RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.06.2024. u 00:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,14
132.367
25,756
5,12
5,14
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

– dividenda nema bas puno smisla jer ona je manja od razine dnevne trgovine tako tko želi zaraditi 80 lipa može to skoro svaki tjedan …..

– 2 i 3 kvartal će biti brutalno dobri, tako da očekujem rast do barem po svakom izvješću barem 10 kn…. s rastom cijene raste i dnevna blokada …

15.11 – cijena – 65 – 72 kn….

Ovo vise ne reagira niti zadnji dan za pokupit dividendu niti prvi dan nakon sto se izgubi pravo na dividendu.
Stvarno smece od burze…

zorangutan
tako je.
Trebali su obustaviti trgovanje sa svime čim je krenulo njesra, a ne dozvoliti takvo topljenje kapitala. I to sve dok ne izađu financijska izvješća revidirana od strane PWC i dok se ne prijave sve tražbine. Ako i onda.
Ako već nisu, onda su trebali blokirati sada pa sve do tog trenutka.
Uopće ne razumijem zašto se tako ponašaju, mada imam svoje sumnje, ali o tome ne vrijedi razglabati, ništa nećemo postići.
Za očekivati je produljenje blokade do prijave tražbina, barem. Ostaje veliko pitanje kako će se tražbine iskomunicirati javnosti: kao dug koncerna u totalu ili distribuirano po firmama. Da li će to biti urađeno na jasan, pregledan i transparentan način, ili pak zafufuljeno i zamumuljeno da se dragi Bog ne snađe. U tom slučaju možda je bolje da odblokiraju čisto radi likvidnosti jer sve ide još prema dolje dok se sve ne rasčisti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ovdje ako i nema trgovanja, doći će nekakav novac od dividende, tako da se može preživjeti do 3Q

dindon, ako želiš kupit najsigurnije je opalit po asku.
tko to zna gdje će cijena, ispada da je danas skuplje, da

Samo ti lupaj. Nece ovo nikud pobjeci a ja cu radije polako…

Vjeruj mi nalupao sam se po asku ranije ovdje.
Daleko mi je najjača pozicija, pa što bude


Vjeruj mi nalupao sam se po asku ranije ovdje.
Daleko mi je najjača pozicija, pa što bude

ide ovo ispod 41 kn 100%!

ma ne 100% nego je to siguran događaj …. ono kad je P(E) = 1 ….


Baš o ovome izlazi novi video ove dane… 😉

Evo, koga zanima: DIVIDENDA

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



Vjeruj mi nalupao sam se po asku ranije ovdje.
Daleko mi je najjača pozicija, pa što bude

ide ovo ispod 41 kn 100%!
[/quote]
100% ispod 41 je ravno 0, neće toliko valjda

A što se telletubiesirate, očekivan događaj poslije ex dividend daya da dionica klizi dolje.., može i ispod 40, ne bi bilo čudo. Rast je bio žestok i dionica se fantastično drži na ovom rangeu…zasad.

No pain no Game

New Report

Close