp padaj!!!

ova se dionica sputava.nekome nije u interesu da dionica raste.jeste li vidjeli zadnje izvješće,milijunski promet je taj dan je bio, a cijena je ostala ista.baš cudno


ova se dionica sputava.nekome nije u interesu da dionica raste.jeste li vidjeli zadnje izvješće,milijunski promet je taj dan je bio, a cijena je ostala ista.baš cudno

Slicno je i na LRH.
AKo ce neki iz uprave biti nagradjeni prilikom prodaje firme na temelju razlike cijena-prodajna cijena, onda ovo sve ima smisla.
Iako ne znam kako to postizu.
U svakom slucaju ZSE je postala dno dna za ulagace.

Dva velika puno prodaju ove godine i to je to…. Kada se riješe svog dijela bit će bolje..
Toliko o tome koliko im je bilo stalo baš do Valamara….
Jednako kao i do svake druge koja će im donesti brdo para ali onda pusti priče : – )

I Bilbija i drugi poznati ulagač su osigurali i praunuke praktički na RIVP. To su vrlo rjetke priče, ali mali dioničari se ne mogu uspoređivati sa njima. Ostaje lijepa godišnja zarada od 10 do 30 % vjerojatno, dividendica i sigurnost. Tko nije kockar ili avanturist mislim da je dionica po mjeri.


I Bilbija i drugi poznati ulagač su osigurali i praunuke praktički na RIVP. To su vrlo rjetke priče, ali mali dioničari se ne mogu uspoređivati sa njima. Ostaje lijepa godišnja zarada od 10 do 30 % vjerojatno, dividendica i sigurnost. Tko nije kockar ili avanturist mislim da je dionica po mjeri.
Potpisujem!! 🙂 ono sto vrijedi,isplivati ce iz ove kaljuze u kojoj se trenutno nalaze vise manje sve dionice..cast iznimkama i cestitke onima koji su “uboli”di je trebalo!


ova se dionica sputava.nekome nije u interesu da dionica raste.jeste li vidjeli zadnje izvješće,milijunski promet je taj dan je bio, a cijena je ostala ista.baš cudno

Pa vidi stvar je jednostavna, zaradili su puno ovdje, i drugi koju su unutra bili… ovo je i dalje TOP dionica za stabilan i siguran portfelj,,, ali budimo realni u nekom sljedećem razdoblju 3-4 godine neke druge pozicije će donjeti poprilično veći prinos

Slažem se da treba biti realan. To znači da ce u iduce 3-4 godine mnoge dionice znatno izgubiti na vrijednosti ili nestati sa burze ili ih vec nema. Valamar ce ostati, a business je daleko od vrhunca, ulaganja su stalna dok ih prihodi i dobit apsolutno opravdavaju. Mnogi pate od straha raslo je puno pa nece više. To nitko ne zna gdje ce cijens, barem ovdje dosadašnji rast ima podlogu u dobiti. Trenutna cijena je za oko 5-6 kn niža od svih analiza.

ovo je po meni dionica za uloziti ako nemas nesto pametnije. da imas osiguran prinos cca 10% na godisnjoj razini, ali da ce to brzo biti veci hit…tesko brate, jako tesko

A budemo pametniji barik za godinu dana, iako imam nekoliko % ovdje…. opcenito mislim kad slijedi oporavak druge ce rasti brze…. kad sve pada, valamar ce sporije padati, pa sad nek svatko od nas sam procijeni dali će zse padati ili rasti naredni period, godinu, dve, tri

New Report

Close