RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 22:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,06
26.193
5,176
5,04
5,08
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


IB je bio dao obavijest da nije prodavao ovu dionicu.
Je li netko drugi ispod njega sad možda povećao broj dionica i prestigao ga?

pa pogledaj sam https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=RIVP-R-A


IB je bio dao obavijest da nije prodavao ovu dionicu.
Je li netko drugi ispod njega sad možda povećao broj dionica i prestigao ga?

Nije prodavao ONDA dok je bio u top10 nego je razdvojio dionice, ali je lako moguće da prodaje sada kad je ispao iz top10.

Ignore: KressoM, delux

FOTO: Hotel Argosy u potpuno novom ruhu dočekao sezonu

Trenutna cijena ovdje me jako podsjeća na FB prije par godina kad su svi govorili da je precijenjen (i bio je), svi očekivali ogroman pad, a fundamenti počeli sve više rasti i posljedično tome – dionica. Možda je ovo kopija onog slučaja. Živi bili pa vidjeli

P.S. Ovo nije nikakav nagovor na ulaganje

VIV lipanj


Trenutna cijena ovdje me jako podsjeća na FB prije par godina kad su svi govorili da je precijenjen (i bio je), svi očekivali ogroman pad, a fundamenti počeli sve više rasti i posljedično tome – dionica. Možda je ovo kopija onog slučaja. Živi bili pa vidjeli

P.S. Ovo nije nikakav nagovor na ulaganje

Ali, najbolje su mi ove skepticne izjave o eksplozivnom potencijalu ostalih dionica i iscrpljenog potencijala Valamara. To je, nazalost, elementarno[/b] neznanje o funkcioniranju poduzeca, trzisnim zakonitostima i procjeni vrijednosti kompanija. Jadno. I, sto je najzanimljivije, iako je autore takvih izjava i stavova taj isti Valamar vec toliko puta u praksi cjenovno demantirao, oni ponovno i ponovno rade istu gresku. Da nije zalosno, bilo ni komicno.

Za ocekivat je barem 10 ak posto gore u kratkom roku, ali trziste je potpuno mlitavo

Za početak bili bi dobro da dođe na vijednost 44,44 koliko je imala prrije godinu dana 30.06.17.

Ako ovu godinu zavrsimo na 45 kn ja zadovoljan.

get rich or die tryin'

RAST BROJKI U DUBROVNIKU Od početka godine dolazaka 8 posto više, noćenja 6 posto


a nešto od toga spava i na babinom kuku …. nije baš sve kod lukšića ….

Ovih 40kn bas zanimljiva brojka za rivp

Ignore : renči



IB je bio dao obavijest da nije prodavao ovu dionicu.
Je li netko drugi ispod njega sad možda povećao broj dionica i prestigao ga?

Nije prodavao ONDA dok je bio u top10 nego je razdvojio dionice, ali je lako moguće da prodaje sada kad je ispao iz top10.
[/quote]

Pa naravno da PRODAJE. Nije čovjek ovca. Lovu prebacuje u pozicije koje će najesen jače potegnuti. Ovdje je cijena zacementirana sa mogućnošću prije pada nego rasta. To što firma posluje i zarađuje očito na cijenu dionice više nema utjecaja. Ovdje ide naplata i kapitalizacija dobiti onih koji su otprije unutra. A ima ih.

možda se nadaju da će struktura gostiju preći u korist migranata, pa misle da će moći kupovati daleko povoljnije… tko zna, možda i hoće

slijedi nam precesija

Ovdje je već neko vrijeme rasprodaja na snazi, ali se očito pazi da se dionice prodaju po 40-tak kuna. A to je tim lakše što je optimista na krilima dobrog poslovanja više.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Ej6YkOqZsUhyipWQaB7ogQ==.pdf
Odlična vijest za Valamar. Imaju 86% Makarske, što je izuzetno ulaganje.
Očekivao sam da će Pivci prodat jer im treba za Kraš.
Ni Đelo Hadžiselimović ne bi ovako dobro odabrao.

New Report

Close